Бургаският общински съветник Жечо Станков стана зам.-министър на енергетиката
Общинският съветник от ГЕРБ Жечо Станков бе назначен за зам.-министър на енергетиката със заповед на министър-председателя Бойко Борисов
13 Януари 2015, Вторник, 15:21 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: архив на Флагман.бгСтанков е магистър по икономика, завършил е в Германия
Със заповед на министър-председателя Бойко Борисов за заместник-министър на енергетиката е назначен Жечо Станков, информират от пресцентъра на Министерски съвет.Жечо Станков е магистър е по икономика. Има близо 10-годишен професионален опит в енергетиката, като последователно е участвал в управлението на няколко дружества с дейност в сферата на техническия надзор и изграждането на компресорни станции. Съосновател е на "Българска асоциация компресиран газ".
От 2011 г. е общински съветник в Общинския съвет в Бургас.
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите

Успех приятелю!
Вероятно толкова си може - надзорника.
Бг няма нужда от втори Севлиевски.
И няма ли кой да му каже , колко е .....
Не може само нагласени хора да се назначават .
Времето минава
Не е като да е завършил Бургаския Свободен или ковачницара на
кадри ЮЗУ...
гасенето и светването на осветлението брой ли се за такъв стаж?
И правите ли разлика между фирма за "Технически надзор" :)) и енергетика?
Ако не го е срам какво е работил , нека да напише фирмите и длъжностите които е заемал!