Убийците на Стоян Балтов избягали в Германия?
МВР отдавна са абдикирали от задълженията си и не правят нищо от това, за което им плащаме, каза адвокатът Николай Хаджигенов.
02 Януари 2015, Петък, 12:26 ч.
МВР не прави нищо и отдавна се е превърнало в една огромна черна дупка, поглъщаща бюджетни средства, коментира адвокатът Николай Хаджигенов
Вили Георгиев и Светлозар Стоилов, които са обявени за общонационално издирване заради убийството на студента Стоян Балтов, вероятно са избягали в Германия. Пред камерата на Нова телевизия братовчедът на единия от осъдените каза, че още през лятото убийците са тръгнали към морето и не ги е виждал повече.„Моля ви, не ме безпокойте повече. Нямам нищо общо с тези хора. Може да са заминали за чужбина“, каза още
братовчедът на Светлозар.Още през декември в ефира на Нова братът на Балтов предупреди, че убийците ще се укрият от правосъдието.
„МВР отдавна са абдикирали от задълженията си и не правят нищо от това, за което им плащаме. Мерките за неотклонение и границите ни се контролират от тях. МВР не прави
нищо и отдавна се е превърнало в една огромна черна дупка, поглъщаща бюджетни средства“, коментира адвокатът Николай Хаджигенов в „Здравей, България“.„Проблемът е и законодателен. Не са уредени нещата по такъв начин, че те да гарантират изпълнение на присъдата, когато тя влезе в сила. Този проблем съществува в последните две години след бягството на т. нар братя Галеви”, заяви адвокатът Ивета Анадолска. Тя е и бивш съдия по наказателни дела.
В категории:
Животът
Възрастна жена източи 36 хил. евро от НОИ с фалшив стаж
Край на ерата на ултраевтиното пазаруване от Temu и Shein, ЕС въвежда нова такса
14-годишната Ани накара светът да говори за Айтос!
Кампания и награден фонд с мащаб
Турция в шок! Ден след рождения си ден внезапно почина обичана актриса
Ще пътувате за Гърция? Там няма прошка за нарушителите, а глобите - повече от солени
Как пенсионерка успя да измами държавата с 36 000 евро
Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение
Българинът, обвинен в шпионаж в Солун, остава на свобода
Правителството представи нова система за следене на обществените поръчки
Без такси за куфар в самолета, ръчният багаж вече ще е безплатен и включен в билета
Община Царево представя културната и фестивална програма до септември
