”Урдовиза” с медал от конкурса "С песните и танците на Тракия"


”Урдовиза” с медал от конкурса "С песните и танците на Тракия"
Горещо благодаря на община Приморско и лично на кмета д-р Димитър Германов за подкрепата, да съществува и да се развива ДФФ "Урдовиза", заяви музикалният ръководител на състава Златка Ставрева
04 Ноември 2014, Вторник
Автор: Флагман.бг

Детската фолклорна формация от Приморско зае престижното трето място в категория „колективни изпълнения”Детска фолклорна формация „Урдовиза” – Приморско  се завърна с успех от участието си в Първия национален фолклорен конкурс "С песните и танците на Тракия". Надпреварата, която се проведе във Варна, бе посветена  на 170 години от рождението на капитан Петко войвода.

Над 600 участници, колективи и индивидуални изпълнители от цялата страна се състезаваха в категориите надпяване и надиграване. Сред тях се наредиха и талантите от ДФФ „Урдовиза” в състав Алина Петкова, Стефани Добрева, Мария Кисьова, Василена Кисьова, Пролетина Ангелова, Милена Сандева, Златомира Ангелова, Дженка Петрова, Стефани Георгиева и Габриел Бодуров.

Компетентно жури с председател Георги Мановски -  композитор и диригент стриктно проследи всяко едно изпълнение. Великолепното представяне на децата от „Урдовиза” ги нареди на престижното трето място в категория “колективни изпълнения”. В категория “индивидуални изпълнители” до 10 години на трето място се класира Алина Петкова, а Стефания Добрева получи поощрение. Отличените участници бяха наградени с медал и диплом.

„Горещо благодаря на община Приморско и лично на кмета д-р Димитър Германов за подкрепата, да съществува и да се развива ДФФ "Урдовиза", заяви музикалният ръководител на състава  Златка Ставрева.

В категории: Приморско


113
Коментара по темата

Добавете коментар

Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
Защитен код:
Моля, въведете защитния код
 
113.
xxx
21.11.2014 11:18:03
0
0
Рецензия на порно филми - на македонски


Das beste aus: ASIA TEENIES # 1
120'
USA
**
Млади и прекрасни азијаткињи се изебани од искусни мажи, кои знаат како се ебе неискусна девојка. Генг бенг сцена: четворица црнци растураат нежна азијатка, двајца во сендвич а другите двајца куриштата и ги бутаат во уста. Друга секвенца кога разработеното пиче на женската прима два кура истовремено. Лудница. Следи два кура во пичка а третиот во анус и тоа може се разбира. Има и четврт во уста! Две азијатки му ги нудат услугите на ебачот, ширејќи ги пичињата за да го примат дебелиот кур. Оргии,пушење, анални сцени, свршување по лице, свршување надвор од пичката за да потоа и го начука внатре.


DEMENTIA
67'
USA
**
Дебела жена се ебе со двајца, друга се наоѓа во просторија која има многу вештачки курови. Таа сите наизменично ги пробува. Прекрасна плавуша има кур и ебе друга женска во пичката а потоа и во анусот, па заедно му го пушат на мажјакот, кој потоа двете ги ебе во газ. Сендвич, пичката ја растураат тројца ебачи: едниот во газ, другиот во пичка, а третиот во уста и се менуваат, за да потоа двајца со надрвените куришта ја ебат во анус, па во газ два огромни кура а третиот и го начукува до јајца во уста.


Das beste aus: FOTZEN LACK UND LEDR # 1
117'
USA
***
Микс филм од многу жешки сцени. Сите учесници се во кожа. Има и ланци, благ С/М. Во пичката на една женска два кура. Тип свршува во чаша која женската ја пие. Тогаш свршува во пичка, спермата тече надвор а ја пие друга женска. Оргија со десетина учесници. Реденка на една женска од повеќе мажи. Интересно.


PRIVATE VIDEO MAGAZINE # 19
90'
V. Britanija
**
Реклами од филмови а потоа една ебачка сцена. Жесток секс од Привате но во мали количини. Раскошни женски, убаво градени, здраво се ебат со фраери чии тврди куришта ги полнат сочните дупки од женските.


PORT DU CASQUE OBLIGATORE
90'
Francija
**
Типот ја ебе женската на мотор во движење. Таа му го лиже и го пуши, тој ја лиже. Тоа треба да се види. Има уште неколку моторџиски ебачки сцени, кога курест тип растура женски на мотор на паркинг и отворено, во шоферска кабина. Во други сцени механичари со цврсти куришта ебат прекрасна долгонога женска. Во двете дупки кои се добро пополнети но и разработени жесток секс: анал, сендвич, пушење, свршување во лице.


VERFICKTE KURZ GES CHICHTEN # 2
65'
Germanija
**
Млади и згодни женски се ебат со нивни врсници. Нежните и розови штотуку разработени пички се отвараат за цврстите и похотни куришта. Клавир штимер ебе музичарка. Двајца батки на запрежна кола во движење ебат женска која го фаќа ритамот на движење на колата , но и ритамот на ебење на двајца млади ебачи кои наизменично во уста, во пичка и газ ја растураат девојката. Во филмот има многу јак, жесток секс, со анални сцени, со сендвичи, пушење, свршување во уста.


BLANKE SCHAMPLIPPEN
90'
Germanija
**
Микс во кој има многу бричење , но и обоен партнер. Мелез со моќен кур растура младо плаво пиче во многу пози. Потоа тој ја бричи нејзе, таа исто така го бричи него. На креветот се ебат црн пар, по што црнкињата му начукува на белецот вештачки кур во газот. Шеестгодишник со изненадувачки цврст кур ебе дваесетгодишна девојка. Таа сценаја гледа дечкото кој сам се задоволува . Тип со огромен кур до јајца и го начукува долгиот кур во пичката. Млада женска се бричи а потоа се задоволува ширејќи ја пичката и пикајќи во неа прсти и други предмети.


EROS
80'
Francija
***
Во чамец среде море тип се ебе со две женски пикајќи го цврстиот кур во пичка, газ и уста. Женска на среде железнички мост му го пуши курот на тип кој потоа ја поебува покрај пругата, кога доаѓа друг пар пришто сите се ебат а покрај нив мине воз. Жедните пички ги примаат цврстите курови кои наизменично влегуваат во едната и другата. Има ебење и на плажа кадешто на песок еден пар се ебе жестоко. Таа млада со тесно пиче, тој со добар кур и го бутка од сите пози. Таа задоволно го прима. На крајот (последната сцена) е оргија во дискотека. Женските ги примаат цврстите курови во сите дупки: анал, пичка, реденка, сендвич, ражен, свршување во уста.


FRIVOL: MAMA + PAPA + TOCHTER + SOHN
82'
Germanija
****
Брат ебе сестра. Тоа го гледа татко му па ја поебува женаси. Потоа татко и син ја ебат куќната помошничка наизменично во нејзината влажна пичка и анус. Таа ги прима до јајца а добро ја цеди секоја капка сперма по свршувањето. На крајот оргија во која учествува цело семејство плус слугинката. Мајката му го пуши на синот, таткото ја ебе ќерката , слугинката им ги лиже јајцата додека тие ебат, потоа сите се менуваат. Цврстите куришта бушат во пичките кои ги издржуваат налетите на мажите а спермата по свршувањето ја лижат.
112.
komlyka
16.11.2014 17:06:54
0
0
ytre idvame s 2kola kade da tarsim pederas4eto i kyrveto 6e gi skysame ot ebane
111.
няква със сексснимкити
15.11.2014 14:08:23
0
0
къде се ибе, в училището ли или в ромската махала
110.
отговорчо
15.11.2014 07:49:54
0
0
момчето е магистър хюм с нестандартна ориентация апък момичето може да не е курва но се ебе яко с де кой свари
109.
питанчо
15.11.2014 06:50:09
0
0
и ся кво тва момченце пидерас ли е или геи щото ако е геи добре ако е ридерас зле а и момето на свободна практика ли е или заработва по нещо
108.
естествен подбор
14.11.2014 19:53:54
0
0
Напротив, тя не трябва да се ебе с българи, защото й пада цената, с цигани - може.
107.
праз голям
14.11.2014 19:49:38
0
0
Видях момичето във фб. Изглежда ми свястно. Била се шибала с цигани... Ами то си е нейна работа, ако ще и да ги сменя с българи, кво ме интересува тая работа!
106.
дааа
13.11.2014 14:14:13
0
0
Мн се е зарадвала
105.
Реакцията на Добрева...
13.11.2014 12:33:33
0
0
Че каква е реакцията й?
104.
скандал
13.11.2014 09:37:19
0
0
Иска ви се да не е вярно , но -снимките са копирани и седят , квартирата в която са снимани седи , реакцията на Добрева към сина и седи .Ближете си раните и не се опитвайте да лъжете и да прикривате , вземете си поука -в какво се превръщат разглезените богати чеда .
103.
з ставрева
12.11.2014 12:03:52
0
0
Реших да прочета статията за ДФФ Урдовиза и разбрах, че доста сме се отклонили от темата... Чудя се тия тъпи статии чете ли ги някой. Ами те коментарите са много по-интересни!
102.
Я. Т.
12.11.2014 11:40:33
0
0
Думи нямам! Това Приморско е пълно с хора, които се занимават с клюки и си правят кал един на друг. И как утре ще го срещнеш тоз човек на улицата и с какви очи ще му кажеш добър ден? Не! По-голямо лицемерие не бях виждал!
101.
Кирил Ст. Киряков
12.11.2014 11:14:45
0
0
Само не разбрах коя е тая Урдовиза и тя с кой се е ебала! Четох внимателно всичко. Първо Велян уж бил гея на снимките , после се разбра че снимките не били негови . Изкарахте че Неделина е курва и снимка намерихте как тя лежи по катеричка , а после излезе че тая снимка не е нейна и се разбра че момичето не е курва. Ицо бил кръшкал и купил на жена си диаманти а после излезе че никакви диаманти не е купувал... Ами мога ли най накрая да ви иба майката долна ! Сега какво друго ще пишете ? Сигурно че Барцулка и Германов са балдъзи и че си изневеряват - той с мъже тя с жени и че той и купил диамантен пръстен а тя за благодарност го шибала с вибратор... Прекалявате вече не разбрахте ли? Долно и мръсно племе ! Само знаят да лаят и да се оплакват!
100.
неделин недялков
12.11.2014 10:13:23
1
0
Най много се възползва от ситуацията директора. Като види че има раздори в семейството и вика учителките в стаята си уж да ги успокоява и така ги държи в шах и напрежение до следващия път когато пак се скарат с мъжете си. Голяма лисица е той и така наеба половината училище. мръсен педерас!!!
99.
o4enik na dobreva
12.11.2014 10:07:04
0
1
добрева затва ходи при налбантов защото е ядосана на ицо че ходи по чужди жени не вярвам заради един диамантен пръстен и да му прости , таа жена е с достойнство и си знае цената
98.
дим4оу хазарта
12.11.2014 10:00:50
1
1
Добрева е много добър учител и не е вярно че сина и е пидерас . На снимките оня другия е много по слаб от Вилян и има къса коса . За мъжа на Добрева не знам дали е ходил по жени но дори така да е сички мъже го прават , а тея които ги пишат глупостите за секс и диамантени пръстени са само едни зависници , яд ги е че нямат пари за диаманти това са неудачници в живота хора и искат да навредят на успелите в Пирморско .
97.
верно ли
12.11.2014 00:21:25
0
0
мъжа на добрева имал забежка лятото с една от персонала .добрева разбрала и той да я накара да му прости и купил пръстен с диамант
96.
СОУ "Н. Й. Вапцаров" Приморско
11.11.2014 20:30:41
0
0
КРАСИМИРА ДОБРЕВА (Приморско) - начална учителка
Налбантов не споменава подробности за тази връзка. Казва, че Добрева му се оплаквала от съпруга си - не бил добър в леглото и затова тя била принудена да ходи с него. Това карало Налбантов да се възмущава от нея, как не я било срам да говори против мъжа си и т. н.
----------------------
КАЛИНА ФАНЕВА
- учител по бълг. език и литература
Налбантов е правел секс с нея няколко години преди тя започне работа като учител. След като тя става учителка през 1998 те подновяват връзката си. Правел е с нея секс, макар и не толкова често колкото с Д. Прокопова и Кр. Петкова. Фанева много бойна и дащна в леглото, нямала никакви скрупули и въобще не се притеснявала, че изневерява на мъжа си. Самият Налбантов е бил учуден, че при такъв представителен и външно симпатичен мъж тя ходела с него,който бил много грозен... Двамата (Налбантов и Фанева) се разбирали с погледи и от половин дума. Само като я погледнел и тя разбирала какво се иска от нея. Влизала в дирекцията и нататък секса вървял като по план.
------------------------
МАРА ПЕТРОВА (Приморско) - начална учителка
Връзката на Налбантов с Петрова била много стара. Налбантов е запазил хубави спомени от онова време - тогава Петрова била млада и много по-привлекателна. Сега вече и дума не можело да става за някаква връзка, защото Петрова била претърпиала операция от рак на гърдата.
----------------------
ЦВЕТА ЗАРЕВА - нач. учителка
Първата й връзка с Налбантов е станала по време на ексурзия в София през 1996 или 1997 г. Тогава той й направил някои интимни намеци. Казал й че я харесвал, че желаел да й каже нещо повече насаме и т. н., след което директно й предложил да се срещнат в хотел "Принцес" (бившият новотел "Европа"). Тя останала изненадана и не му отговорила нищо. Той отишъл веднага в хотела и я чакал във фоайето около един час. Накрая, когато решил да си тръгва видял, че Зарева влиза в хотела. Веднага ангажирал стая и двамата се качили в хотела. След секса тя влязла в банята да си вземе душ и излязла наметната с една голяма хавлия. Налбантов я накарал да легне на леглото и се опитал да продължи с любовната игра. Започнал да й разкрива краката, да ги разтваря и се опитал да я целува по половите органи. Но тя категорично отказала, затворила си краката и го отблъснала. Въобще според Налбантов тя била много подтисната и нерешителна. Впоследствие разбрал, че това преживяване за нея е било много стресиращо, защото за пръв път през живота си изневерявала на мъжа си и й е коствало много усилия за да се реши на тази стъпка. Пак според Налбантов тя за пръв път в живота си стигала до оргазъм по време на полов акт.
Другото, което му направило впечатление било, че Зарева имала белези от операция на половите органи (вероятно тук става въпрос за белези от раждане с Цезарево сечение). Случай като този е показателен за това, как чрез Налбантов много хора в Приморско научаваха коя учителка какви особености и белези има по тялото си - тази имала бемки еди къде си по тялото, другата имала белези от операция на гърдата, на друга гърдите й били много големи и висяли надолу и т. н.
Накрая Зарева била останала много доволна от секса с Налбантов, че решила да му направи подарък. Завела го в някакъв скъп магазин и го накарала да си избере някаква дреха. Той си избрал едно яке кафяво на цвят от едната страна кожено ... и т. н. Пред жена си Налбантов развива версията, че якето много му било харесало, но нямал пари да си го купи и затова Зарева му била услужила.
----------------------
ЙОРДАНКА СИВЕВА (Приморско) - начална учителка
Налбантов я свалил просто така като поредната бройка и нямал намерение да задълбочава връзката си с нея. Но в последствие тя започнала да го търси все по често. Веднъж му предложила да му стане официална любовница, но му поставила едно условие - той да не й изневерява. Налбантов не се съгласил и много се възмущавал, казвал че това било нахалство от нейна страна, как не я било срам да го подценява толкова, за толкова ли закъсал го мислела при положение, че той разполагал с толкова много жени.
Съпругът на Сивева подозирал за връзката на жена му с Налбантов и много често й правел проверки в училището, интересувал се за това какви часове има жена му и ако не я намерел отивал да я търси право в дирекцията. Досега не е успял да открие нищо, тъй като Налбантов и Сивева се срещат сравнително рядко.
----------------------
РАЙНА СТОЯНОВА (Приморско) - музика
Имала е връзка с директора два или три пъти. Налбантов не останал доволен от секса с нея - в леглото била като дърво, била много вързана и нямала никакво въображение. Независимо от това тя правила опити да продължи връзката си с него, но той не й обръщал внимание. Веднъж Стоянова го причакала пред дирекцията рано сутринта като правила намеци че иска да влезе и да поговорят насаме, но той не я пуснал и даже бил много възмутен от поведението й. После Налбантов коментирал пред други колеги:"Бе тая не е в ред бе! Дошла рано-рано да я еба. Направо акъл няма." Според него тя била като цапната в главата с мокър парцал и постоянно говорела глупости също като малките деца. Въобще на нея не можело да се разчита и за това Налбантов я отбягвал.
Впоследствие, когато се разчува за връзката им, той много се страхувал да не научи мъжът й, защото бил много ревнив и щял да го бие. По всяка вероятност мъжът й все още не знае нищо.
----------------------
ДОЧКА МИНЧЕВА - биология
Първата й връзка с Налбантов е била преди много години, когато тя е била помощник директор. Понастоящем тя има проблеми с наднорменото си тегло и затова Налбантов се оправдава как някога била по-слаба и по-привлекателна и затова я свалил, иначе сега нямало да й обърне внимание. Когато става въпрос за нея Налбантов обикновено прави коментарии за килограмите й: "За какво да я еба, по-добре да наеба някои слон вместо нея."
Преди известно време те пак подновили връзката си за кратко и е явно, че в случая това е станало по инициатива на Минчева.
Обикновено Налбантов отбягва да говори с подробности за секса с Минчева, защото се срамува от тази връзка.
Пак по това време Налбантов се хвали, че Минчева освен сексуалните услуги му правела много подаръци - предимно алкохолни напитки, бонбони, сладкиши и т. н. Явно е че тя му се е подмазвала или му е благодаряла за някаква услуга.
В случая Минчева му се отблагодарявала, защото Налбантов я бил повишил и я назначил като редовен учител по биология. Преди това тя е била само възпитател в прогимназиалните kласове.
В случая с нейното преназначаване за учител по биология Налбантов постига една от основните си цели. Жена му, Христина Налбантова, дотогава е работела като възпитател с ученици от началния курс и е получавала ниска заплата, защото е нямала квалификация за начален учител. След преназначаването на Д. Минчева, Налбантов назначава на нейното място жена си и по този начин й повишава и заплатата. За да постигне целта си той е трябвало да принуди титулярния учител по биология Недялка Милева да напусне работа, за да назначи на нейното място Дочка Минчева. За целта той в продължение на три години притеснявал Милева и се мъчил да я принуди да се пенсионира, за да освободи мястото. Но Милева не се съгласявала и тогава Налбантов започнал да й отнема част от часовете по биология, като вместо тях й давал часове по труд и техника. В крайна сметка на Милева постепенно й били отнети и всички часове в средния курс. Така тя се принудила да се пенсионира, но е явно, че това е станало почти принудително и то под силното давление на Налбантов.

РАДОСТИНА ИВАНОВА
(от с. Ясна поляна) - изобразително изкуство
Още в първите дни след като е била назначена, Налбантов й направил директно предложение за интимна връзка. Тя много се шокирала и в първият момент не знаела какво да отговори. Започнала да се оправдава, че била семейна и не искала да изневерява на мъжа си. Била разтреперана, подтисната и неадекватна. Според Налбантов тя по-скоро се колебаела дали да се реши на такава връзка или не. Накрая й казал "както искаш" и я освободил. Това се случило на обяд след часовете и тя си тръгнала. Обикновено по това време отивала на автогарата, откъдето пътувала за Ясна поляна. След 1-2 часа Налбантов я заварил да го чака пред дирекцията. Останал много изненадан, защото не я очаквал. Попитал я какво иска и тя му казала: "Размислих". Влезли в дирекцията и като начало я накарал да му прави фелацио.
След този случай Налбантов редовно се хвалел, че още като я видял разбрал, че била голяма минетчийка и не се излъгал. За случаи като този винаги казвал: "Аз курвите ги надушвам от пръв поглед". Впоследствие редовно я викал в дирекцията, най-вече за орален секс.
Веднъж по време на една зимна ваканция учителите били събрани в дневната, където пиели кафе. Налбантов влязъл и извикал Иванова в дирекцията. Там я накарал да му прави фелацио, като накрая се изпразнил върху фанелата й в областта на яката. След това тя се върнала при колегите си и си допила кафето. Никой от учителите не забелязал петната по фанелата й.
През първата учебна година Налбантов подлагал Иванова на най-различни унижения - казвал й, че е голям боклук и проститутка. Според Налбантов тя била принудена да го търпи, защото била зависима от него и се страхувала да не изгуби работата си. Впоследствие станало ясно, че тя го търпяла, защото се надявала Налбантов да й помогне да получи апартамент в блока на специалистите - за целта била ходила и при кмета за да го моли за този апартамент, защото й било много трудно да пътува всеки ден до Ясна поляна. Така или иначе Налбантов не й съдействал за апартамента.
През втората учебна година, връзката на Налбантов с Иванова става много по-очевидна. Имало е случаи, когато в присъствието на други учители в учителската стая, той е започвал да я прегръща и опипва по гърдите. В такива случаи се лигавел и на всеослушание заявявал, че искал собственоръчно да провери дали не носела подплънки в сутиена си. Хвалел я, че имала хубаво тяло, хубав бюст и т. н. Много често колеги са ги заварвали прегърнати в дневната, в учителската стая и на други места в училището.

---------------------
ЕЛКА БОГДАНОВА - чистачка
Директорът бил принуден да крие връзката си с нея, за да не се компрометира, още повече че мъжът на Елка бил циганин. Много пъти Налбантов е трябвало да лъже, че нямал нищо общо с нея - било го гнус от нея само като си представел, че тя е правела секс с циганин. Но за повечето хора връзката им е публична тайна. Всъщност Елка е леко малоумна и има някакъв дефект в говора, поради което много хора я мислят за циганка, защото говори с акцент и трудно комуникира на български.
Обикновено за да правят секс Налбантов я вика при себе си под предлог, че трябвало да почиства дирекцията. Другите чистачки са свикнали с тези техни срещи и имат негласната уговорка дирекцията да се почиства от Елка. След подобни срещи обикновено й се подиграват, че много се била забавила - какво толкова са правили там, защо била зачервена, а дрехите й раздърпани и т. н. Много пъти са били заварвани в дирекцията в интимни пози, прегърнати или в момент когато Налбантов я опипва по тялото. Веднъж, когато вратата на дирекцията е била заключена и двамата вътре интимничели, на вратата се почукало много силно. Елка се изплашила, скочила и побързала да излезе. Тогава Налбантов се скарал на влизащия, защото ги бил прекъснал. Казал, че точно тогава Елка го била опипвала по половите органи и вече се канела да му разкопчава панталона, но колегата ги бил прекъснал.
Мъжът на Елка подозира за връзката й с директора - много хора са му донасяли, че тя е любовница на Налбантов. Затова той често я биел и й забранявал да ходи на работа за дълги периоди от време.
Преди да дойде на работа в училището Елка се е занимавала и с проституция. Споделяла е, че е имала тежко детство и че поради бедност е била продадена на сутеньори, които са я принуждавали да проституира.
Елка е известна и с това , че е клептоманка. Най-редовно я привикват в полицията за кражбите, които стават в града и училището. Била е и следствена заедно с мъжа си за извършена съвместно с него кражба от някакъв турист.
Откакто е на работа в училището много пъти е крадяла различни вещи от дирекцията включително и пари от касата на директора. Всички са свикнали с това и знаят, че ако нещо изчезне, то е неизменно свързано с клептоманията на Елка. Налбантов знае за всичко това, но е принуден да я търпи и прикрива.
--------------------
ДОРА ВЪРБАНОВА
- секретарка /от Царево/
Работи като секретарка от месец септември 1999 г. Преди да дойде на работа в училището е работила в пощата в Царево. Там не можела да се справя с работата си, постоянно не й излизали парите. Според всеобщото мнение била много проста жена, с нисък коефициент на интелигентност. По характер - затворена, необщителна, стеснителна. Запознава се с Налбантов през пролетта на 1999 г. Тогава тя прехвърля сина си от Царево в училището в Приморско и се наложило да влезе в дирекцията при Налбантов. По време на разговора той започнал да й прави комплименти и неприлични предложения, поканил я да дойде някой ден и да се видят отново. Определили си среща след няколко дни. Дора се подготвила старателно за срещата като отишла и на фризьор за да си направи нова прическа. Казала на фризьорката, че има среща с Налбантов и затова трябвало да изглежда красива, същевременно говорила за Налбантов със суперлативи, била възхитена от него и т. н. Фризьорката казала всичко това на Янева /по това време зам. директор и учител по химия/, която също е от Царево и двете много се смели. Янева много се чудела коя ли е тая шматка дето ги говорела тия глупости. Същият ден Янева влизала няколко пъти при Налбантов за да види коя е тая, която си е правила прическата заради него и същевременно казала на Налбантов какво научила от фризьорката. Налбантов останал много поласкан от чутото и започнал да се хвали:"Видя ли какво правят жените заради мен? Преди да ги еба ходят на фризьор и искат да изглеждат красиви. Много е важно аз да ги харесам!"
Същият ден по пътя за Приморско Дора пътувала заедно с Донка Прокопова - учителка по бълг. език и литература. Дора не знаела, че Прокопова е любовница на Налбантов и още на автогарата в Царево започнала да я разпитва за Налбантов и да изказва възхищението си от него. Прокопова веднага усетила, че тая жена е хлътнала по Налбантов и че най-вероятно двамата с него имали уговорена среща за да правят секс. Била много ядосана и още същия ден влязла при Налбантов и му вдигнала скандал за това че той й изневерявал с Дора. Казала му:"Стояне, заради тебе останах да работя в това училище, а ти сега ми правиш такива мръсни номера." Казала му, че й предлагали работа в училището в Царево, но тя отказала, за да бъде по-близо до любовника си в Приморско /т.е. Налбантов/. Защо той не можел да оцени жеста й и т. н. На Налбантов не му оставало друго, освен да мънка и да играе ролята на виновен и гузен.
Налбантов бил толкова възхитен от Дора, че решил да я направи официална любовница. Преди тя да започне работа при него се срещали обикновено в събота и неделя. Работните дни били отредени за секс с Прокопова и Петкова. Тогава Дора идвала в Приморско уж за да се учела да работи с компютър /така казвала на мъжа си/. Ден преди това, в петъците, Налбантов организирал една грандиозна подготовка. Ходел до Бургас и с парите получени за други цели от общината купувал най-различни неща за случая - подаръци, дезодоранти, парфюми, дамски аксесоари, шоколадови бонбони, алкохол и мн. др. - направо искал да шашне любовницата си. От Приморско купувал цветя за вазата в дирекцията. Стаята се почиствала идеално и се ароматизирала с дезодоранти. Преди секса диванът в дирекцията се разпъвал и ставал като спалня. Налбантов бил толкова възхитен от секса с Дора, че постоянно се хвалел - голям кеф било, прилагали най-различни техники и т.н. В началото Дора била много неопитна, но той я бил научил на това и онова. За пръв път с него стигнала до оргазъм - с мъжа си такова нещо не била изпитала. Налбантов я бил лизал и на нея много й харесало, защото мъжът й не й бил правил такива неща. За пръв път била правела свирки или нещо подобно. В момент на екстаз казвала, че е готова да направи за него всичко каквото поискал, хващала му пениса, целувала го и го лижела - все още не го лапала целия, но постепенно щяла да се научи.
Дора не била много красива на външност, вече била 35-40 годишна, майка на 2 деца и годините й личали. След като я направил официална любовница Налбантов много се опасявал да не се излага в очите на хората, защото тя не била красива. Постоянно търсел мнението на околните и искал да се убеди, че и другите я харесват. Но обикновено му казвали истината - че не я харесват или че е грозна. Тогава той вадел последния си коз и изтъквал, че тя имала едно много важно предимство пред другите жени - отдолу била много тясна. Другите жени били с много широки влагалища, били "широки като кофи". Когато ги чукал не усещал нищо. Докато Дора имала много тясна вагина и когато й го вкарвал тя му пристягала члена като с клещи и на него му ставало много хубаво... Вероятно той си е мислел, че хората много му завиждат за тази голяма придобивка и затова се хвалел.
Налбантов е приятел с мъжа на Дора. Той е рибар и Дора често носи на Налбантов наред с многото подаръци и риба от мъжа си. Канят Налбантов в Царево по най-различни поводи. Двете семейства често си ходят на гости. Според Налбантов мъжът на Дора бил много просто момче и не можел да разбере за какво става въпрос. Налбантов повече се страхувал от свекървата на Дора, която била известна и влиятелна личност в Царево и се досещала, че между него и снаха й имало любовна връзка.

Стоян Налбантов:
"Веднъж ебах една рускиня в гората до летния театър на ММЦ. Бях я притиснал върху едно дърво, тя прегъната на два ката, запретнал й бях роклята нагоре, гъза й оголен целия, а аз я бича на задна прашка и съм се хванал за дървото с две ръце за да съм стабилен и да я притискам по силно като й го вкарвам... А тя крещи от удоволствие и не й пука, че може да я чуят в летния театър. Ей на това му викам путка, с кеф да я ебеш... После май хванах трипер, ама карай, струваше си!"

Красимира Петкова - учител по англ. език:
"Веднъж докато чаках на автогарата в Китен автобуса за Приморско и видях един ексхибиционист в гората отсреща, беше се разголил отпред и лъскане бастуна. Разкрещях се да го хванат и той изчезна.
Бях силно разстроена и като отидох в училището разказах на другите учители какво съм видяла. Всички бяха възмутени и се чудеха как е възможно това да се случва тук, в Приморско и Китен, където нямаме извратеняци. Но аз се сетих за директора Налбантов и им казах: "Как да нямаме, нали нашият Стоян е такъв!" И им разказах как веднъж той ми е споделил, че е правил секс с един арабин... Учителките отказаха всякакъв коментар и побързаха да излязат от учителската стая. А аз се чудех, от какво ги е страх тия, бягат сякаш те са виновни за нещо!"

Налбантов:
"На времето покрай секса, който правех с Прокопова я карах и да ми лиже гъза. Чувствах угризения на съвестта, че тя толкова много се раздава за мене и изразих съчувствието си по този повод... Но тя най-нагло ми отговори, че го правела от съжаление към мен и за да ми повдигнела самочувствието, щото ме виждала какъв заспал хуй съм... Направо ме уби с тоз отговор и ме свали на земята, така разбрах, че нищо не струвам!
После споделих това с Красимира Петкова и други колеги и те направо умряха от смях... Между другото Петкова беше много по-опитна в тая насока - лизане на задника ми!"

ДЕНКА МИНЧЕВА
Налбантов говори с удоволствие за нея, защото му е една от най-старите бройки. Двамата изпитват симпатия един към друг, защото са били съученици, израстнали са едва ли не заедно и ги обвързват общи спомени и преживявания. Някъде към края на 90-те години съпругът на Денка претърпява катастрофа и това е причината тя да търси отново Налбантов като мъж, защото мъжът й не можел да се справя със съпружеските си задължения в леглото. Кой знае защо Налбантов се хвали с тоя факт, защото видите ли, той бил търсен мъж и това че Денка го търсела било доказателството. И в тази връзка той се впуска в ненужни подробности, защо Денка искала да спи с него, а не с мъжа си. Защото на съпруга й (някой си Минчо или Минко...) след катастрофата му правели някаква операция на главата, отваряли му черепа и слагали там не знам си какви пластини и пр. и пр., поради което на практика бил половин човек и не ставал като мъж... (ВСИЧКО ТОВА СА ДУМИ НА НАЛБАНТОВ). Това според него била причината Денка да му се натиска (тук говорим за периода 1999-2000, възможно е вече тази информация да не е актуална).
В общи линии това е репертоарът на Налбантов: Половината жени на Приморско ги бил чукал, а останалите не ги бил чукал. Приморци знаят за тези изцепки на Налбантов, но го траят все още. Те едва ли не смятат, че за Налбантов това е нещо нормално - да говори глупости и цинизми. Приемат го за част от странностите в характера му, поради което не трябвало да му се обръща внимание. И така се стига да нещо много абсурдно - Налбантов злослови по адрес на приморци и най-вече на жените в Приморско, а те, противно на всякаква логика, се обединяват в негова защита и продължават да го държат на власт като директор... което си е вече не мазохизъм, а пълен идиотизъм, нещо граничещо със слабоумие и характерно за хора без елементарно лично достойнство.
95.
ББ вижда всичко
11.11.2014 18:57:17
2
0
Този ми прилича на брадъра, мастурбираше всяка нощ под одеалото в бъг брадър, пиеше и танцуваше сиртакита, после повръщаше в мивката и много добре знаеше че цяла БГ го гледа как повръща, а после... ама защо ме коментирате, нямате право! Откъде накъде!
94.
борец за гласност и преустройство
11.11.2014 18:51:20
2
0
Обнародвал си някой гъза и го показал на цял свят и сега иска да не го обсъждат, ами той много иска!
93.
коментатор
11.11.2014 18:46:38
0
0
те хората не виждаш ли че сами се рекламират с голи снимки, голи задници, значи страдат от липса на внимание и си просят коментарите
92.
92
11.11.2014 18:42:59
0
0
това към кого е адресирано, ученичке
91.
ученичка
11.11.2014 18:26:47
0
0
Защо не вземете да обсъждате вашите проблеми , а обсъждате хората. Много сте зле ей
90.
Родителите не са виновни, а учителите
11.11.2014 17:46:31
0
0
Тия учителки по-добре да видят себе си, а не да ми се правят тука на монахини или благородни девици сякаш по цял ден я карат на пост и молитва, а като влизат в дирекцията какво правят? - сигурно се изповядват или директора им дава причастие... Айде айде, знаем се!
89.
Стига вече!
11.11.2014 16:31:46
0
0
Според мен децата трябва да свикнат с тази мисъл, че не са еднакви, че някои от съучениците им имат друга ориентация и да спрат да правят сензации както в тоя случай. То не бяха пращане на снимки едни на други, тука - коментари и спорове. И защо всичко това? Хора без работа и се чудим каква глупост да измислим...
88.
До няква спекана даскалица
11.11.2014 16:21:59
0
0
Уж не бил той, ама си изтри снимките в Гепиме, изтри си и някои снимки във фейса, където се виждаше, че мебелите са същите както в гепито, утре ще се подкара като линейка и пак ще се чудите как да го прикриете. Докога! То си е негова работа наистина, решил е да става гей, ама нас защо ни правите на балами, че уж не бил той, а цяло Приморско много добре знае кой е и какви ги върши?
87.
Кенет Кларк
11.11.2014 06:53:32
2
0
Таз овца 84 още малко и ще ме убеди че това което виждам на снимките не е истина, сякаш оная пикла не се е разкикерила насреща ми, че чак с клитора й може да си направиш едно здрасти... и тая овца сега ме убеждава, че нямам класа и стил, че това което виждам на снимката не било путка, ами пейзаж с малка нощна музика от Рембранд... или Мона Лиза през зимата пречупена през призмата на неомодернизма и кубизма на Пикасо... Стига ве! Тия, свъртяните съвсем ни взеха за мезе! Верно, че сме си тъпи селяни, ама аз колкото и да я гледам и съзерцавам все путка виждам, мааму деба! Толкова ли съм прост наистина!
86.
до 84
11.11.2014 06:18:47
0
0
Да, не сме реализирани, защото още не сме дорасли до твоите разбирания за реализация - не си показваме гъза в интернет, не си публикуваме голи снимки и не се хвалим "вижте ни какви хубави бръснати путки имаме"! Ние сме само едни тъпи селяни, нямаме класа и стил, по цял ден трева пасем... и ви гледаме срамотиите в и-нет и ви се възхищаваме! Каква класа! Какъв стил!.. Поздравления! Велики сте!!!
85.
dqdo koleda
11.11.2014 01:34:18
0
0
iskate dokazateslwa za kuri i pedali eto
http://www.youporn.com/watch/10575207/bg-whore/?from=myuploads
84.
84
11.11.2014 00:26:59
0
1
Вие изобщо проверихте ли дали тези неща са верни или си плюете за разнообразие, как изобщо можете да вярвате на някакви си снимки на които нищо не се вижда, аз не видях лицето на момчето, от къде знаете, че са негови, изобщо проверихте ли въпроса преди да се изкажете? Никаква класа и стил не показвате.За каква класа говоря, забравих ,че тука сте се събрали само някакви долни селяни от Приморско, които нямат личен живот и коментират какво правили другите. Вие да не сте по хубави?, Сигурен съм, че всички тук или някакви неграмотни ученици от СОУ "Н.Й. Вапцаров", които нямат мозък в главите си , а за бъдеще да не говорим, или са редовните селски клюкарки и пияници, които са отчаяни и нереализирани в живота, и търсят утеха като плюят по хората , за да избиват комплексите от жалкия си живот. Още колко време ще обсъждате тези теми -ден, два,седмица,две, а после какво ще правите ми е много интересно, ще се захванете с поредната клюка до като не пукнете от собствената си злоба.
83.
в. Папарак
10.11.2014 23:27:08
0
0
Директора веднъж направи една снимка на една рускиня в дирекцията с Полароид, ама тя беше облечена, а не гола. После каза, че я ибал ама дали е вярно не знам. На другия ден дойдоха бодигардовете на рускинята и му казаха повече да не я закача, защото баща й така казал, да я следят и да не я пускат да ходи с мъже.
82.
тея са ученици,но деректора не е веновен
10.11.2014 23:13:46
0
0
тея снимки не са правени в училището, защо все училището обвинявате? директора може да е ебал там некои жени, но никога не е правил снимки както тези лапета тука се излагат
81.
nedelina
10.11.2014 23:08:21
0
0
az sym gii viidyala tezii sniimkii otdavna prosto ne mii pravyat vpechetleniie .. ;) .. ii ne me vleche kato liichnost .. ;)
80.
до мацката с бръснатата п...
10.11.2014 23:06:09
0
0
Неделино! Ти хубаво казваш, че това било негова работа и негово лично решение дали да е гей или не, ама дали така мислят баща му и дядо му... Пък и ти какво се правиш на толкоз освободена и либерална, сега след като му видя снимките и разбра че е гей ще отидеш ли да легнеш с него? Не нали, защото вече ще те е гнус от него
79.
ценител
10.11.2014 22:58:30
0
0
момичето се съблякло голо, легнало на леглото и си направило снимка. и какво от това? от снимката няма как да разбереш че се е чукала с цигани, че била нечистоплътна... напротив, вероятно си е взела душ и чак тогава си е правила снимката, не е вярно че не е бръсната, напротив, бръснала се е отстрани и си е оформила лентата - общо взето добре изглежда, апък оня гей какво, нагъзил се и се вижда че вместо путка има ташаци... отврат някакъв, какъв е смисъла да си пращаме снимката му с телефони и блутути, мацката е мн по-красива гледка!!!
78.
nedelina`
10.11.2014 22:57:18
1
0
nyama znacheniie dalii toii e geii taka sii e reshiil .. ediinstvenata greshka koyato e napraviil sa sniimkiite .. ii zashto da iizlaga rodiitelii te sii .. ?!? .. ta toii reshava kakyv da bede a ne te .. ako go priivliichat myje negova sii rabota NE VASHA .. ;)
77.
nedelina
10.11.2014 22:54:40
0
0
Viijte hora tva koeto vsekii pravii e pylen ujas .. tva e namesa v liichnoto prostranstvo .. ako nyakoii se iinteresuva dalii sym prashtala golii sniimkii ne ne e taka .. tva e dolno .. iizobshto ne mii se zaniimava s tezii iizmiisliicii ... koeto me poznava shte go znae .. men kato cyalo ne me iinteresuva horskato mneniie .. ii kvo ediinstvenoto vii zaniimaniie po cyal den e da klukarstvate v saiitove .. men ne me iinteresuva kvii sniimkii sii e posnal Dobrev .. ii vas ne tryabva da ve iinteresuva vsekii gleda sobstveniiya sii jiivot .. ii ako nyakoii me piita za tva koeto e piisano .. shte mu go zayavya yasno ii kategoriichno v ochiite che ne e vyarno .. ;) .. tozii komentar go piisha poradii prostata priichiina che vsiichko tva e tolkova maloumno che poveche nyama na kyde .. ;) .. syvzemete se ot usta na usta ii kvo mnogo lii vii e priiyatno .. ne zabravyaiite utre viie moje da ste v ustiite na horata ...
76.
8999
10.11.2014 22:46:00
0
0
Имаш право моето момче , ама защо си лъсна гъза в интернет , та посрами майка си Красимира Добрева учителка ,и баща Христо Великов Добрев (него не го знам какво работи -тарикат някакъв -флегматичен ми изглежда) .Стигна ли до полови снушения .Педалщината е болест която се предава генетично , има си я заложена и подсъзнателно като намери почва избива .
75.
до кака Лала
10.11.2014 22:13:47
0
0
Не може да съществува ансанмбъл Урдовиза -Приморско.Урдовизата си е имайте в Китен .В Приморско не вървите.
74.
74
10.11.2014 21:52:51
0
0
Гея Вилиян си е махнал и Фейсбука , или сам или майка му и татко му са го накарали .Интересно дали са го карали на лекар -доктора да каже дупето му дали е разширено .Ха ха -вириха нос богати и се изкензаха , татко му така ходи на плаж с гейски навити бански -семейна черта значи .
73.
KOKO
10.11.2014 21:29:54
0
0
ЯНКО ЕЛА ВАВ ДИРЕКЦИЯТА НА УЧИЛИЩЕТО ДА ТЕ ИСПРАСКАМ
72.
коко
10.11.2014 21:26:03
0
0
ела вав дирекцията на училището,.янко няма проблем ще те испраскам
71.
Янко Томов
10.11.2014 20:37:21
0
0
Може ли и на мен да ми се обърне малко внимание , и аз душа нося -абе да ме изчука някой от ебачите на Приморско , гъза ми паяжина хвана .Преди години се поразклатих с Гошо Куршума , Джангоза и Джека , ама те сега са стари или пияни -моля ви дайте нещо младо да ме поклати .
70.
големия кур в СОУ - НЙВ
10.11.2014 20:30:01
0
0
чукал съм ги всички тия дето ги коментирате -тесни гъзлета и тесни путки
69.
o4enik
10.11.2014 13:11:31
0
0
bihi pusnal edin ezik ama e mnogo suha,..
68.
o4enik
10.11.2014 13:07:30
0
0
ohhhh bih q opanallll na6ta sau4eni4ka
67.
НЕДЯЛКО
10.11.2014 12:48:29
0
0
ДИРЕКТОРА ТРЯБВА ДА СИ ДАДЕ ОСТАВКАТА ВЕДНАГА,.КАКВО Е ТОВА ПОРНОГРАВСКО УЧИЛИЩЕ....КМЕТЕ ЗЕМЕТЕ МЕРКИ СРЕЩО ТАЯ ПОРНОГРАФИЯ ВАВ ТОВА УЧИЛИЩЕ
66.
до 65
09.11.2014 23:55:42
0
0
Аз не виждам хубаво момиче на тази снимка, виждам една пропаднала курва, която сигурно се ебе с всеки втори мангал и външен вид под всякаква критика- дебела,грозна и нечистоплътна. Това ли ти е идеала за момиче или жена?
65.
до 59
09.11.2014 23:47:43
0
0
доколкото виждам путката й е била бръсната но вече е набола... е карай сега, и така момичето си е хубаво
64.
wtf!??!?
09.11.2014 23:28:16
0
0
taq e bila bahti kurwata :D mangalite mn qko q tupchat
63.
Това е фейсбука на Неделина Недялкова!!!!!!!!!!
09.11.2014 23:18:17
0
0
https://www.facebook.com/nedelina.nedqlkova?ref=ts&fref=ts
62.
брех туй приморско - кви хубави снимки...
09.11.2014 23:10:05
0
0
пичове, коя е таз мацка на снимката ве, Неделина Недялкова... с какво е известна? да не би тя да е сестрата на оня?
61.
голям веселяк
09.11.2014 23:03:54
0
0
Янко Томов:
"Снощи гледах "Господари на ефира" и разбрах, че съм старомоден. Мобилният ми телефон е с клавиши!"
..........
Ама тоз наистина открил Америка! Досега не знаел, че е старомоден... И се чуди на всичко отгоре!
60.
ujas tfa pokolenie
09.11.2014 22:58:46
0
0
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=rgh1415565042q.jpg
59.
Потрес!!!
09.11.2014 22:36:18
0
0
В приморско освен гейове имало и курви , където ги ебът мангалите ,защото няма кой друг да погледне такова същество като Неделина Недялкова, направо съм потресена как това момиче праща свои голи снимки напред назад без никакви задръжки, поне да се беше обръснала.
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=rgh1415565042q.jpg
58.
58
09.11.2014 22:17:15
0
0
kuf avtoritet ,kwi pet lewa, az ne vijdam s neshto da se e srinal avtoriteta im ot nqkakwi snimki koito e sporno dali sa negowi, i nz vie kakwo ste postignali v jivota za da komentirate, vseki edin ot vas e edna kompleksirana mishka na koqto ejednevieto e da klukarstwa i intrigantsva v tfa selo primorsko, nemojete da gledate po nadalech ot nosa si, kwo da kaja za edni nerealizirani,zavistlivi,zlobni i dolni hora, koito sa ili sled vreme shte stanat edni prosti metachki :) uspeh v jivota
57.
до ученичката - 55
09.11.2014 22:00:42
1
0
ученичке, дай да видим и снимките на сестра му или кажи кой е юзер-нейма й за да я намерим в гепиме. темата е наистина много интересна, как се сгромолясва авторитета на едно уважавано семейство в Приморско, дето бяха навирили нос, мислеха се за голямата работа. и какво направиха? не враговете им и не завистниците им им видяха сметката, а собствените им деца... за нула време ги сринаха в калта... затова човек не трябва да се самозабравя и да се мисли за нещо кой знае какво.
56.
до 53
09.11.2014 21:52:38
0
0
Стаматов беше ЛИЧНОСТ, а Руменчо - случаен, когото никой и с нищо няма да запомни.
Всички сме започнали от някъде, никой не се е родил директор. Така и Стамат - бил е барман в началото и какво от това? Видели са го, че е способен и са го издигали - управител на хотел, зам-директор и накрая директор. Човекът си управляваше в истинския смисъл на думата, а Руменчо само му се мотаеше из краката - пълен нещастник. После продължи да се мотае из краката и на следващите директори - Камберов, Вълканов, Петров... видя, че колкото и да се мазни и да подлизурства никога няма да да го направят директор на ММЦ, защото беше много прозрачен и елементарен, то си му личеше че е кариерист и използвач. Затова сам избяга оттам, смени партии и покровители само и само да пробие някъде из властта. Стана общински съветник и какво? Нищо. Запомниха го като човек който много приказва, омайва те със сладки приказки и на практика нищо не върши. Колкото до образованието му, не съм усетил да има такова, по нищо не му личи че е образован. И какъв фаворит е Румен? - дотолкова доколкото да ти се мазни, да ти разтяга локуми, да ти влиза под кожата и да ти прави четки, но за нещо по-сериозно не го търси!
55.
ученичка
09.11.2014 21:33:28
0
0
какво си видял бе , снимките са свалени от сайта много ясно , всеки втори в училище ги има в телефона си -свалени от сайта Гепиме още когато снимките бяха качени ,и сестра му имаше снимки абе тия деца в това семейство са без контрол -нещо много разкрепостени
54.
23
09.11.2014 20:13:25
1
1
До тук видях само някакви коментари,които не са подплатени с факти. Просто си намерете по интересно занимание от това да плюете без основание. Лека вечер. :)
53.
of 36
09.11.2014 15:32:45
0
0
Стамат беше един прост барман без образование и култура.А Румен Желев е един безспорен фаворит.Образован и много разбиращ от работата си .Не сравнявай простака и крадец Стамат с Румен.Стамат години да го гони няма да го стигне.
52.
интерес
09.11.2014 13:55:06
0
0
Не излизат снимки , на кой са , на гейчето ли са .
51.
гей
09.11.2014 03:12:28
0
0
снимка http://tinypic.com/view.php?pic=zv9a2s&s=8 http://oi58.tinypic.com/2nm3vdg.jpg
50.
49
09.11.2014 03:04:55
0
0
http://tinypic.com/view.php?pic=htephs&s=8#.VF68dadutzQ
49.
49
08.11.2014 20:38:31
1
1
Имаш право моето момче , ама защо си лъсна гъза в интернет , та посрами майка си Красимира Добрева учителка ,и баща Христо Великов Добрев (него не го знам какво работи -тарикат някакъв -флегматичен ми изглежда) .Стигна ли до полови снушения .Педалщината е болест която се предава генетично , има си я заложена и подсъзнателно като намери почва избива .
48.
Вилизар
08.11.2014 20:02:59
0
0
На- яд ли вие -аз съм богат и ще бъда какъвто си искам ...
47.
Къде е сега гейчето?
08.11.2014 17:00:43
0
0
И какво стана с това момченце дето си показвал гъза в Гепиме и му излезе име на гей? Вярвам че вече го е срам да се показва из Приморско, кой знае как го одумват и го сочат с пръст. Тя и майка му и цялата фамилия трябва да си сменят местожителството, щото голямо петно е това за тях!
46.
Дайте да се разберем!
08.11.2014 16:56:45
0
0
Темата беше за разни гейове.. а Румен няма нищо общо с това, нали? Някой да не си помисли нещо такова и за него? За Янко не мога да гарантирам чак, но за Руменчо съм сигурен.
45.
Румен Желев... абе не е лошо момче
08.11.2014 15:51:50
0
0
Иначе Руменчо е готино момче. Да, кариеристче си пада и малко нагаждач към силните на деня, ама иначе как да стигне до Народното събрание? Няма друг начин.
44.
хвани единия удари другия
08.11.2014 15:47:56
0
0
Стаматов наистина че крадеше яко от ММЦто ама беше стабилен директор и си разбираше от работата , докато Румен Желев беше един случаен човек попаднал незнайно как в туризма. Такива като него бол - анонимници, които пълнят народното събрание с присъствие и ядат наготово от народните пари, после ще си идат оттам за да лапат някъде другаде, и ще си останат завинаги световно неизвестни, дребни душици, които никой с нищо няма да запомни.

18.
"Дарители"
07.11.2014 20:31:16

Рейтинг:
0
Стаматов и Румен Желев вземаха малки рушвети - около 5-10 хиляди на обект, ама Камберов после им разказа играта - неговата тарифа не падаше под 40 хиляди, като казваше на наемателите, че всичко било законно, уж че правели дарение за СДС, т.е. няма страшно, правителството стои зад вас... и някои наистина вярваха, че даряват пари на СДС, а той Камберчо най-нагло си прибираше парите в джоба... Апък що нещо окрадоха при строенето на "Магнолии", ама това е друга тема!
43.
до янко
08.11.2014 15:44:22
0
0
Гей си, гей си, недей лъга!
42.
Янко Томов
08.11.2014 13:36:42
0
0
Ето видяхте ли как едно лъжливо признание измести епицентъра , Не не съм Гей -само се пошегувах да изместя полезрението от момчето .
41.
не ми го хвали
07.11.2014 21:34:25
1
1
кво искаш от един човек като янко, който е бил спасител на времето? Те всичките спасители бяха гейове и не правеха разлика между мъжко и женско
40.
докъде може да падне човек
07.11.2014 21:32:00
1
1
как не те е срам бе, Янко ! ето , това не го очаквахме от теб, ти беше нашата гордост, авторитет и доайен, живата история на Приморско и свидетел на основаването му отпреди 100-200 години, дето само съвети даваш как се управлява община... а сега казваш че си гей! Пфууу!!!
39.
Янко Томов
07.11.2014 21:17:55
1
1
Ако поне 100 човека от Приморско си признаем ориентацията , ще се размие мълвата за това момче .Ето аз съм гей , още 99 да си признаят .
38.
ученичка
07.11.2014 20:05:51
1
1
да малко е гадно за Добрева защото като я погледнем си шушукаме за сина и , то всички за това говорят сега де
37.
приморчанин
07.11.2014 17:53:43
1
1
Стаматов е много прав.
36.
Стамат Стаматов
07.11.2014 14:50:10
1
1
На времето като бях директор на ММЦ аз го издигнах това лайно от нищото и го направих зам. директор, а то после започна да ме плюе и да лае по мен. Видя че СДС идват на власт и стана най-върлия седесар. Ходеше да ме топи в Бургас на Йордан Цонев и Васил Камберов... ама бил съм комунист на времето, как можели да ме траят още, трябвало него да го направят директор... "Храни куче да те лае" стана нашата работа. Ама аз само му гледах сеира. Остана си една мижитурка и играч на дребно. После като си отидох от Приморско него само го подритваха и от съжаление Камберов му намираше някаква работа колкото да не е без хич. Той така и не разбра, че предателите никой не ги обича. И какво спечели - нищо. Остана си една дребна и жалка фигура, човек неосъществен, един подмазвач и кариерист, който скача от партийка на партийка само и само да се издигне някакси.
35.
Някъв съселянин станал депутат?!?!?!?!?!?!
07.11.2014 14:37:10
1
0
Янко Томов:
Честито г-н Желев! Дай Боже да сте жив и здрав и бъдете лобист на община Приморско! Общината, на която сте били общински съветник и активен гражданин за добруването на същата. Дано бъдете активен и като народен представител и да спомогнете да се решат проблемите на Приморско. Най-важните: Решаването на старият проблем със северният плаж и отдаването на концесия на общината за стопанисване на плажовете и резерват "Ропотамо". Много се надявам /надяваме/ да стане така с Ваша помощ. Знам, че и Вие сте на мнение, че общината е по-добър стопанин от държавата.
16 часа · Харесвам

Дора Мунчева:
Блаженииииииииииии са вярващите!!!!!!хахаххаа
34.
При-Гей-морско
07.11.2014 14:18:16
1
0
Това че синът на тази учителка е гей не означава че и класът й е гейски. Не смесвайте личните и семейни проблеми с професионалните задължения!
33.
срам голям
07.11.2014 14:10:03
1
0
ебасси училището! и с какъв авторитет ще влиза тази учителка в клас след като я сочат с пръст и спрягат сина й за гей, ама никой не и е виновен след като го е възпитала така , не че нарочно е искала да го прави гей но нещо във възпитанието му има объркано . и такива хора сега, които отглеждат и възпитават деца гейове ще възпитават и нашите деца... не, трябва да я изгоните оттам!
32.
до местна
07.11.2014 14:04:42
1
0
Педерастията се предава по наследство, значи това хлапе го е прихванало или от дядо си или от баща си. Да се разберат кой от двамата прави за ебане и да ги почваме и тях. Кой ги знае, може и те да си правят селфита, търсете ги в гепиме?
31.
Кюприйската баба
07.11.2014 08:46:52
1
0
Ух си баба и я имам там снимки -парамонят ми е Рошавата мида -пр .Пробвах баба и от зът да съ цъкна , ама баба се черни снимки излизът .
30.
Местна
06.11.2014 20:26:02
1
0
На кой се е метнало момчето на дядо си или на татко си , Кирил Станчев май няма такива наклонности , ама таткото не се знае , уж слага по малко рога на жена си лятото.
29.
ПРИМОРСКО
06.11.2014 15:42:54
6
1
На Приморско му излезе име още когато Здравко се появи по телевизията и започна да повръща, да прави чикии пред цяла България, а после като правеха секс с жена си в джакузито... Оттогава нищо не ме учудва! Ама Васко Минета какво правел, ама Налбанта какво правел... сега и това гейче дето си правело снимки и си снимало гъза... Народа изперка, това е
28.
Кмете, къде си попаднал?
06.11.2014 15:34:56
7
0
педераси, лесбийки, гей-снимки в интернет на син на учителка... май само няма случаи на зоофилия в това Приморско, ама знае ли човек щом кмета е ветеринар...
27.
Право на отговор
06.11.2014 15:06:45
5
0
Ние, учителите от Търговската гимназия категорично отхвърляме обвиненията на учителите от Приморско срещу нашите ученици, че били гейове. Това не е вярно. Възможно е да имаме гейове, но те са били такива още преди да дойдат от Приморско. Така че колеги не прехвърляйте всичката вина върху нас!
26.
приморчанин
06.11.2014 14:55:24
4
0
гледах му снимките във фейса и май наистина е педерас - личи му, същите мебели както на снимките във гепито, той е, няма кой друг да е -сина на оная учителка от началните
25.
може да е с неосъзната сексуалност... все още
06.11.2014 13:41:16
4
0
и верно ли е това? обичал бил да прави секс с футболисти, а уж бил девствен... как става тая работа, хем да си девствен хем да правиш секс, апък във фб се показва на снимки с момичета, да не би и тия момичета и те да са футболистки, кой кого чука обаче не е много ясно
24.
в чата
06.11.2014 13:17:26
4
1
Изтрил си е снимките, а защо не е изтрил коментарите и диалога със Скорпито? Не вярвам да е чак дотолкоз агресивен, че да разглежда чужди профили и да се заяжда с хората. Тук сигурно става въпрос за друг човек.

sexy_dupka_bs
написа преди 2 седмици
[email protected] abe q si ebi maikata ako iskam oshte 100 puti shte ti otworq profila, qsno li ti e govedo
Skorpito__
написа преди 2 седмици
еей педал още един път ми отвори профила ще те заколя, ще те одера, щете изкормя, ще те накълцам на ситно, щи отворя кухата тикваи щи се изсера вътре и ще те дам на циганетата във кв.Филипофци
23.
СОУ "Никола Йонков Вапцаров" Приморско
06.11.2014 12:39:18
5
1
Упълномощени сме да заявим, че въпросното лице с гей-снимките не учи в нашето училище, а в Търговската гимназия в Бургас. В нашето училище педерасти няма. В Приморско живеят нормални хетеросексуални хора, а в училището ни учат нормални деца, но след седми клас като отидат в Бургас и нещо им става - попадат в гей-лесбийски среди и затова обръщат резбата. Търсете причините в Бургас, а не в нашето училище.

От Учителския колектив
22.
вън педерастите от приморско
06.11.2014 12:28:17
4
1
аз ако съм държавник ще забраня такива гей-снимки със закон и тия сайтове за запознанства. какъв е смисъла след като цялото гепиме е пълно със педераси и лесбийки? нали уж порнографията е забранена със закон, къде е прокуратурата, защо им позволяват да си правят голи снимки и да си показват прелестите и сега децата и даскалите вместо да учат си ги пращат по телефоните тия мръсотии
21.
Гадост
06.11.2014 12:21:44
4
0
и що си е напъхал слиповете в гъза, да беше сложил едни женски прашки, повече щяха да му отиват... ама си личи, че гъза на снимките е мъжки, че и пъпчив на всичко отгоре... тоя е пълно куку
20.
Дайте линк към снимките
06.11.2014 12:18:30
4
0
Дайте да му видим тия снимки и ще ви кажа дали е той или някой друг. Публикувани ли са другаде освен в гепито?
19.
Ебача
06.11.2014 09:34:06
5
0
защо му викате Гей той си е Педераст
18.
18
06.11.2014 09:11:33
4
0
цяло Приморско вече знае -иди доказвай че не си Гей , а що се отнася до снимките пращаме си ги по телефоните в училище
17.
кога свариха
05.11.2014 22:34:12
4
0
вече си е изтрил снимките в Гепиме, ама седи написаното и коментарите
16.
Носталгия
05.11.2014 21:44:49
4
0
По бай Тошово време това беше невъзможно! Такива гейове директно ги пращаха в Белене и ги превъзпитаваха, а сега вижте какво става - някакво вчерашно лайно си прави гей-снимки и ги разпространява наляво надясно, че чак не може да се усети че се излага.
Накъде отива този свят?! Направо не знам! Тия лапета нямат срам и свян от нищо!
15.
до 11
05.11.2014 21:27:40
4
0
Ти тъпак ли си , декора от снимките е един и същ от снимката в профила на Феийсбука му , абе кой не познава момчето , я го виж по добре .Имат пари и се огейчиха , ако не вярвате пишете му в сайта и го изпраскайте.
14.
СОУ "Н. Й. Вапцаров" - Приморско
05.11.2014 21:25:20
6
1
Жалко за хубавото училище! Учителите се трудят неуморно и дават образование на младото поколение на Приморско, а вижте какви са резултатите - гейове и перверзници като това момче, които петнят името на училището и града ни. Ами някой трябва да се заеме със сексуалното образование на децата. Те явно са много неориентирани и затова стават подобни фалове и изгъзици.
Нужен е и закон, с който да се забрани разпространението в и-нет на такива гей-снимки.
13.
Иначе са авторитетно семейство, ама... не знам
05.11.2014 21:17:15
5
1
Грозни снимки са наистина! Тръгнал нашия да се гъзи и да си прави селфита по слипове и да го гледа цяла България. Сигурно много са го тъпкали в семейната среда и изведнъж го избило на няква друга посока - лява, дясна или обратна резба... Ами какво да правим сега, момчето вече е пълнолетно и е решил така да демонстрира самостоятелно мислене и независимост... може би. Гадна е гледката, ама щом той така е решил да прави, негова си работа!
12.
до 11
05.11.2014 21:04:53
0
0
По нищо не личи, че става въпрос за същия човек. На снимките не се вижда лицето му. Писал се е на 20 години, а момчето, за което говорите е на 18. Писал се е зодия Лъв, а момчето е Везни. Писал е, че е от Бургас, а всички знаем, че е от Приморско. Много са несъответствията. Сигурни ли сте че е той наистина?
11.
diado koleda
05.11.2014 20:42:07
5
0
Amfibia e hotela im , na Kiril Stanchev vnucheto Vilian e Geia , maikata Dobreva e uchitelkata , bachta e Ico Dobrev lovdjiata.
10.
содом и гомор
05.11.2014 16:04:34
5
0
големи сте мръсници в това приморско, само перверзии, секс и порноклипове разпространявате в нета, и после защо в училището говорели само за секс... не го познавам на тази жена сина й, ама сам си е виновен като си е правил снимките и си ги е сложил в профила
9.
нашия Добри
05.11.2014 15:59:56
0
0
В Приморско има поне 50 души с фамилно име Добреви. Уточнете се за кого става въпрос!
8.
ххх
05.11.2014 15:31:35
0
0
Амфибия какво означава? Пак той ли е амфибия или някой друг?
7.
Бургазлийка
05.11.2014 15:04:40
5
1
Amfibiq. Снимките са в сайта Gepime -псевдонима му е Sexi dupka_bs .
6.
въпрос
05.11.2014 14:37:49
1
0
коя е Добрева и кой е синът й, с какво толкова са известни
5.
скандал
05.11.2014 14:33:56
6
1
Нов скандал в Приморско , сина на Добрева показва в сайт за запознанства -сопи не прилични Гей снимки , както и гей коментари за търсене на партньор , както и че бил още неопитен и щяло да го боли .Срамота парите правят от хората Гейове.Снимките са в сайта -намерете ги и ги вижте -цялото училище за това говори.
4.
dqdo koleda
04.11.2014 21:34:16
2
0
4stito eto i edin pozdravav
http://www.tube8.com/amateur/jivka-i-stef4o-ot-primorsko/22804731/
3.
Христина Ж. Кръстанова
04.11.2014 12:11:53
5
0
Христина Жекова Кръстанова
21.10.2014 06:18:27

Рейтинг:
16
На времето като бях секретарка редовно се чуках с Вангелов, че чак забременях от него. Но не се оплаквам. Човекът ми намери доктор за аборта, после, за да ми замаже очите ме направи управител на хотел "Нептун", което се оказа доста доходоносно - падаха пари оттам и за него и за мен. Чак мъж ми намериха - той и Желязков - и ме омъжиха за моя... мухльо. Благодарна съм им, защото иначе щях да си остана стара мома с хиляда шева на путката си и никой нямаше да ме вземе за жена. Само не ми стана приятно после, когато Жулиета му стана любовница. Тогава Вангелов я забремени и я задължи да роди. Защо не я накара и тя да абортира? Толкова ли съм по-долна от нея, че тя да ражда, а аз да не раждам, не беше честно така да постъпва. После всички като ходеха до Царево да видят бебето на Жулиета го прекръстиха на Митко, защото викаха, че също на Вангелов приличало... Какви прекрасни времена бяха едно време - само купони, секс и пиянски оргии. Питайте Найден Божков, Стоян Кучето, Генчев и Петко Ургарито и те ще го потвърдят. Но всичко свърши, когато Стаматов стана директор. Изгони ме от хотела, защото мислеше, че съм човек на Вангелов, а всъщност, за да не му следя далаверите, които правеше с продажби на стаи и неотчетени нощувки. То е ясно, всички така правеха, но защо трябваше да ме унижава до такава степен. Бях готова и една свирка да му направя за да ме хареса, но той - не. Даде ми една мижава работа за жълти стотинки, колкото да ме изгони или сама да напусна и така стана. Видях, че ММЦ-то вече е умряла работа, пък и нямаше туристи, т.е. нямаше пичове, с които да се еба... всъщност имаше пичове, но те налитаха на по-млади путки и мене не ме забелязваха. Затова се върнах при мъжа си в Меден рудник и се примирих с положението си на дърта брънтия дето пак се чука, ама с помияри и закъсали като мене. Какво да се прави, такъв е животът!
2.
ММЦ
04.11.2014 12:01:14
4
0
Бай Недял
28.05.2014 12:50:41
Ей, ама не случих на свестни дисководещи! Все едни боклуци ми даваха! Няма го забравя един, шматка и половина. Чакам го аз да пуска музиката, щото рускините от балета вече голи и строени до дансинга да почват танците, а оня го няма. Де го, де го... къде не ли не го търсих! По едно време излизам навън и чувам някакъв шум под стълбите дето водеха за хотел "Бисер", надничам надолу и какво да видя: нашия там се излегнал доволно и някаква рускиня отгоре му върти свирките, а той хабер си няма че трябва в момента да е на работа... "Какво правиш тука ве, идиот?! викам му. Кой ще ти пуска музиката?" а той: "Чакай, чакай още малко!"... Хванах се за главата и влизам в бара, а хората там програма чакат и недоумяват защо не почва. Какво да им обяснявам? Че на оня идиот в момента му правят свирки и затова не можел да дойде... Седя и мълча на бара и се чудя, как може да има толкова прост народ... докато на оня накрая му дойде кефа да се върне и да пусне музиката... Не знам, направо не знам! Ама повече не му проговорих него ден!

Васко Минета:
Много обичах да еба рускините, ама само в първите дни докато кожата им беше още бяла и нежна като мляко. После придобиваха някакъв груб тен, кожата им почервеняваше и загрубяваше от стоенето по плажа и аз тогава загубвах интерес и почвах да търся други мадами - от новодошлите. А такива в ММЦ пристигаха всеки ден. Какво ли не измисляха комунистите - влакове на дружбата, вечери на дружбата, посрещаме ги с "Добре дошли", само дружба да искаш от нас... и ние затова ги ебяхме, такова беше поръчението на Партията - Дружбата ни със Съветския съюз е като слънцето и въздуха... Пък дружба без секс не става, нали така? Затова и ние, гларусите бяхме насреща, винаги на поста си и готови да изпълним поръченията на Партията...
Верно, че в годините на соца рускините не бяха стока - дебели, потни и гладни като въшки, бяха готови за едното пиене да ти направят една свирка. Докато германките, чехкините и полякините бяха много по-висока летва. Но после, по време на демокрацията, нещата се промениха...

Мехмед
28.05.2014 13:26:42
На времето ме бяха прекръстили на Мартин и с това име бях известен в ММЦ-то. Имаше един общ работник в рест. "Дружба" и с него се състезавахме кой повече бройки ще направи. Единствен той ми беше конкуренция, защото ебеше само от германки нагоре. Смяташе го за голямо унижение да ебе рускини, щото рускините тогава бяха много гнусни и нечистоплътни. Ходеха с едни басмени рокли и много се изпотяваха. Като влезехме в стаите им и вътре вонеше на пот и на спарено и направо не се дишаше. Да не говорим, че бяха и много тлъсти и с виснали меса. А германките бяха друга история - къпеха се и се перяха по пет пъти на ден... Та, с тоя авер от "Дружба" започнахме да се състезаваме и да правим бройки, като рускините въобще не ги брояхме. Само че по едно време, той видя че изостава от мен и започна да се хвърля пак на германки, ама вече застарели, дето ги гони критиката и си търсят нещо по-младо.... Аааа, викам му, не е честно така, бабичките не се броят! Що бе, вика ми той, нали и те са германки? Нееее, без такива, викам му аз, то ако беше за бабички, аз досега можех да направя хиляда бройки... Така и не се разбрахме и прекратихме състезанието. Но въпросът беше, че той не можа да издържи на моето темпо и моите високи изисквания.

Величко Каснаков
28.05.2014 11:58:29
През 1987 бях за малко салонен управител в ресторант "Бисер" и точно тогава, лятото, назначиха за управител Йовчо Марков. Той беше партиен член и директорът Вангелов го задължи по партийна линия да поеме ресторанта. Йовчо Марков не му се искаше, щото досега беше свикнал да краде на едро - като барман или управител на бар "Бисер", ама какво да прави, партийно поръчение е все пак и няма мърдане... И двамата с Йовчо Марков сме земляци - от Банево, ама няма да си кривя душата, тоя човек си беше абсолютен боклук, кариерист и използвач. Не че и аз не съм крал после като бях барман и управител на пицарията, но поне го правех открито и без да парадирам с някакво измислено партийно членство...
Та, назначиха Йовчо Марков за управител на ресторант "Бисер", тоест за мой началник, и оня взе да ми се прави на интересен и на големия управител, мъчеше се да ме фирка, докато накрая взе да ми писва и само му рекох: "Попитай баща си кой е моят баща, дали не е чувал нещо за Георги Каснака, само това го попитай и после пак ела при мен да си поговорим!"...
Сигурно е питал баща си и оня му е казал как стоят нещата:
На времето баща му на Йовчо Марков е бил фашист и след 9 септември Народният съд го осъдил на смърт и го дал на баща ми да го разстреля някъде из гората. По пътя оня му се молил на стария, плакал и му падал на колене само и само да му пощади живота... И баща ми, нали е с меко сърце, го пуснал да си ходи, но му казал да се крие някъде и да не се връща повече в селото... Не го знам къде и как се е крил, ама добре си е наредил живота, щом той и синът му после са станали партийни членове!
Оттогава Йовчо Марков спря да се занимава с мен и след време изчезна от ММЦ-то, щото видя че за него там хляб няма. Траял известно време и се правел на комунист, който изпълнява партийно поръчение в ресторант "Бисер", но не издържал дълго. Глад голям! Няма го онова голямо крадене, когато бил барман... Затова ходил пак при Вангелов да го моли да го освободи от управителството на ресторанта и пак да му даде едно заведение, (за да краде естествено) ама Вангелов му отказал... Тогава Йовчо го напсувал в очите, станал и си излязъл! Голям боклук, какво да го правиш!

БАТ ВЛАДИ - "100-годишният гларус"
28.05.2014 11:23:53
Имаше един доктор, който редовно посещаваше ММЦ-то през лятото. Гларусите много го уважаваха и където го видеха все го черпеха, защото много им помагаше. Човекът си носеше една чантичка с всякакви хапчета и като му кажеха какво ги боли и оня веднага поставяше диагнозата и им даваше на мига лекарството без рецепта и само срещу една-две водки: "Ама това не е трипер, казваше той, а катар, то ако беше трипер досега щеше да избие и да ти изцапа бельото..." Това другото пък било еди какво си: "Вземай тия хапчета и за два дни ще те пресече", казваше той. Направо златен доктор, казваха гларусите! Що народ беше излекувал по тоя начин!...
Аз предлагам да го увековечим като му издигнем един паметник и да го обявим за НАРОДЕН ЛЕЧИТЕЛ или "Почетен доктор на ММЦ-то"! Дайте да го намерим и да го удостоим с тази титла тук и на място! Човекът заслужава това признание!

ВАСКО МИНЕТА:
28.05.2014 11:02:40
Веднъж дойдоха две германки в ММЦ-то, ама направо от летището се бяха изсипали така както си бяха с куфарите и ме питат къде можели да намерят Митко Коцев и Боби - единият беше управител на дискотеката "Нептун", а другият му беше сервитьор, и двамата от Пазарджик, бяха там една мафия, която държеше дискотеката и не я даваха на никой... Моментално ги приютих германките в едно от моите бунгала и по пътя им обясних, че Коцев и Боби отдавна вече не работят тук, уволниха ги дисциплинарно, им викам. Германките се вайкат, ама аз ги успокоявам: Няма страшно, нали сте при мене!... Вечерта с един мой авер ги напихме и както си му е редът... ги наебахме. Лъгахме ги два дни, че ония двамата ги няма и много много не ги пускахме да се разкарват из ММЦ-то. На третия ден обаче те решили да се поразходят из центъра и не щеш ли веднага се натъкнали на Коцев. Идват двете ядосани в бунгалото и без много обяснения си взеха багажа и дим да ги няма. Срам голям! Като видех Коцев и отдалеч го заобикалях, щото се чувствах виновен пред него. Ами какво да правя, стават и тия неща - недоразумения, мааму деба, какво толкоз! Веднъж се натъкнах на Коцев и няма къде да избягам, иде ми да потъна в земята от срам, а оня ядосан и ми чете конско: "Василе, друг път да знаеш, тия двете германки са на мен и на Бобито!..." и все неща от тоя род. А аз го успокоявам: "Ама няма проблеми бе, Коцев, аз не знаех и затова така стана! Разбира се, че са твои! Е-е-е, това ли било! Ние ако не се разберем като мъже, нали затова сме приятели! Знаеш, колко много те уважавам..." Целият се бях изпотил да му се подмазвам, чудя се какво да го излъжа, ама си викам на акъла: аз нали ги наебах вече, имай си ги колкото си искаш!

СТАМАТ СТАМАТОВ
На времото като бях директор в ММЦ Васко Минета дойде да ми се оплаква. Искал да сложи в рецепцията на хотел "Дружба" нова гарнитура и за целта отишъл да иска мебелите от Летния театър. Но там Евгения Джорджева му отказала и Васко затова беше бесен. Как можело такова нещо, ядосваше се Васко, тая дърта курва държала там тоз нов диван и тия хубави фотьойли за да можела на тях да се чука с тъпкачите си, а той тук в рецепцията нямал и един свестен диван за гостите на хотела. Успокоих го и му казах да изчака. На следващата година уволних Евгения Джорджева и на нейно място назначих Ваня Парушева и казах на Васко да отиде и да иска от нея гарнитурата от Летния театър, ама Васко не искаше. Каза ми: "Шефе, няма да стане тая работа! Ваня Парушева открай време ме преследва и иска да я еба, а аз все бягам от нея. Не съм чак толкова закъсал, че да я еба и да си представям, че съм с друга, освен ако се прежаля, но не мога - АЗ, който имам 400 путки в тефтера си и съм ги чукал всичките в твоята администрация и де що виждаш жена в ММЦ-то... и сега да легна с тая дърта кранта... Не!!!... освен да й сложа една кофа на главата и да си представям, че еба друга!" Така и не стана неговата работа и мебелите останаха в Летния театър.

ВАСКО МИНЕТА:
На времето Йодан Генчев беше писал в един донос, че съм печелел от незаконно продаване на легла в "Дружба" по 60 хиляди лв. на сезон...
Алооооу! Как може тъй да ме подценяваше бе, Йордане! Че това пари ли са? Ако беше само за 60 хиляди, щях ли да стоя в това скапано ММЦ и да му ближа гъза на оня помияр Стаматов?... А що парички му снесох на него, как само му пълнех гушата, как не се задави от тях!!! Ебах го в помияра, не стига че си имаше контингент от бунгала и стаи, и парите от тях отиваха директно в джоба му, ами и още искаше от тез дето аз изкарвах на черно... Ненаситна твар! Съдираше ни кожите на управителите, да муй ба и майката и боклук с боклук!

МИЛЬО БОТЕВ:
Преди работех в станцията на Енергото и там имаше един шофьор, ама голям сексманиак беше, само путки му бяха в главата. Веднъж кара камиона и аз съм вътре и той като видя някаква жена на улицата и като проточи врат през страничния прозорец да я разглежда и не гледа накъде кара, за малко да блъсне колата. Изнервих се и му викам да гледа къде кара, ибах го в ненормалния човек, за едното нищо да катастрофираме!...
После къде набара една камериерка и ми вика, дай да я чукаме заедно. Аз се дърпах, ама той бил сигурен че е навита и така стана. Успя да я придума да дойде в една стая на хотела. А аз стоя в съседната стая и ги слушам през терасата как се чукат - оня я бичи като невидял, леглото скърца и ще се счупи от клатене, а мебелите наоколо скачат и се тресат, че чак страх ме хваща. Къде съм тръгнал аз да се меря с него. После той дойде при мен и ми вика: Отивай, твой ред е! Отивам аз при нея и почвам уж да я еба, ама треперя и ме е страх да не се изложа. А тя лежи неподвижна като дърво и явно нищо не усеща - ни ебане, ни хуй. То и аз нищо не усещах, щото путката й станала на кофа - оня преди мен доста я разширил и тя сега ми прави луфтове. Траеше ме жената докато й се лигавех, че най-накрая й писна и ми рече: Я го извикай пак оня, че да усетя хуй като хуй, друго си е да ми я разпори по шевовете, че твойта малка пишка само дрънчи като лъжичка в голяма тенджера!... Срам голям! Извиках го оня и той само това чака и продължи ебането на втория тур. Слушам ги аз пак как се клатят и си викам, що ми трябваше тоз резил, къде съм тръгнал с таз малка пишка!...

ВАСКО МИНЕТА:
Имаше при нас едно момченце - Митето от някакво село - от Ургари ли беше, от Кости ли, не помня. Още си беше захлупено и малко за хуя вързано, ама веднъж хвана и то една мадама да я чука. На другия ден питахме: Мите, кво направи, наеба ли я тая? А то момченцето мига на парцали и целия се изчерви. Ужас! Успокоихме го, кажи сега какво стана и то ни разправи. Направило й два тека, щото само това може момчето - какво друго - и решил да си подремне, ама оная иска още и му се изрепчила: "Ама Митьо, само това ли беше?!?!?!...% И Митето не знае какво да отговори, взел да пелтечи: ами, ами... Тя разбрала, че си има работа с аматьор и само махнала с ръка. Отворила си чантата и оттам извадила един голям гумен хуй. После почнала сама да си го пъха в путката, в гъза, лапала го и пак си го пъхала, ахкала, охкала, празнела се, викала от удоволствие... Оня се шашнал и си глътнал граматиката. Питаме го: Мите, ами ти какво прави през това време? - Ами нищо! - вика той - Само я гледах как си го пъха и я държах за ръката... Горкият! Стоял до нея, треперел и я гледал като шашардисан. Кога е виждал той такова чудо!!!

МИЛЬО БОТЕВ:
На времето полуострова беше пусто място - само храсталаци, скали и тук там дървета. Ние бяхме момченца и дето се вика там играехме, криехме се по храстите и правехме чикии... Тогава през 1961 г. Антон Югов беше министър председател и дойде на посещение в Приморско. Разкарваше се по улиците с местните партийци и разпитваше кое какво е. Разгледа и полуострова и каза, че там трябвало да се застрои. И наистина след това много неща се построиха. А сега тия от Бургас не са стъпили в Приморско и само се правят на загрижени за нас. А иначе устите им големи: ама европейски проекти имало за нас, ама това щели да правят, онова щели... дрън-дрън. Въздух под налягане.

75.
15.01.2014 20:16:27
Мижитурката Вълчанов вдигна 3 ката къща до боровата горичка не вярвам от заплата , сега в ММЦ има ремонт -тонове желязо ще се продаде познайте от кой .

Кой е шефът на ММЦ Вълчанов?
15.01.2014 16:04:51
Вълчанов е една заспала путка, фигурант който послушно изпълнява каквото му каже Станев и компания от другата Албена. Пълен е с комплекси, защото е метър и петдесет висок. В дирекцията те посреща винаги седнал, за да не забележиш ниския му ръст, иначе ако е прав му пада самочувствието.... Една мижитурка, нищо повече.

Съседи на Пламен в ММЦ
18.01.2014 17:33:17
Жената на Пламен - Марияна техничката, много се ебеше, но не защото беше нимфоманка. Нимфоманията е болест на психична основа, а при Марияна беше съвсем друго. Тя беше хванала отнякъде глисти във вагината си и те много я тормозеха. Нужно й беше някой да й се празни вътре, за да се успокои...
Пламен опитал всички начини да излекува жена си, но без резултат. Накрая я закарал при един знахар, който успял да й изкара глистите с части от кървящ черен дроб. Пъхал ги в путката й и червеите се лепяли по месото и така ги изкарвал. Така Марияна се излекувала и вече спряла да се ебе (така казват хората, ама не знам колко е вярно) Тогава Пламен беше много щастлив и ни черпеше всички долу в магазина, затова че жена му вече не е нимфоманка и няма да го излага. И ние много се радвахме че тя се е излекувала, защото тая болест беше голямо мъчение и за него и за жена му.

относно 95
17.01.2014 13:18:38
На Пламен жена му наистина беше нимфоманка и се ебеше с всеки в Приморско, затова той търсеше лекари да я лекуват, накрая май намери един природолечител, който я излекува окончателно и тя спря да се излага.

Пламен от Шумен
17.01.2014 09:52:34
На времето жена ми Марияна работеше в общината като техничка и правеше проверки за незаконно строителство. Точно тогава директорите на ММЦ си строяха вилите на Узунджата и тя като им правеше проверки те взеха, че я наебаха - поне за Вангелов и Стаматов съм сигурен. Кондов и Парашкевов бяха заспали путки, а Желязков по това време го раздаваше влюбен в Марчела и не знам дали успя и той да се вреди. Но директорите останаха толкова доволни от жена ми, че я преместиха да живее в хотел "Бисер" на държавна издръжка, хем да им е подръка, когато ходят да я ебат. После ни дадоха и апартамент в служебните блокове и оттогава през лятото семейството ми живее в ММЦ - зимата сме в Шумен, а лятото в Приморско. По едно време станаха големи интриги в блоковете. От втори блок хората идваха да ми се оплакват: не било честно само на нашия блок да дават дърва от горското само защото горският ебял жена ми. Така си беше, много пъти съм го заварвал горския в апартамента с Марияна на калъп. Обещах на хората като го сваря следващия път да му кажа да даде дърва и на другия блок... Нали затова сме хора, трябва да си помагаме! Горският излезе разбран човек и обеща да помогне. После го смениха и вече не знаех кого да търся за дърва пък и Марияна шеташе на други фронтове. Ама където мога съм помагал на местните и те затова много ме уважават.

Местен
18.01.2014 14:41:04
Весо енергетика и брат му дойдоха от Айтос и заради такива като тях на Приморско му излезе име на град пълен с извратеняци и всякаква свъртяна измет. Двамата с брат му от време на време като се напиеха и си сменяха жените. Апък те и жените им като тях, акъла им хич го няма. След това жената на Весо го обвинявала по време на секс: "Виж се бе, колко си утрепан! Брат ти знаеш ли колко хубаво ме ебе, а ти за нищо не ставаш!"...
Такъв резил, помнете ми думата, с хора от Приморско не е възможно да се случи, само свъртяните са способни на такива перверзии!

до 86 и 90
17.01.2014 14:49:59
На Марчела Маджурова проблема й го знам. Лъгаха я сума народ, че ще се женят за нея и така й мина младостта - вместо на деца сега се радва на едно куче, дето ходи да го разкарва нагоре надолу. И не само тя е така. И Антоанета Иванова и Събина Янева имат същата съдба. Останаха си ялови, щото в ММЦ-то живота им мина по оргии, секс с директори или който там се намери, после аборти и ходене по доктори да си лекуват венерическите болести, а като дойде време да раждат се усетиха, че вече са повредени като жени и на доста почтенна възраст, които за нищо не стават... Долни пачаври!

Васко Минета
17.01.2014 06:08:30
На времето Марчела като дойде в ММЦ беше още девствена, ама правеше минети на поразия. Веднъж беше се натряскала в дискотеката и сутринта спеше отвън на стълбите на ресторант Нептун. Тези които излизаха от дискотеката отиваха при нея събуждаха я й го пъхаха в устата и тя правеше свирките на акорд - една след друга. После пак заспиваше, идваше някой друг да я събуди, правеше и на него и заспиваше.
След една година я набарах в една компания и поисках пак да ми духа, ама тя сама предложи да я чукам, вика ми: Спокойно, вече се проибах, вкарвай го направо...
Де що мъже имаше в лагера всички я наебаха. И накрая Роселин Желязков - зам. директора, нали си пада помияр се влюби в нея. Ненормален, точно когато беше станала стара и миризлива бръкма с хиляда мъже в тефтера си оня да вземе да се влюби в нея и искаше даже да се женят... Боклуци всякакви в това ММЦ!!!

Весо ел. техника
16.01.2014 15:30:57
Веднъж Петко Стойчев по време на оперативката ни зададе следния въпрос: коя жена в лагера прави най-хубавия минет. И ние в един глас отвърнахме: МАРЧЕЛА!!! То беше ясно, Марчела беше много напред с френския, май имаше и френска филология, остави другото, ами почти на всички бараби в ММЦ ни беше правила свирки... Но Петко Стойчев ни разочарова: "Не познахте, не е Марчела, а Тодорка Панайотова!" Не можехме да го повярваме! Че Дора се чукаше с директорите - то е ясно, ама не знаехме че има чак такива скрити таланти!... Правела най хубавия минет, стига бе, къде сме спали досега?!

Така беше!
12.01.2014 07:07:48
Стаматов беше най-стабилния директор. Краде наистина и за себе си, но си разбираше от работата.

Мильо Ботев Милев
11.01.2014 19:45:07
Дайте да си говорим истината! Най-педераския директор на ММЦ беше Стамат Стаматов. Що пари окраде, що рушвети и комисионни взе, чак изнудваше фирмаджиите да му правят подаръци - я някой скъпа кола, я някое джипче, я някоя екскурзийка до Дубай или до Южна Африкая - че и за него че и за семейството му... или да му платят самолетните билети до Кипър да си види там авоарите в оф-шорната сметка... Майка ти да иба и боклук смотан! И тръгнал да ми се перчи насреща, защо съм бил излязъл от работа и съм отишъл до магазина за малко да си купя цигари. Че като влязах в канцеларията му щях да го убия на място: "Слушай бе - викам му - фашист със фашист, майка ти ше иба в гъза ше иба, я да мълчиш, че жив няма да излезеш оттука..." Кат котенце ме гледаше след това и ме заобикаляше кат ме види на пътя! Една убита путка беше той, а го направили директор... Пуууууу!

Петко Ургарито
12.01.2014 10:17:46
Вангелов наистина беше голям мръсник. Като ни даваше заведения за сезона веднъж ни извика с Коцев в стаята на кака Донка Петкова и там ни караше да му мием краката с уиски в един леген и после да изпием уискито от легена. А като се напиеше ни викаше по тревога и пред другите си гости демонстрираше каква голяма власт имал над нас като ни караше да му падаме на колене и да му целуваме ръката, също и да се кълнем пред свидетели, че ще сме му верни до гроб и никога няма да го предадем. Питайте другите бармани, на които той раздаваше заведения и те ще го потвърдят!... А за пликовете с пари, които му давахме в дирекцията, как ги броеше и недоволстваше, че малко му даваме, за това не ми се говори!

бай Джон
14.01.2014 12:02:57
Защо давате думата на Вангелов в този форум? Туй беше най-пропадналия директор на ММЦ-то, който си отиде най-позорно от Приморско... Още му се носи славата какъв извратеняк беше. Лично мен ме е карал да му водя някои от моите сервитьорки в резиденциите горе и да му сервират в сауната. После момичетата ми се оплакваха - Миланка Раванова и Станка Христова, ако ги помните. Ама аз не знаех какво е ставало там докато те не ми се оплакаха: "Писна ни от тая сауна, шефе! Устите ни се разчекнаха да му правим минети!" Чак се празнел на лицата им за собствено удоволствие. Верно, че после им се отблагодаряваше подобаващо. Миланка я направи барманка в барчето "Бисер"... Ама това не е човек бе, това беше пълен изрод! Друг път ги карал да се потапят във водата на басейна и там, под водата, да му правят свирките, засичал им времето даже, коя по-дълго ще издържи.
Ако не вярвате питайте Жулиета от Царево, тя тогава работеше в културния отдел и после роди от него дете.

Димитър Вангелов
18.01.2014 15:23:26
Веднъж бях с гости от ОК на БКП в банкетната зала на рест. Бисер - повечето секретари на партията с жените си, въобще строго официална обстановка. Говорим си за новите решения на някой си пленум на Партията или тезиси на Тодор Живков ли бяха, вече не помня. Преливане от пусто в празно. По едно време ми стана страшно скучно, чудя се каква тема на разговор да измисля и ми влезе една муха в главата... Сервираше ни Боян Иванов - Боби, който си беше чалме, нещо не е наред човека и леко цапнат в устата. Викам му: "Боби, я разправи оня случай, как си ебал оная дебелата с брашното!..." (Става въпрос за някаква мацка от дебелите, които се лекуваха в санаториума за отслабване в Китен). В началото Бобито се стъписа и се чудеше сериозно ли го питам, ама аз го окуражих: "Спокойно, спокойно, тия са наши хора - все секретари на БКП, проверени, идеологически подготвени и верни на партията другари - няма да те издадат. И Бобито почна: "Ами съблякох я аз дебелата, мъчех се да й го вкарам, ама не можах, щото беше много тясна. Тогава взех една шепа брашно и го сипах върху путката й за да разбера къде точно да го вкарам... и т. н." Секретарите на партията умират от смях, а жените им в небрано лозе - досега са водили изисакан разговор на висок стил за новите все по-високи изисквания на Партията, за качествено новото равнище на социализма... и изведнъж, какви са тези глупости - някакъв селски идиот разправя как ебал една дебела жена и й сипвал брашно за да види къде й е оная работа...! Ужас!!!
Не! Това трябва да се види на живо и да се усети! Неповторимо беше!...
И така, гостите се отпуснаха и спряха да водят ония скапани разговори на партийна тематика и въобще приказката ни доби по-човешки вид. Ама трябва аз да съм там, за да ги подхвана както аз си знам и да ги накарам тия задръстеняци малко да се отворят!

Васко Минета
16.01.2014 11:08:36
Не разбирам защо някои хора се обиждат за това че съм казал как Митко Ото и Мильо Ботев правели чикии на един педофил от Приморско. Самите те са ми го разправяли този случай в кръга на майтапа и много сме се смели след това. Даже веднъж Митко Ото го срещнал тоз педофил на улицата и му казал: "Хайде ако няма кой, ние с Мильо пак да ти направим една чикия!"... И оня потънал в земята от срам и почнал да шикалкави: " Айде стига де, тогава сме били деца и не знаехме какво правим"... и побързал да избяга.

Васко Минета
14.01.2014 12:06:26
Ами да, помня го този случай! Двамата с Митко Ото бяхме на една съседна маса, ама той бая се беше натряскал и разправяше разни истории от миналото си. Тогава Вангелов ни извика на неговата маса и аз накарах Ото да разкаже на директора оная истории с правенето на чикии... И Митко започна: как като били с Мильо Ботев момченца някакъв тип от Приморско - педофил явно, ги бил викал в къщи и ги карал да му правят чикии. Ама Митко толкова увлекателно разправяше тая история, как двамата с Мильо действали на почивки и му лъскали на оня бастуна, а той се бил изпънал целия и се вживявал все едно че правел секс... Вангелов го слушаше зяпнал и изведнъж като се затресе от смях, щеше да падне под масата. И оттогава все като видеше Митко го викаше при себе си и го караше да разправи тая история на компанията и пак умираше от смях като слушаше.

Димитър Вангелов
14.01.2014 11:24:56
Васко Минета ми е стар приятел. На времето го направих управител на къмпинг "Лес". Той май не искаше, защото по това време беше портиер на дискотеката "Нептун" и там изкарваше повече пари... Голям образ беше, умееше да разправя истории и да разсмива компанията.
Васко, помниш ли веднъж като седяхме на "Романтика" и ти тогава ми докара Митко Ото да ми разправя една весела история? Ужас! Направо щях да падна под масата от смях!... Я, я разправи ти, че ти си по-добър разказвач!

Фанко Ревизора
16.01.2014 19:35:10
Вангелов си беше курвар по душа, ама дайте да се разберем, такива бяхме всички! С него бяхме приятели, ама не мога да му простя, че ми гепеше от бройките. Даже Христина Жекова, която му беше секретарка и после като я смени с Росето пак не ми даваше да я пипам. Направо прекали с тая Христина, че чак я забремени, а после й търсеше доктор да й направи аборт и за да й замаже очите я направи управител на хотел "Нептун" на мястото на Събина Янева. Накрая излъгаха едно момченце (някой си Кръстанов) което не беше виждало жена през живота си да се ожени за тоя боклук и това момченце бая зор видя докато я забремени отново, щото Христина вече имаше на путката си хиляда шева от абортите, които беше правила докато беше секретарка. Не че после спря да се ебе, ама оня нали е ахмак си го води за носа както си иска.

Роселин Желязков
16.01.2014 16:17:49
Сийка от Ясна поляна беше голяма уруспия. Тя изяде хляба на Вангелов и заради нея го изгониха. Оплака се, че оня я изнасилвал и чак следствие се започна при Певтичев в Бургас. Следствието беше събрало разни улики - скъсан сутиен, копчета... После питахме Певтичев имало ли е нещо сериозно и той: Абе глупости, заради едно скъсано копче и вече орева орталъка, "ИЗНАСИЛИХА МЕ! ИЗНАСИЛИХА МЕ! ДРЪЖТЕ ВАНГЕЛОВ! ТОЙ МЕ ИЗНАСИЛИИИИИ!..." Чак статии по вестниците писаха като че ли беше "Изнасилването на века"... Мръсни курви, сами си искат да ги ебат и после се оплакват сякаш са били девствени!

Петър Чарка
16.01.2014 10:59:40
Да, прав е Вангелов. После следващият директор Кондов се нанесе в този апартамент (бл. 2 ет. 2 ап. 14), но побърза да избяга, защото беше вмирисан от времето когато Бобито се беше насрал там (Бобито или както там му викаха на Боян сервитьора). После Кондов като напускаше ми каза аз да се нанасям в същия апартамент... и още съжалявам. Мирише на лайна, мирише... ужас!

Димитър Вангелов
16.01.2014 10:48:41
Джонка, недей да лъжеш! Спомни си как те ебях и как ти беше хубаво! Всичките ургарци там съм ви ебал, питай Петко Ургарито, питай Бобито дето беше сервитьор в ресторант Бисер. Идва Бобито една вечер у нас в апартамента дето го имах в блоковете до общежитията и ме моли да спял у нас щото у нямал ключ за неговия апартамент. Гледам го натряскан до уши, мотае език и нищо не му се разбира. Взех го при себе си в моето легло и докато спеше реших да му тегля един кур в гъза, викам си той на другия ден нищо няма да помни... Ама после съжалявах, щото цялото ми легло стана на лайна, аз му го вкарвам той ми се изсира на хуя, пак му го вкарвам, той пак сере... Ужас! Изхвърлих го навън, а аз отидох да спя в хотела, че то в тоя апармент много вонеше. После не съм стъпил там. Вярвам още мирише на лайна.

бай Джон
16.01.2014 10:39:43
А за Йордан Генчев думи нямам - гладна въшка. Въртеше се край нас като играехме на комар и го беше страх да залага, защото нямаше пет стотинки да се обръсне, помияр отвсякъде. Идваше като гладно куче на бара ми и ми се мазнеше, гъза ми беше готов да оближе само и само да го почерпя една водка. Помияр, кво искаш от такъв човек!

бай Джон
16.01.2014 10:35:56
Веса банкерката лъже. Вангелов не ме е ебал, а малко остана аз да го наеба. Случаят беше такъв. Играем си ние покер и Вангелов го хвана яд, че губи и започна да ми припява:
"Абе, педерас, какъв мъж си ти бе, едно дете не можа да направиш на жена си! Абе педерас... и т. н."
Траях го известно време и накрая му цапардосах един юмрук в мутрата, майка ти да иба и боклук с боклук! После Вангелов избяга за да не го бия повече и на следващия ден ме понижи, дойде Йордан Генчев ревизора и ми каза да напускам бара. Йордан Генчев му беше на Вангелов сол-ташак - абсоютен боклук като него и голям подлизурко. И така, изгониха ме от бара и ме направи сервитьор в рест. "Бисер". Ако бях знаел, че Вангелов ще говори такива глупости по мой адрес още тогава щях да му тегля един кур, че да не ме е яд.

Веса банкерката
16.01.2014 07:05:56
Джонката го е яд на Вангелов, защото веднъж като играли покер се обзаложили който победи да наебе другия. Тогава бай Джон загубил и Вангелов го наебал и почнал да му вика че е педерас. Като разбрах тая работа се разведох с Джонката. За какво ми е на мен педерас?! Да ходи да го духа някъде другаде! Пълен боклук е той!

приморчанин
12.01.2014 07:12:32
За Веса банкерката съм чувал че прави страхотни свирки, но от други хора - не от бай Джон. Всъщност те двамата с Веса не бяха ли женени по едно време? Не му прави чест на бай Джон да говори така за жена си била тя и бивша.

бай Джон
11.01.2014 19:26:43
... И като стана въпрос за доброто старо време, не мога да не отбележа една от моите стари бройки - Веса Ингибарова, дето после стана банкерка. Още помня какви страхотни минети ми правеше, ама това рускини, ама това чехкини ряпа да ядат и да ходят да се учат при нея на майсторлък. Това нейното не беше минет, а произведение на изкуството... Само лошо правеше, че тръгна да ги прави същите минети и на директора Димитър Вангелов. Щом Вангелов, който имаше всичките мацки на лагера, е харесал минетите на Веса, значи можете да си представите колко е била добра... Теглих им и на двамата по една майна, на нея й бих шута, а на оня му казах че е голям педерас и той още не може да ми го прости, да му иба майката и помияр мръсен!!!

бай Джон
11.01.2014 18:52:59
Грешиш, заведението ми хич не е пияндурник, а на най-изискано и културно ниво. Колкото до Васил Минета какво да ти кажа? Знаем се. Помня го какъв помияр беше и се навърташе покрай мен да го наема за някаква работа за жълти стотинки, че умираше от глад горкия - я касите ми да пренесе до склада, я чашите ми да измие на бара... Така беше - що пиене и цигари съм го черпал, що путки съм го уреждал от моите, които му ги давах за да се оттърва от старите си бройки, щото той си беше селянче - за хуя вързан с червен конец и не знаеше как да си поиска... Тъй че спрете да се ръфате с мен, ами си спомнете добрите стари времена и пийте от мен по едно за мое здраве!

Васко Минета до Кюприйска баба
11.01.2014 09:43:47
Грешиш, бабо, аз не съм местен. Кат дойдох тука бях само едно тъпо и недодялано селянче от Зидарово. Обаче видях че ваште мъже за хуй не стават и почнах да им шибам жените и де що падне през лятото - чехкини, рускини, германки... От време на време ходя до Зидарово да се зареждам с енергия от камъните на Странджа и пак се връщам с нови сили в Приморско да довършвам недовършеното от местните педераси - кат видя недоебана булка и я наебавам. Такъв съм си, кво да правя, ебе ми се и затва вашите дъщери, снахи, внучки мноо ме обичат и сами ме търсят.

Васко Минета ли? - Курвеги-марка
10.01.2014 15:13:28
Васко го знам. Общо взето това са му историите дето ги разправя на всеки срещнат - секс, лъжи... и пак секс. Рускини, германки... де що е имало рускини и германки в ММЦ - всичките ги е чукал. Импулсивен, колоритен, емоционален, каже едно нещо, ядосва се защо било тъй, а не иначе, след малко забравя какво е говорил и започва да говори точно обратното със същия плам и ентусиазъм и не можеш да го разбереш кога е говорил истината и кога е лъгал. Седи до теб и ти говори колко си велик и колко много те уважавал (после разбираш, че той така говори на всеки), а еди кой си, който не присъства в момента какъв голям боклук бил, колко много го мразил заради номерата му и изглежда много убедителен, че чак му вярваш. А след няколко часа го виждаш в компанията на същия този човек, който уж много мразел и който му бил голям враг... и двамата си гукат и си говорят "любовни" приказки все едно че са най-големите приятели... Такъв е Васко Минета - търчи-лъжи!

Васко Минета
09.01.2014 10:17:26
На времето имах една германка, по цял ден я шибах в ММЦто. После тя ме покани в ГДР, само чакахме мъжът й сутринта да отиде на работа в 7:30 и пет минути по-късно аз вече бях в леглото й - по цял ден я скъсвах от ебане. Обадих й се веднъж от БГ по телефона и тя се разплака: "Любов моя, къде си, не мога без теб, искам те!!!..." Горката, тя! Много съм й липсвал. Тя се е ебяла с мъжа си, но мислено си е представяла, че се чука с мен. Сигурен съм, че и сега, в момента, тя си мисли за мен и си спомня как сме се чукали...

Васко Минета
09.01.2014 06:29:36
Ваня Парушевца може да ми се е натискала, ама аз винаги съм я отбягвал и не съм правил секс със нея, разбрахте ли? Престанете да ми ядете краката!

Димитър Гихоров Димитров - кмета
17.01.2014 20:51:57
В Приморско ние гларусите ебяхме най-вече чехкини. Разкарвахме ги по плажа и наоколо и ги лъжехме. Те ни питат на кой е тая земя - викам им, моя, ами онова стадо крави - пак им викам: и тия крави всичките са мои, ами оная голямата къща, пак им викам, ама вие не знаете ли - това е мойта къща. И те си мислят че съм кой знае какъв баровец, пък аз съм беден кат галош, ама се правя на голямата работа.
Веднъж чуках една чехкиня в едно бунгало на къмпинг Оазис, а на другото легло един чех ебеше мацката си. И по едно време тоя същия чех като извади един страшно дълъг... език и започна да я лиже. Гледах, гледах, а оня лиже та се къса и не спира, че накрая не издържах и го хванах за врата: Абе путьо, викам му, ти хуй нямаш ли, че си тръгнал да й лижеш на тая миризливата путка?... На сутринта се събуждам целия отвит в леглото - чисто гол, а две други чехкини надвесени над мен и ме разглеждат: Много е космат тоя, викат, също на орангутан прилича!"... Горките, кога са виждали такова чудо като мен - расов мъж отвсякъде!

Стоян Налбантов
17.01.2014 20:31:30
Веднъж ебах една рускиня в гората до летния театър на ММЦ. Бях я притиснал върху едно дърво, тя прегъната на два ката, запретнал й бях роклята нагоре, гъза й оголен целия, а аз я бича на задна прашка и съм се хванал за дървото с две ръце за да съм стабилен и да я притискам по силно като й го вкарвам... А тя крещи от удоволствие и не й пука, че може да я чуят в летния театър. Ей на това му викам путка, с кеф да я ебеш... После май хванах трипер, ама карай, струваше си!

Налбантов
17.01.2014 19:48:33
Приятелю,колкото рускини съм изчукал ти толкова не можеш да броиш, с учителките просто убивам скуката .

даскалото
06.01.2014 19:48:51
Я не ги закачайте даскалите! Те работят на друг по-тежък фронт и нямат време за такива неща. Глейте кво става:
(цитат от друг коментар):"Янева е върха
Най-яката заместничка на Налбантов беше Химичката . Тя не се уплаши от ебането му и му разказа играта как трябва да ебе ,че чак той се уплаши от нея .Накрая тя се отказа защото трябваше да си гледа и бизнеса нищо че пак се шибваха от време на време. Но тя така прави , докато не умори един мъж и не му стопи лагерите не мирясва, ебах я в курвата -ненаситна и жадна за хуй мъстия!!!!!!"
1.
ММЦ
04.11.2014 12:00:17
3
0
ВАНЯ ПАРУШЕВА
Работи в ММЦ до 1997 като организатор към Културен отдел. През 1994 почти всички в отдела са съкратени и тя остава да работи сама в Летния театър. На практика няма никаква работа и по цял ден нищо не прави. Директорът Стамат Стаматов е наясно с нея и въобще не я търси за нищо. За него тя е един невидим човек, когото той не забелязва. А когато трябва да се свърши нещо конкретно в отдела Стаматов кара други хора да вършат работата, защото на Ваня и да й говори и да не й говори – все тая. Затова Ваня е принудена да имитира дейност, по цял ден обикаля центъра и виси на главите на колегите си в администрацията или в другите отдели и им надува главите с това, което уж свършила или щяла да свърши, но не можела, защото все нещо й пречело и не си дава сметка, че на никой му се слушат глупостите й.
Например, Ваня се оправдава, че за нея нямало работа, защото… в Народното събрание още не били приели закон за националния герб и тя не знаела какво да прави със знамената. Трябвало да изкара знамената на централната алея, но ако законът бъдел приет, после трябвало пак да ги сваля и да им слага новия герб. По цял ден ходи нагоре-надолу из ММЦ-то и се жалва на колегите си, как можело такова нещо – Народното събрание още не било решило какъв да бъде герба и така те спъвали и нейната работа. Колегите й в администрацията започват да се майтапят и питат всяка сутрин, какво стана с герба, решиха ли най-после какъв да бъде. Но се намират и такива патки, които й се връзват на приказките и най-откровено негодуват. Ама как може, за какво ги избираме тия депутати, за какво получават заплати, кога най-после ще решат въпроса с герба, че и Ваня да решава какво да прави с нейните знамена, това вече на нищо не приличало… Общо взето това й е методът на работа и темите за разговор. В началото ти е интересно да я слушаш, но после си даваш сметка, че насреща си имаш една тъпа патка, която плещи несвързани приказки и преставаш да я чуваш какво ти говори.
Покрай празните й приказки понякога се случват и оригинални проблясъци – бисери, които само тя може да измисли. През есента на 1994 г. във връзка с предстоящите парламентарни избори тя води открита пропаганда срещу СДС. Разпитва хората за кой щели да гласуват и като й кажат СДС, тя ги разубеждава със следните аргументи: Чула отнякъде, че Филип Димтров сe събличал чисто гол в Народното събрание и така се разкарвал по коридорите – гол. Това негово поведение било достатъчно условие, за да не гласуват за него, така смята тя. Хората са малко шокирани от този нетрадиционен начин на предизборна агитация и споделят един с друг какво им е казала Ваня. В първият момент е много трудно да схванат логиката й, но постепенно стигат до извода, че Ваня донякъде има право. Щом Филип Димитров се събличал чисто гол, значи той излага себе си, но тъй като е партиен лидер той излага и своята партия – СДС, а щом партията му така се излага, значи хората не трябва да гласуват за нея… Изборите се провеждат през декември 1994 г. и СДС наистина претърпява съкрушителна загуба, в резултат на което Филип Димитров си подава оставката и на негово място идва Иван Костов. Кой знае, вероятно за всичко това е допринесла и Ваня с нейната предизборна агитация. Ами да, има логика, ако Филип Димитров не се беше събличал гол сигурно партията му щеше да спечели изборите!
Друг път Ваня шашва слушателите си с някакво друго нейно прозрение. Видите ли, някой си, който едва след като станал на 50 години, се сетил, че трябва да строи къща в Приморско. Това било голям срам, как можело такова нещо. Вижда, че никой не й обръща внимание и тя започва да разпитва, дали някой знае на чие име е записан имота – на негово или на сина му, сякаш това е много важно за нея. Разбира се никой не знае и никой не го интересува, но тя пак продължава да си лае и да се възмущава от оня, 50-годишния, как не го било срам!…
През есента на 1997 г. се провеждат изборите за общински кмет. Приморско е отскоро община и затова се провеждат извънредни избори. Тук Ваня води яростна предизборна агитация за Гихора. Изгражда му ореол на мъченик, който вече бил пострадал за Приморско, защото преди една година (м. май 1996) ял бой от някакви мутри. Версията на Ваня е следната. Имало някаква пързалка на плажа, от която мутрите печелели някакви фантастични суми, но Гихора като дошъл на власт през 1995 г. ги настъпал и им отнел пързалката в полза на общината… Други хора развиват други версии, как Гихора отнел плажа от концесионерите и засегнал интересите на много други хора. Спрягат се Корона Инс, ВИС-2, Иво Карамански, дори Илия Павлов с неговата Мултигруп, който пък искал да си присвои северния плаж и Перла… Версии много. Излиза че всичките престъпни босове по цял ден за това мислят, как да набият Гихора, щото много им пречел.
В ММЦ през периода 1993-95 г. с екскурзиите до Турция се занимава един братовчед на Ваня, който владее турски език – Янко Димитров. Той е кореняк от Приморско, но се е преселил и живее със семейството си в Поморие. Двамата с Ваня явно са нещо скарани, защото не си говорят. Самата тя се хвали с този факт и го изтъква на всички. Бащите им са били първи братовчеди и носели едни и същи имена, но тя не си говорела с Янко. Вероятно става въпрос за семейни конфликти по повод на имотни делби. В тази връзка Ваня не пропуска случай да говори против Янко Димитров и да го злепоставя. Говори за него как на времето работел към ВКР и как там го научили на турски език и… нататък версията на Ваня граничи с научната фантастика и приключенските романи. Говори за Янко, че го пращали на разузнавателни мисии в Турция, където той се внедрявал в харемите като се обличал като кадъна с фередже за да подслушва какво си говорели тези които преследвал… Веднага се разбира, че тя лъже, защото в Турция вече няма хареми, а ако става въпрос за арабските страни, то Янко там е бил непригоден, защото не е знаел арабски език.
По това време Янко Димитров строи и един частен хотел на мястото на свой наследствен имот, който се намира на края на крайбрежната улица от южната страна на полуострова на Приморско. Това също е повод за злобни коментари от страна на Ваня. Казва, че Янко бил сключил фиктивен договор с някаква банка, като теглил невъзвръщаем кредит, в резултат на който банката преднамерено фалирала, но в замяна на това хора от управителния съвет на банката се сдобили с част от имота на Янко, а той с парите от кредита си строял хотела на останалата част от имота. Тази история е много заплетена и самата Ваня не може да я обясни достоверно, затова кара тези които се интересуват да питат еди-кой си, който бил познат на мъжа й и той щял да им разкаже в детайли как станала цялата далавера. (Вероятно тук става въпрос за хотел „Метропол”, който наистина се намира на крайбрежната улица „Черно море”.)
За тези които не са от Приморско историите, които Ваня разправя за Янко Димитров и семейството му не представляват интерес, защото това за тях са непознати хора. Но кореняците от Приморско започват живо да се интересуват и разпитват – кой пък е тоя Янко, защо не са го чували. Казват им, че бил баща на някой си Фильо. Други казват, че не бил на Фильо, а на Мечо… (Няма значение, все на някой е баща). И така Ваня подхранва интереса на местните към този човек с разкази за някакви страшни далавери и нечисти сделки и хората се връзват и подхващат мълвата, но само дотолкова доколкото да имат теми за разговори по кръчмите вечер, а на другия ден всичко забравят. На Ваня не й остава нищо друго, освен да злобее и да се чуди какво да измисли по адрес на Янко Димитров. В края на краищата през м. август 1995 г. човекът загива при катастрофа по време на поредната екскурзия до Турция и Ваня се чувства удовлетворена. Разбира се тя не го показва открито, но се усеща радостта й и вече с по-спокоен тон обяснява, че някога е имало вражда между техните семейства, но вече всичко било свършило и след като човекът бил починал нямало смисъл да говори по негов адрес.
През останалото време, когато не се занимава с интриги и клюки Ваня надува главите на колегите си със семейно-битови истории. Каква зимнина била приготвила, как я била приготвила, какво била сготвила предния ден, кой от семейството й какво и колко бил изял. Така тя може да говори с часове с доста висок глас, че чак главата те заболява като я слушаш. Отделно, научаваш подробности от семейния й живот, кога и как били осиновили голямата си дъщеря Десислава, как като родила Стела била на системи и не можела да кърми и като я върнали след раждането вкъщи била все още на легло… Глупости, глупости! Хората се чудят за какво ги говори всичките тези неща, след като никой не го интересуват. Но не могат да й запушат устата, защото за нея това е естествено състояние – 24 часа да си приказва и да не спира, каквото и да е, само да си говори там нещо!
На 15 юли 1997 г. се сменят директорите на ММЦ, на мястото на Стамат Стаматов идва Васил Камберов. Ваня е възхитена колко „културно” и „цивилизовано” станала смяната на директорите и споделя това мнение с всеки. Как Стаматов представил новият директор на управителите и началник-отделите, какво точно бил казал, как пожелал успехи на новия директор, въобще тя е възхитена, че всичко станало по такъв цивилизован начин. Но е възмутена, от еди коя си управителка, че се държала много некултурно и гледала в обратно посока към вратата, а не към Стаматов докато говорел. После използвала случая да поговори със Стаматов на прощаване, и му изтъкнала някои от грешките, най-вече това, че той обръщал прекалено много внимание на хотелите и ресторантите, а пренебрегвал Културния отдел на ММЦ.
Атмосферата на „културната” и „цивилизована” смяна на директорите трае няколко дни, след което някак от само себе си започва кампанията на тотално оплюване на Стаматов и всичко свързано с него. Тук Ваня се чувства в свои води и ръководи тази кампания. Ама как, тя винаги го е мразила Стаматов, такъв лош директор не била срещала досега, той бил такъв и такъв. Добре че го махнали, добре че дошъл такъв свястен човек като Камберов да оправи нещата в това ММЦ. Камберов я трае известно време, докато накрая – на 9 декември 1997 я привиква в дирекцията и й съобщава, че е уволнена. Аргументите му, които той споделя в по-тесен кръг – трябват му хора за работа, а не подмазвачи.
Тя се опитва да приеме уволнението стоически и се оправдава пред бившите си колеги: „Аз без работа няма да остана. Още сега ще ида при Гихора и той веднага ще ме вземе на работа. Гихора и моя мъж са приятели и съученици, двамата са делели една квартира в Пловдив и много пъти ми е казал, идвай и веднага те назначавам в общината… Тъй че вие му мислете, мойта е лесна!”
Наистина Гихора веднага назначава Ваня в общинската администрация. Там тя отговаря за образованието и културата. Парадокса е, че тя няма образование за тази длъжност, но това за Гихора е без значение. На него му трябват верни хора, а не специалисти и поради това работата в общината като цяло куца.
Учителското съсловие също е шокирано. Как може такова нещо, учителите са вишисти, а за техен началник в общината е назначен човек със средно образование. Недоумяват и в РИО – Бургас, но явно нищо не могат да направят срещу решението на Гихора. А на кмета не му остава нищо друго освен да си чука главата с подобни кадри, които нищо не вършат.
В началото Ваня се опитва да играе ролята на началник на Налбантов и учителите, но бързо се отказва, защото Налбантов я поставя на мястото й като демонстративно й затваря телефона, а веднъж дори я кара да чака пред дирекцията цял час докато дойде нейният ред да влезе при него. За да не изтърпява подобни унижения тя престава да посещава училището и си върши работата (или това което тя си мисли, че е работа) само в общината. Всъщност и тук не става въпрос за работа в истинския смисъл на думата, защото Ваня и в общината продължава да си е същата каквато е била и в ММЦ. Имитира дейност и по цял ден надува главите на колегите си с измислени от нея клюки, интриги и битовизми от семейния й живот.

ВАСКО МИНЕТА
Васко Минета работи в ММЦ до декември 1997 г. Бил е ел. техник до 1987, управител на къмпинг „Лес“ от 1987 до 1992 и управител на хотел „Дружба“ от 1992 до 1997. Голям образ – ексцентричен, емоционален, известен с това че говори глупости и приказки без покритие… общо взето цинизми, сексуални истории и преживявания, които е имал с германки, рускини, чехкини, а извън сезона и с българки, като цяло всеяден – чука наред каквото му падне (с малки изключения все пак), а тъпи жени бол – дават му се и после стават героини в разказите му, защото той умира да се хвали. Иначе хората не гледат сериозно на приказките му, защото му знаят репертоара – винаги едно и също: коя чукал и какви минети му правила. Езикът му е много колоритен и става за компания, колкото да разсмее хората около себе си. Иначе като управител е много неорганизиран и не му се занимава със сметки и изчисления за нощувки, групи, брой туристи и пр. Оставя тая работа на старшата администраторка и на жените от счетоводството. Често го викат в счетоводството да уточняват бройки туристи, групи и сметките им. Съгласява се с всичко без да навлиза в подробности, защото в главата му е каша и не помни нищо, нито може да изчисли сам сметките. Слуша безизразно и без да разбира какво му говорят за групите на някой си туроператор – примерно „Алматур“ – и накрая той прави своето гениално заключение нямащо нищо общо с темата: „А знаеш ли каква дъщеря има този човек!!! (става въпрос за дъщерята на туроператора) Нещо велико! А-а-а, ама наистина нещо велико!!!“ Жените в счетоводството се смеят: Какво му става на тоя Васко? Те му говорят едно, той мисли за друго... Ако е в мъжка компания Васко се отпуска и дава израз на възхищението и въображението си: „Ама то момичето направо като изваяно! Що така бе, някъде някой на някого е давал-давал, че се забравил – и бедра му дал на момичето, и цици му дал за чудо и приказ, апък задника му да видиш как е изваян – не гъз, а чудо на природата… да бе, истина ти казвам, гъза му е направо едно от Седемте чудеса на света!!!“ И това му е репероара, който се повтаря като види някоя готина мадама.
Но все пак и той отбира и не се пуска на всяка срещната. По думите му Ваня Парушева му се била сваляла, ама той не бил все още толкова закъсал, че да чука някоя като нея и да си представя, че е с друга… освен ако й сложел една кофа на главата, за да не я гледал… Но не, не можел той така да се прежали, той, който бил имал толкова много и първокласни путки в тефтера си, да се унижи дотам и да легне с нея.
Ваня Парушева наистина не представлява интерес за Васко и на практика той нито я забелязва, нито я коментира. Когато в компанията стане въпрос за нея Васко обикновено мълчи, гледа безизразно и сякаш мисли за нещо друго. Само веднъж по време на един такъв разговор, когато се говори за Ваня Парушева, Васко сякаш не издържа и започва да я коментира, но коментарът му така и не е по темата: „Чудя се тоя, нейния мъж, как ебе жена като нея! Направо му се чудя, възможно ли е да я ебе въобще! Трябва да имаш голямо въображение и да си представяш, че спиш със жена, щото аз не мога!… Не, честно ви казвам, не мога! Ами на мен първо хуя ми няма да стане! Не че съм импотентен, ама то тука си има някаква мярка и граници, които аз не мога да прекрача!“ Хората го слушат и си умират от смях. Най-после разбират какво толкова го е мъчило по отношение на Ваня Парушева и защо досега той все е мълчал, а той за какво си мислел? - Как било възможно мъжа й да спи с нея и т. н.
През зимата често му се налага да разпределя бригади от служителки, които да чистят и подреждат бунгалата в „Дружба“. Докато е покрай тях в някое бунгало се майтапи и се прави на остроумен, но когато излезе навън и попадне в мъжка компания не може да се сдържи и си казва мнението за жените, с които е говорил току що: „Ама много им се чудя на тия патки като им слушам приказките!… Абе тия жени за ебане не говорят ли бе! Как може да говориш на такива тъпи теми и оттам да черпиш вдъхновение – коя каква манджа сготвила, как я сготвила, какво правила в къщи… Не, не мога да ги разбера! За какво живееш ма, путко заспала, като не си хванеш нещо за ебане и не си начешеш сливата! Ами то това е живота, другото е лъжа! Хвани си някое гадже, наеби се, пък после се върни вкъщи и излъжи нещо мъжа си. А те.... заспали шматки!“
Васко ръководи и мъжките бригади, които също работят в бунгалата и вършат някаква друга по-тежка работа. Понякога той се присъединява към тях и покрай другото ги занимава с вечния си репертоар – коя наебал, какви минети му била правила и пр… На мъжете им е весело, темите им са приятни и го насърчават да им говори още и още – за тази, за онази, ами за другата, да кажел нещо и за нея... Васко обича да говори за една от последните си бройки - някаква мутреса. През последния си работен ден в ММЦ - 9 декември 1997 г. Васко за последно преразказва (за кой ли път) историята с мутресата. Мъжът й, някакъв престъпен бос, бил ангажирал една от луксозните вили за цяло лято и я оставял сама дълго време, докато той се скитал насам натам из страната с джипа си. "И как да не й обърнеш внимание на тая самотна жена като виждаш как й се ебе, а оня го няма никакъв... Не, не искам да се самоизтъквам, че уж съм по-добър от него. Тя самата ми го призна, че го прави просто така - само защото й е било кеф, а не че той не можел да ебе. Ама все пак човекът го няма, а тая путка иска ебане мааму дееба, то е близко до акъла... И затова аз съм насреща!" Веднъж Васко се оказал нещо ангажиран и не й обърнал внимание и тя веднага си хванала друго гадже - някакво младо момченце, с което се показвала нагоре надолу и хич не се пазела да не ги видят заедно. Васко направо се ужасил: "Извиках го хлапето и му се скарах. Викам му, ти в ред ли си бе, поне се крий! Знаеш ли, че ако му кажат на оня идиот какви ги вършиш с жена му и с тебе е свършено... Ще дойдат мутрите му и ще ти счупят кратуната за едното нищо! Ами тъй ми, то и аз го правя същото с нея, ама поне се пазя и гледам никой да не ме разбере, а тоя хукнал да се показва на всеки срещнат... Просто момче!" После Васко се връща на темата за тая мадама, ама колко секси била, ама какви форми имала, ама какви минети му правела... Тогава един от слушателите - Петко Жмитката, го пита: "Тя хубу ти е правила минети, ама ти не й ли удари и един език? Я си признай!" Тук Васко е неподготвен да отговори и за момент блокира и мълчи. Но след малко се окопитва и рязко отвръща: "Е-е-е, ама ти пък много питаш!..." Другите се смеят, а той мълчи, мълчи, но после продължава по темата: "Ами много ясно, че и аз трябва да направя нещо по въпроса! Жената се раздава и прави всичко да ми направи удоволствието, а аз да стоя кат пън и нищо да не правя ли? Чак такъв егоист не съм!" Петко Жмитката продължава по темата. Говори как веднъж една чехкиня го била карала да я лиже и той решил да опита: "Викам, добре! Наведох се над оная й работа, разтворих я леко... и като видях там едни лиги как се точат на конци, направо щях да повърна!"... Отново всеобщ смях! И Васко като специалист и многознаещ в областта си дава компетентното мнение: "Ти пък, къде се завираш чак там като някой гинеколог?! Ами по-нагоре ще пускаш езика и няма да гледаш много-много какво лижеш, че то никак не е за гледане... Ами тъй ми!"
Петко Жмитката и той се впуска да разказва от своите истории, а той ги има много такива - с чужденки, курортистки и какви ли не още... всички го знаят, че чак бълдъзата си бил ебал. Веднъж една чехкиня го накарала да влизат вечер в морето и да плуват, а времето било студено и ветровито. "Още като излязох горе на дюните и като ме духна тоз студен вятър, че като ме схвана един кръст и направо не можех да мръдна, ходя приведен на два ката, а тя на всичкото отгоре иска и да я чукам! Ужас!" и т. н.
Мильо Ботев пък разказва своята история как с еди-кой си шофьор чукали веднъж една камериерка, ама оня бил голям ебач и направо й разпорил оная работа от ебане: "Апък аз с мойта малка пишка, вика Мильо, дрънча наляво-надясно в путката й като с малка лъжичка в тенджера... Срам голям!"
Докато си говорят сладко-сладко по темата се обаждат на Васко, че директорът Камберов го вика. Васко оставя мъжете да продължат разговора вместо него и тръгва радостен към дирекцията. Той смята, че Камберов е силно негов човек - същият антикомунист като него, който най-после дошъл да смени оня боклук бившия директор Стаматов, и да изчисти окончателно комунистите и всички останали боклуци от ММЦ... Следобед става ясно, че Васко е бил извикан в дирекцията, за да му кажат че е уволнен. Мотивите на Камберов - Васко бил човек на Стаматов и затова го уволняват. Пълна лъжа! казва Васко, ама карай, не му се сърдя на Камберов. Щом така е решил, негова работа!
Новините
EU2018BG
Вашият сигнал до ФЛАГМАН
Животът
Политика
Крими
Темида
Бизнес
Разследване
Просвета
Здраве
Лична драма
Лайфстайл
Астро
Пътна обстановка
Ретро Флагман
Спорт
Крими
Всички политически сили в европарламента поздравиха България за успешното председателство
Всички политически сили в европарламента поздравиха България за успешното председателство

„Браво! Отлично! Много ви благодаря!“. Това каза председателят на Европейската комисия Жан-Клод Юнкер


Всичко в категорията
Защо Българското председателство е успешно Борисов представя резултатите от българското европредседателство на среща на върха Борисов към Европейския съюз: Пожелавам ви и занапред така да ни помагате! Исторически момент! Българското председателство домакин на първия дебат за кохезионните политики след 2020. Как ще се разходват 300 млрд.евро? Министрите на туризма от държавите членки на ЧИС се срещат във Варна Петър Кънев брани малкия и средния бизнес на форум от Европредседателството, приветства инициативи на ЕС Обсъждат как ще се разпределят парите на ЕС след 2020 година Бургас посреща стотици гости като домакин на Европейския морски ден Министър Павлова: Дигитализацията осигурява по-добри услуги за гражданите Стани „делегат“ на Българското председателство в Деня на отворените врати в НДК на 21 май Политическият елит на Европа се среща с лидери на Западните Балкани в София
Вижте състоянието на плочките на най-използваната автобусна спирка в Бургас
Вижте състоянието на плочките на най-използваната автобусна спирка в Бургас „Плочките са начупени, спъваме се в тях, не можем да се качим на автобуса“, пише читател на Флагман.бг
Всичко в категорията
Ще можем ли да си носим туби с бензин в колата? Парламентът прие изцяло новия Закон за горивата Много разсеян дядо подкара старата си шкодичка по бул.”Алеко Богориди” Вижте какво причини силният дъжд в бургаския ж. к. „Зорница“ (ВИДЕО) Това момче обра колата на бургазлийка, познавате ли го? (ВИДЕО) Това момче обра колата на бургазлийка, познавате ли го? (ВИДЕО) 3 седмици няма кой да запуши този трап на ул.”Копривщица” в Бургас Помогнете да го разпознаем! Този мъж задигна телефон от магазин в бургаския ж.к.”Братя Миладинови” Кошмар в ж.к.”Лазур”, съсед събира десетки котки на ул.”Иван Богоров” Ужасяващо! Убито бебе делфинче шокира хората край Морска гара в Бургас Този мъртвопиян несретник спи в парк под носа на МВР в Бургас, шокира майки и деца Добрият пример: Камион изсипа товара си на възлов булевард в Бургас, но този човек се притече и…
Социолог: Опозицията няма да свали „Борисов III”, а то само ще падне (ВИДЕО)
Социолог: Опозицията няма да свали „Борисов III”, а то само ще падне (ВИДЕО) Според Андрей Райчев предсрочните избори не са толкова далеч, Антоний Гълъбов пък изтъкна, че България вече няма президент
Всичко в категорията
Закриват 11 прокуратури от 1 януари
Закриват 11 прокуратури от 1 януари Съдебните кадровици единодушно подкрепиха започването на процеса по прекрояване на съдебната карта

Всичко в категорията
Окръжният прокурор: Задържаните надзиратели са опитни служители Извратен таксиджия от Бургас качи малолетна, за да я закара на плаж, насили я пред приятелите й Цацаров извикал героя Михаил Цонков и колегите му, за да им благодари за храбростта 21 хил. лв. глоби за Пищалов, изоставил 70 коня в Осоговския балкан Германия иска екстрадирането на 14-годишния, заподозрян за участие в групово изнасилване Скандалната танцьорка Габриела ще съди България в Страсбург! Причината е... Михаил Цонков и бившите граничари на тайна среща с главния прокурор, ще подкрепи ли държавата българските герои Пандизчия излезе от затвора и се закани „да види сметката“ на познат Дават на съд 45-годишна бизнесдама, източила над 3 милиона Патриотът-журналист Димитър Байрактаров с окончателна присъда за побой на жена Герман Костин получи доживотен затвор за убийството на 5-годишния Никита
Дейвид Хаселхоф ще се жени за трети път
Дейвид Хаселхоф ще се жени за трети път 65-годишният актьор и Хейли Робъртс са сгодени от две години
Всичко в категорията
Брутална агресия в училищен двор! Деца се млатят пред учители, вдигнаха на крак полиция и Бърза помощ (СНИМКИ) Разследване на Флагман.БГ показа: Странно е, че никой няма интерес от палежа „Адам и Ева” Конфискуваните артефакти при спецакцията в Сарафово предизвикаха сензация в научните среди. Какъв е произходът им? (СНИМКИ) Гаджето на Преслава я затвори в златна клетка от ревност! Искал да съсипе най-големия успех в кариерата й Разследване на Флагман.бг: Как се придобива учителска квалификация от Софийския университет - без изпит, срещу 200 лв. на ръка Мистерията се заплита! Огнената вендета в Карнобатско била за друг бизнесмен, тракторите на офшорка пламнали по погрешка? Проверяват шефка в МОН, опитала да уреди сина си Помните ли скандала с кардиолога д-р Михаил Читаков? Ето каква е развръзката БЧК приютява оръжейна фирма в централата си (ВИДЕО) Шест вида поведение, които разрушават връзката Собствениците и наемателят на "Ред Корнер" с ексклузивни разкрития пред Флагман
Изтича срокът за записване в Софийския университет Гордост за Бургас: Математици спечелиха шампионска купа и златни медали в Хонг Конг Как се привличат студенти: с томбола за кола, таблет или екскурзия за двама до Париж Стартира проект за над 20 милиона в Университет „Проф. д-р Асен Златаров“ Университет „Проф. д-р Асен Златаров“ с нов технологичен скок с лабораторията за „Вградени компютърни системи“ Излезе второто класиране в Софийския университет Училищна библиотека застрашена от закриване Ученици от Строителния в Бургас получиха германски професионални сертификати Важна новина за всички родители, ето как ще се разпределят ваканциите следващата година Допълнителна трета паралелка създават в престижното ОУ "Ал.Г. Коджакафалията" След заседание в Бургас: Ректори предлагат революционни промени, за да реформират висшето образование
Цветелина Оланд: Нямам представа къде са децата ми. В дневника си дъщеричката и пише: Защо трябва да имам такова детство? Трагедията на едно семейство! Баща и син инвалиди останаха на улицата в Бургас, не ги одобриха за общинско жилище Експертизи бавели финала на разследването за смъртта на детето на Московски Джендъри си правят реклама с убити красавици, градския транспорт осъмна с увиснали гащи и сутиени (СНИМКИ) Вижте разтърсващата изповед на парализирания Васко, марихуаната изцели болките му, но сега искат да го вкарат в затвора (ВИДЕО) Саня Борисова се съсипва от мъка, иска да си върне Ники Илиев Драма! Джамайката потъна във водите на река Златна Панега Река погълна 8-годишно момиченце Щерката на Анахид Тачева влезе в японска секта Мечка уби баща, пазещ децата си Откриха мъртва във ваната секс икона, известна участничка от "Биг Брадър" (СНИМКИ 18+)
Астролог: Отнасяте се с хумор към всичко, което ви тревожи!
Астролог: Отнасяте се с хумор към всичко, което ви тревожи! Помагайте на нуждаещите се, но не давайте пари на заем днес, съветва Ивелина Пенчева
Всичко в категорията
Спомени от соца: Когато оставяхме ключа под изтривалката
Спомени от соца: Когато оставяхме ключа под изтривалката Репликата - „прибирам се, че ще ми звъннат по телефона”, днес звучи комично


Всичко в категорията
Футболен съдия и настоящ депутат сътвори чутовен скандал в квалификациите на Шампионска лига, оплеска мач
Футболен съдия и настоящ депутат сътвори чутовен скандал в квалификациите на Шампионска лига, оплеска мач Стефан Апостолов е депутат от ГЕРБ в 44-ото народно събрание. Той е син на кмета на Симитли Апостол Апостолов


Всичко в категорията
http://www.AVTOCHASTIonline24.Bg
Общините
Бургас Бургас
Меден Рудник Меден Рудник
Айтос Айтос
Карнобат Карнобат
Несебър Несебър
Поморие Поморие
Созопол Созопол
Царево Царево
Приморско Приморско
Средец Средец
Малко Търново Малко Търново
Камено Камено
Сунгурларе Сунгурларе
Руен Руен
Бургас
Над 30 заглавия очакват своята публика в Международен филмов фестивал Бургас До обяд слънце, времето се разваля след това Направиха първа копка на модерния комплекс „Изгрев Резиденс“ С градския туристически автобус до Авиомузея и обратно Започва Ролерфест Бургас, вижте цялата програма на събитието Фестивалът „Дни на украинската култура в Бургас“ ще представи богата концертна програма, изложби и акробатично цирково изкуство Общински съветник застана зад идеята за графити фест в Бургас, вижте историята на изкуството (СНИМКИ/ВИДЕО) Къде се "изпариха" търговците от ул."Александровска" в Бургас и защо има все повече свободни площи на ларгото Веселина Таралова: В новата еко детска градина в „Меден рудник“ ще се садят билки (ВИДЕО) Бургазлии тръгнаха по стъпките на алпиниста Боян Петров, изкачиха връх Мальовица в знак на почит Елитното казино Royale Palms в Бургас ще избира Мис за рождения си ден, претендентките предизвикаха фурор
Ексклузивно! Вижте изповедта на болния от левкемия Митко и как марихуаната спасила живота му (ВИДЕО) Ето кой оглавява първата по родa си еко детска градина в Бургас, местата за нея вече са запълнени (ВИДЕО) Eто защо Иван и Антон се биха и клаха в бургаския жк. „Меден рудник”, ябълката на раздора е момиче (СНИМКИ) Новият гробищен парк в жк „Меден рудник“ с капацитет на малък град, ще има ритуална зала за мюсюлмани Подивели цигани от гетото разбиха чисто нов парк в бургаския ж. к. „Меден рудник“ (СНИМКИ) Спират водата в жк "Меден рудник", вижте кога Наркоготвачи се опитаха да избягат от полицията, спретнаха си гонка с ченгетата в ж.к."Меден рудник" Спецакция в Меден рудник! След бясна гонка с полицията неизвестни изхвърлиха съмнителни чанти на пътя Ще има ли бургаският ж.к.”Меден рудник” амфитеатър, вижте каква е идеята на Общината До небостъргача в „Меден рудник“: Пласират за 50 хиляди лв. парцел на длъжник за строеж на сграда (снимки) Болниците от групата на „Булфарма“ и изворна вода „Бачково“ обединени в обща кауза
Започна изграждането на обещаната алея до Гробищния парк в Айтос
Започна изграждането на обещаната алея до Гробищния парк в Айтос 150 хил. лв. са заделени от общинския бюджет за пешеходния път

Всичко в категорията
Обещано и спазено! Айтос ще има модерна автогара, търсят кой да я ремонтира (СНИМКИ) Край на драмата край Айтос: Ето какво се случи с 23-годишния Рамадан Първо във Флагман.бг: Вижте кой е мъжът, който се провеси от жп прелез в Айтос Извънредно! Самоубиец се кани да скочи от жп надлез край Айтос (СНИМКИ) Отлична новина! Кметът на Айтос Васил Едрев издейства 6 млн. лв., с които ще разрешат голям проблем на общината Съни маркет предизвика фурор, новият търговски обект в Айтос би всички рекорди Вижте какво наказание грози Теньо за убийството на приятелката му. Справедливо ли е? Жестоко: Теньо убил от бой жена си пред детето им, докато то пищяло от ужас Ето го озверелия Теньо, който преби до смърт приятелката си Ивета Свръх наглост! Този мъж краде цветя от известно кафене в Айтос, познавате ли го? (ВИДЕО) Айтос стана столица на фолклора: Хиляди се събраха за откриването на 50-ото издание на „Славееви нощи“ в обновения парк
Само във Флагман! ГДБОП разкри нелегална фабрика за цигари в бивша мандра край Карнобат
Само във Флагман! ГДБОП разкри нелегална фабрика за цигари в бивша мандра край Карнобат Обектът е собственост на сина на кмета Георги Димитров – Иван, но е отдаден под наем

Всичко в категорията
"Карнобат" тръгна с водосвет и торта с емблемата на футболния клуб Уникално! Фолклорни ритми, разтърсващ рок и огнено шоу в петото издание на Балканския фестивал на изкуствата в Карнобат Вандали разбиха детска площадка в Карнобат, опасна е за децата (СНИМКИ) Карнобат показа училището на бъдещето (ВИДЕО) Оспорвано първо издание на футболния турнир „ГЕРБ фен купа Карнобат“ Балканският фестивал на изкуствата ще превърне за пети път Карнобат в огромна сцена за песни, танци и веселие Посрещнахме световните лидери с уникален вкус от Карнобат Кметът на Карнобат за градушката: Беше нещо страшно, няма как да се предвиди подобен ужас (СНИМКИ) Невиждано! Градушка удари Карнобат, лед като маслини се изсипа над града (СНИМКИ) Карнобатска раздава награди като за Световно Емблемата на образованието в Карнобат СУ "Св.св.Кирил и Методий" празнува 154 години, вижте Випуск 2018
Изрядни ли са плажните заведения в Слънчев бряг, ето какво установи проверката на Министерството на туризма
Изрядни ли са плажните заведения в Слънчев бряг, ето какво установи проверката на Министерството на туризма Всички кафенета и барове са заустени в канализацията, няма поводи за притеснение, категорична е министър Николина Ангелкова
Всичко в категорията
Откриха нови детски площадки в Стария Несебър Несебър отбеляза 181 години от рождението на Васил Левски Изгорелият Мерцедес в Равда е на 29-годишния земеделски бизнесмен Стилиян Петров (СНИМКИ) Приеха дете в болница след къпане на плажа в Обзор (ВИДЕО) Хотелиерът Диана Колчева: Имаме 50 % спад на заявките за юни, безумно е да отчитат ръст в туризма Бербатов дойде на почивка в Слънчев бряг с хеликоптер Шеф на нощен бар в Слънчев бряг пред съда: Набиха ме – това са нормални работи… След Сашо Водолаза, Митьо Очите и Кольо Магарето: Изскочиха още двама поразени от куршумите във “4 you” Преди стрелбата във „4 you”: Казал ли е Очите „да отидем да видим тези какво искат“ или „не са точно така нещата“? Видеозапис доказва, че разтворени крака при скок от водна пързалка причиняват разкъсване на влагалището Forza Milan! Седмото издание на футболната академия на АК „Милан” ще пише историята си в Несебър
Шок за джигитите! Полицията в Поморие лови надрусани шофьори със супер дрегер (СНИМКИ) Извънредно! Кандило и масажор подпалиха апартамент в Поморие, евакуират младо семейство (СНИМКИ) Трагедия! Бруталната жега уби човек пред очите на шокирани туристи в Поморие Над 200 млн. лв са инвестирани в Поморие, не режа ленти, а върша работа Ще се изпълни ли вторият етап на рибарското пристанище в Поморие, Черноморските общини в битка за проектите си Ето я изчезналата в Поморие полякиня, близките й нямат следа от нея 13 дни Извънредно! От МВР с подробности за издирваната в Поморие туристка 24-годишен шофьор с Рено премаза пешеходец на зебра в Поморие Бургаският депутат Ася Пеева: Ремонтът на пътя Просеник-Горица е дългоочакван от жителите на три общини Пуснаха Марчо Сървайвъра на свобода, той се брани сам в съда Започна 60-то юбилейно издание на „Яворови дни“ в Поморие
Созопол на крака пред Ради Кисьов, авторa на най-хубавия градски химн в България
Созопол на крака пред Ради Кисьов, авторa на най-хубавия градски химн в България Тази вечер в кулминацията на тържествата за празника на града - Света Марина
Всичко в категорията
Бургазлия Петър Божинов спечели плувния маратон на Созопол (СНИМКИ) Военните моряци участваха в тържественото отбелязване празника на град Созопол (СНИМКИ) 24-годишен руснак подпали хотел в Черноморец, играел си с огън в стаята Созопол ще продължи делото на проф. Божидар Димитров Инспектори на хайка, проверяват атракционите по Черноморието Вижте програмата за празника на Созопол РЗИ и агенти по храните влязоха в ресторанта, цъфнал върху басейна на луксозна сграда в Каваците Директорът на РЗИ Георги Паздеров се извини на протестиращите в Черноморец заради данните за радиацията във Вромос ( РЗИ-Бургас след гафа от петък: Плажовете на Черноморец са чисти и няма риск за туристите Къмпингар: За хубавата почивка на плажа са достатъчни свобода и готини хора (ВИДЕО) Свалете ръцете от залива Вромос, ще стане като през 2010 г.!
БСП нападат Порожанов заради чумата в Странджа, ГЕРБ наблягат на обезщетенията за фермерите
БСП нападат Порожанов заради чумата в Странджа, ГЕРБ наблягат на обезщетенията за фермерите От другата седмица започва изплащането на компенсациите за евтаназираните животни, увери министърът
Всичко в категорията
Георги Пейчев: Риба в морето ни има, но делфините я изяждат (ВИДЕО) Плажът на Ахтопол с нов концесионер! Чадър и шезлонг най-много 5 лв., познати фигури изплуваха зад фирмата Експерти пред депутати и вицепремиера Симеонов: Евтаназията на животни в село Кости е без алтернатива Бомба във Флагман! Нелегални мигранти, преспали в заразена турска овцеферма, пренесли чумата в Странджа Драмата в с. Кости е жестока! За втори път избиват животните на фермера Атанас, съсипан е Първо във Флагман.бг: Вижте ужасяващата трагедия на Странджа, започна евтаназия на 14 хил.животни (СНИМКИ) Потвърди се черният сценарий за епидемия в Кости, избиват стотици животни заради непозната в България болест Отцепиха село Кости. Флагман.бг подозира чума по животните (ОБНОВЕНА) Ужас в с. Кости! Избиват животните на хората без предупреждение Скандал: Изгониха чехкиня с увреждания от плаж „Корал“ Гонят къмпингари от плаж „Корал“, плашат ги с фотокапани
Спипаха Наско циганина с нелегална риба край Приморско, продал развалени попчета на майка, натровил детето й (ВИДЕО)
Спипаха Наско циганина с нелегална риба край Приморско, продал развалени попчета на майка, натровил детето й (ВИДЕО) Агенти от БАБХ, ИАРА и полицаи проведоха извънредна акция против мнимите търговци по Черноморието


Всичко в категорията
Инцидент с лодка: Около 70 л нафта се изляха до Южния плаж в Китен (СНИМКИ) Топдилърът от Приморско, чиято квартира щурмуваха ченгетата, се оказа известен футболен талант (СНИМКИ) Фестивалът "В магията на танца и морето" събира таланти от цялата страна в Приморско Петима скулптори ваят фигури от дърво в Ясна поляна Приморско: Събираме боклуците разделно, контейнерите с жълто-сини капаци са за смесени отпадъци Вижте зрелищно видео от спасителната акция на полската нинджа! Мъртвопияният Павел вдигна на крак полиция и пожарна, увисна на покрив на хотел Морето взе още една жертва. Откриха тялото на 38-годишен поляк на плажа в Китен Полицаи свалиха пиян поляк от покрив на хотел в Приморско Талант от Приморско спечели сребърен медал на ветроходната регата "Черноморец 2018" Удар срещу ментетата! Ченгета конфискуваха стоки в Приморско и Несебър, запечатаха 4 магазина
Стар футболен спец с 2-годишна военна служба в битка за районен прокурор на Средец с временната шефка Соня Петрова
Стар футболен спец с 2-годишна военна служба в битка за районен прокурор на Средец с временната шефка Соня Петрова Димо Николов е бил инстуктор във ФК "Несебър", завършил е Висшия институт на МВР през 1989 г. 
Всичко в категорията
Пълен потрес! Гражданин сервира торба с кал и фекалии на сесията в община Средец Рейзи иска от държавата Рибния порт, но от БСП намекват, че губи подкрепата на Борисов Гърция ли? Вижте бедствието в Средец, улиците станаха реки Дълговете на МБАЛ-Средец пак разпалиха опозицията срещу ГЕРБ, май без причина Музикална система и дрелка забърсаха крадци в Средец Кой ще иска да стане районен прокурор в Средец на границата с Турция? Петстотин деца преминаха през Центъра за развитие на общността в Средец Само във Флагман.бг! Кмет подаде оставка след сигнали в прокуратурата за злоупотреби Празник на българщината! Ето как магията на странджанската песен обедини хиляди българи (СНИМКИ) Трима патриоти и кмет на ГЕРБ пристигнаха за празника на странджанското село Дебелт Пълна промяна! Превърнаха знакова сграда в центъра на Средец в бижу по проект за близо 1 млн. лв. (СНИМКИ)
Тайнствено заклинание пази гробницата на Мишкова нива
Тайнствено заклинание пази гробницата на Мишкова нива Дали там е погребана богинята-котка Бастет е спорно, но има нещо ...


Всичко в категорията
Партийната лидерка Заячка: Правителството да покани Заев на Петрова нива на 18 август Внимание, шофьори! Пътят между Малко Търново и Звездец - блокиран от… крави (СНИМКИ) Местни ченгета и общинари в Малко Търново укриват големец от ГЕРБ, вижте защо Туристи бродят из горите край Малко Търново заради магически ритуали (ВИДЕО) Георги Илиев: Нестинарството не е само игра в огъня, така почитаме светците (ВИДЕО) Светилището Индипасха в Странджа най-лековито в неделята след Великден, хиляди го посетиха (СНИМКИ) Подигравка! Оставиха стотици възрастни без пенсии за Великден Рекултивират старо депо край Малко Търново за 736 хил.лева Отглеждат есетрови риби и японска пъстърва в бетонни басейни край Малко Търново (ВИДЕО) Затвориха пътя Малко Търново-Царево заради свлачище От април започват да „изкърпват” пътя „Царево – Малко Търново” , догодина – голям ремонт за 20 млн. лева
Край на водния режим в община Камено. Ремонтират тръбоповода, който снабдява 4 села
Край на водния режим в община Камено. Ремонтират тръбоповода, който снабдява 4 села По тръбопровода имаше множество кърпежи, което водеше до изтичане на водата
Всичко в категорията
Отлична новина! В Община Камено детските градини и млечна кухня стават безплатни Започна археологическото лято на крепостта Русокастро Много настроение и забавления на детския хепънинг „Наше лято“ в Камено Затвориха магистралата и в двете посоки заради огромен пожар (СНИМКА) Връщат в календара „Св. Тривелий Български”, репресиите на режима преди 9-и го затриват Пресъздават арабското нашествие в Камено, вижте как (СНИМКИ) Пчелари помагат на свои колеги от Полски извор, загубили пчелините си след потопа (ВИДЕО) Цяло село въстана срещу фермер, който ги тероризира с кравите си (ВИДЕО) Призове за най-добър ученик и клас на годината в Камено, вижте отличените Свирят „сбор” за актива на БСП в Камено, ГЕРБ трябва ли да се притеснява? От „Чернишка” до „Малкият принц”, ето кои са любимите книги на известни политици и държавни шефове от Бургаска област
Стана известна самоличността на убитата от кола жена в Прилеп
Стана известна самоличността на убитата от кола жена в Прилеп Възрастната жена е вървяла по пътното платно, когато 73-годишен шофьор я застига и блъска

Всичко в категорията
Нанков отряза Сунгурларе за ремонт на Върбишкия проход, трасето трябвало да се измести Пролетното почистване в Сунгурларе е в разгара си, общината с призив към гражданите Мъж подхвърли стотачка на катаджии в Бургаско, но вижте какво му се случи Екшън в Сунгурларе! Щерю убил своя приятел Панайот, ударил го с вила в главата Маратонецът Шабан Мустафа организира състезание за планинско бягане в Сунгурларе Истина ли е? Контролен „орган” помлял пиян личното си БМВ, бракува го набързо Жители на сунгурларски села: Тук е снежен капан, не пътувайте! Измамник метна баба, че й дава златен пендар, взе й 2400 лева Бургаският депутат Петър Кънев се срещна с кмета на Сунгурларе: Умуват как да намалят безработицата в района Ако някой иска да добие най-голямата сила - нека дари камбана на храма в с. Есен Община Сунгурларе налива близо 100 хил. лв. в три села: Чубра се сдобива с нов площад, ремонти в Садово и Манолич
Как „турската” община Руен се превърна в символ на толерантност и спази завета на Апостола (ВИДЕО)
Как „турската” община Руен се превърна в символ на толерантност и спази завета на Апостола (ВИДЕО) Показахте, че големите дела могат да бъдат постигнати с малки стъпки, каза държавният глава Румен Радев на местните хора


Всичко в категорията
Румен Радев откри паметник на Левски в Руен, нарече общината пример за толерантност Историческо! Откриват паметник на Апостола на свободата в сърцето на крепостта на ДПС Руен (СНИМКИ) Кръв на пътя: Хонда се заби в мантинела край Руен, лекари се борят за живота на жена Ужасяващи подробности за сблъсъка между тир и бус на Ришкия проход Драмата след мелето на Ришкия проход е неописуема: Ниязи дошъл от Турция при болната си баба, а ще го върнат в ковчег Екшън в Руен: Маскирани "нахлуха" в СУ "Елин Пелин" и взеха заложник (СНИМКИ/ВИДЕО) Извънредно! 61-годишен мъж загина при зверски удар край Руен (ОБНОВЕНА) Зрелищна катастрофа в Руен: Опел се преобърна след ужасяващ сблъсък в центъра (СНИМКИ) Затишие пред буря или ДОСТ на Лютви Местан изпадна в дълбок зимен сън Мустафа Карадайъ пристигна в Руен за празника на общината, ще има ли сблъсък с ДОСТ Четвъртият лекоатлетически турнир в Руен – по-силен от всякога
В борбата с мръсния въздух можете да получите 1200 евро безвъзмездно за газифициране на дома Интервю Всички интервюта Жечо СТАНКОВ, зам.-министър на енергетиката: В борбата с мръсния въздух можете да получите 1200 евро безвъзмездно за газифициране на дома
С програма „Дезире“ на Министерство на енергетиката могат да се спестят по 300 лева на отоплителен сезон

Глас отвътре Всички Моника ИЛИЕВА, журналист Моника ИЛИЕВА Къде се "изпариха" търговците от ул."Александровска" в Бургас и защо има все повече свободни площи на ларгото Централната градска част се превръща в място за разходки, а не бизнес

Вашият сигнал до Флагман Всички сигнали Вижте състоянието на плочките на най-използваната автобусна спирка в Бургас Ще можем ли да си носим туби с бензин в колата? Парламентът прие изцяло новия Закон за горивата Много разсеян дядо подкара старата си шкодичка по бул.”Алеко Богориди” Вижте какво причини силният дъжд в бургаския ж. к. „Зорница“ (ВИДЕО) Това момче обра колата на бургазлийка, познавате ли го? (ВИДЕО)
Вижте какво Ви очаква днес - здраве, работа, учение, пари, любов
Дневен хороскоп за 20.07.2018на Стефка Добрева - астролог, нумеролог и лечител
Овен Телец Близнаци Рак Лъв Дева
Пазете се от крайности и проявете скромност, когато е нужно! Възможни са конфликтни ситуации. Не се занимавайте с интриганти и досадници! Ограничете контактите с хората, които ви дразнят! Успехът ви е гарантиран, ако се вслушвате в мнението на хората, които обичате. Можете да си намерите работа, да поемете ангажименти или да потърсите начин за повишаване на професионалната си квалификация. Изпълнени сте с енергия и не ви отива да стоите в очакване на това вратите сами да се отворят пред вас. Може да омагьосате околните с чара си. Вашата припряност може да ви подведе. Важно е да сте спокойни, когато вземате важни решения. Поради небрежност е възможно да пропуснете нещо важно. Има вероятност от любовно разочарование. За да не съжалявате, не се опитвайте да натрапвате на любимия своето мнение! Времето е много благоприятно за активни действия, общуване и преговори. Разчитайте на себе си и търсете позитивното във всяка възможност! Имате достатъчно сили, за да се справите с всяко препятствие, изпречило се на пътя ви. Пазете очите си, възможно е възпаление! Днес сте непредвидими, уверени и изпълнени с надежда. Можете да изненадате околните, а и дори себе си с рискови начинания. Срещите ви вероятно ще са вълнуващи, а разговорите - приятни и желани. Самотните дами имат шанса да намерят подходящия партньор и да се влюбят. Положете усилия в усвояване на знания, които ще са важни за бъдещето ви! Ако на работното място или у дома нещата не се развиват така, както сте очаквали, не губете кураж! Бъдете настоятелни, концентрирайте се и следвайте целите си! Усилията ви ще бъдат възнаградени. Търговията днес ви върви, както и общуването с представители на противоположния пол. Не отлагайте деловите срещи! Може да намерите финансиране за свой проект или пък допълнителни приходи. Не пренебрегвайте обаче хората, които се нуждаят от вас и от вашите ласки! Може да разбиете всяка врата, която някой се опита да затвори пред вас, но не се налага, защото в този ден пред вас се откриват нови възможности и ще се превърнете в желан партньор. Може да се справите с всичко, ако не се притесните. Избягвайте конфликтите! Можете лесно да се справяте с възникналите проблеми, но с помощта на колеги, приятели или на Висшите сили. Важно е в този ден да имате добри намерения и да не губите вярата си.  Помолете се, поискайте и ще ви се даде! Може да получите и целебна енергия или нова дарба. Прекалената доверчивост може да ви навреди. Вслушвайте се в съветите на своите колеги, но не приемайте всичко, което ви казват, за правилно! Решенията вземайте сами! Ако имате усещането, че с партньора ви се отдалечавате един от друг, разтопете ледовете с вечеря на свещи! Не отлагайте деловите срещи, но е желателно да ги приключите до 15 часа! Весело ви е, но ви предстои много работа и макар да сте романтично настроени, ще трябва да насочите вниманието си към ангажиментите, които не търпят отлагане, а довечера може да излезете с приятели. Запазете достойнството си! Не позволявайте на началника да ви обижда и крещи! Още по-лошо ще бъде, ако и вие си изпуснете нервите. Трябва да обърнете внимание на бъбреците. Това, което сте сънували, може би ще се сбъдне до третия ден.
Везни Скорпион Стрелец Козирог Водолей Риби
Автори Флагмани
Маркетинг Екип