Ерменков прогнозира поскъпване на тока с 8%, Валентин Николов плаши с протести
18 Септември 2014, Четвъртък, 13:34 ч.
При газова криза България може да издържи 2 месеца, каза бившият шеф на АЕЦ „Козлодуй“
Ръстът в цената на тока ще е около 7-8 процента, прогнозира Таско Ерменков. Енергийният експерт, който е и кандидат-депутатът на БСП, се появи в студиото на бТВ с превързана ръка. Той се пошегува като заяви, че е ранен в борбата за привличане на гласоподаватели. Смятайте това като началото на моята кръвна връзка със Сливенския избирателен район, където съм водач на листа, каза Ерменков. Той призова хората първо да си упражнят правото на глас, за да имат след това и право на протест.
Опонентът му Валентин Николов от ГЕРБ пък прогнозира протести, ако не се вземат мерки и токът продължи да поскъпва. Според бившия директор на АЕЦ „Козлодуй“, при газова криза България може да издържи 2 месеца.
В категории:
Политика
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Логиката е проста : Озлобения, неук и тъп Пешо, мрази Валентин, защото Валентин е сравнително умен и работлив, и е дръпнал малко напред - има фирмичка, работи усилено и изкарва прилични парички, има сравнително хубава кола и готино гадже. Да, ама всички знаят, че ГЕРБ съсипва малкия и среден безнес, ерго, Пешо ще гласува за ГЕРБ, с надеждата бизнеса на Валентин да бъде смачкан, и мръсната, долна душица на Пешо да бъде удовлетворена...
Това е логиката на Пешо - ще дойде ГЕРБ, и ще изравни резултата... Ама няма да издърпа глупака Пешо до нивото на Валентин, а напротив - ще срине Валентин до нивото на некадърника Пешо. Затова Пешо боготвори ББ...
Следващия път, мернеш ли го - един му стига, ще се насере със сигурност! Не го жали! Само това заслужават той и подобните тлъсти гниди!