×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Георги Илиев отново ще е кмет на "Слатина", в "Искър" ще има балотаж
  • Димитър Маринов ще снима филм със Скарлет Йохансон
  • Шефът на Renault подаде оставка
  • Печки, перални и хладилници поскъпват с до 1000%
  • МВР се събира на национално съвещание
  • Над 50 хил. десетокласници се явяват на НВО по математика
  • В Източните Родопи се родиха три нови зубърчета
  • Официално: Стартират разговорите между Филипов и Зингаревич за ПФК Ботев
  • Смърт на пътя затапи движението на важен участък на магистрала Струма
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пияната фенка на Азис мечтае да е танцьорка в елитен клуб


Пияната фенка на Азис мечтае да е танцьорка в елитен клуб
Чалгата не е мръсна циганска музика и никой няма право да обижда Азис, защото той е най-добрия, каза Атанаска Тушева
26 Август 2014, Вторник, 13:44 ч.

„Васко, обичам та“, каза 20-годишната Атанаска, след като „разлюби“  Емил Конрад, защото 98% от почитателите искали да спят с него, а той бил надут като пуяк

Скандалната почитателка на Азис Атанаска Тушева от Павликени, която стана звезда в  Интернет заради бруталните записи във Facebook, мечтае да стане танцьорка в елитен клуб. В клиповете, които станаха по-популярни и от „Дърта пияница“ на Радо Михов, пияното момиче се обяснява в любов на чалга краля, показва бельото си и мастурбира с двулитрова бирена бутилка. В записа пък, част от който бе излъчен в ефира на ТВ7, 20-годишната чалгаджийка хули Емил Конрад.
„Възмутена съм от него, защото обижда Азис на публично място на шибаната му фен страница. Преди му бях фенка, обаче туй, което видях и чух за Азис, е непоносимо.  Миличък, Азис се е доказал много преди теб и има много повече почитатели отколкото ти. Виж к'во брат, аз съм алкохоличка. Пука ли ти?“, споделя Атанаска.
„Всеки си пие за проблемите, обаче ти да обиждаш Азис нямаш никакво право. Не си му на нищото. Той е от най-известните. Никой няма право да го обижда, защото всички вие, кретени мръсни, сте долни и скапани. Пишете коментари и правите четки на Емил в шибаната му страница и се лигавите: „Ох, аз чалга не слушам. Ох, аз това, аз онова.” Така ли, майка ви да е..? А като отидете на дискотека к'во слушате? Всички се кефите по дискотеките с песните на Азис, а пишете друго пред Емил. Защо? Защото 98% от „пучитателите“ на Емил са жени, защото всички искат той да им го натика в пу**ите. Да, обаче това никога няма да стане, защото той е надут и само си търси рейтинг, за да има повече харесвания и да печели повече пари“, коментира скандалната фенка на Азис. Пред камерата на ТВ7 тя сподели, че много мрази да види коментар за някоя песен или някой да го обиди
„Много се паля, мисля че той не заслужава това нещо. Много му се възхищавам на таланта и за мен е номер едно, просто никой не е втори като него и никой не може да бъде като него. Отварям една песен в музикален сайт и отдолу имаше грозни коментари, които бяха, че не харесват песента, че слушат друга музика, а аз слушам само поп фолк. Тези хора твърдяха че поп фолка е мръсна циганска музика, а това не е така. Това са хора които я слушат обаче не искат да си го признаят и пред другите казват че не слушат!“, добавя момичето, което признава, че е алкохоличка.
„Васко, обичам та“, каза още още 20-годишната Атанаска. Тя се надява популярността й да донесе дългоочакваното предложение за работа.




В категории: Лайфстайл


Показа безкрайни крака
Показа безкрайни крака 16/06/2025, Понеделник 21:57 0
Стегна куфарите за Гърция
Стегна куфарите за Гърция 16/06/2025, Понеделник 21:40 2
Закъса много
Закъса много 16/06/2025, Понеделник 21:20 0
Показа се с лъскаво Ферари и...
Показа се с лъскаво Ферари и... 16/06/2025, Понеделник 20:33 9
Сполетя го голям ужас
Сполетя го голям ужас 16/06/2025, Понеделник 20:00 0
Флагман.БГ Направи разтърсваща изповед Направи разтърсваща изповед 16/06/2025, Понеделник 19:40 3
Див екшън в голям роден град
Див екшън в голям роден град 16/06/2025, Понеделник 19:24 0
Флагман.БГ Кара кола за 500 бона Кара кола за 500 бона 16/06/2025, Понеделник 19:00 11
Заляха я с критики
Заляха я с критики 16/06/2025, Понеделник 18:40 3
10
Коментара по темата
10.
*********
29.02.2024 11:46:00
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
9.
PEPA
07.09.2014 22:12:32
1
0
GORKOTO MOMICHE TO NESHTO NE E V CHAS.
8.
Martin
27.08.2014 11:05:57
2
1
Мечтата и е да стане танциорка в елитен клуб. Това ми беше достатъчно.
7.
Не е Лесно
26.08.2014 20:17:32
1
1
Трудно е да си на 20 и да си прост и грозен. А в това време обикновените хора се образоват, правят пари и семейства и никой не се сеща за такива като нея. Нормално да се опита да привлече внимание с нещо. А жалко за нея, че явно единствено с което може бъде забелязана е толкова трагично.
6.
жони деп
26.08.2014 20:15:15
4
1
по коледа ще е пълно с такива капацитети ,идат калинките пак
5.
Bratan Boreca
26.08.2014 14:51:34
1
9
заради медиите такива плиткоумни същества стават известни
4.
wtf
26.08.2014 13:20:13
1
2
тц тц тц Нямам думи
3.
LYULIN
26.08.2014 12:58:01
1
1
За съжаление познавам баба й , която има същия репертоар.
AZO мисли му , ако те набара.
2.
Аааааа
26.08.2014 11:38:37
1
14
Много зле!
1.
Възмутен
26.08.2014 11:30:39
1
27
Абе хора спрете да ни занимавате с този боклук. Няма ли нещо по ценно като качества и визия за което да говорим ??? Предлагате ни само пошлост.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ограничават движението по магистрала „Тракия“ към Бургас, шофьорите да внимават! Ограничават движението по магистрала „Тракия“ към Бургас, шофьорите да внимават! От АПИ предупреждават, че ще се ремонтира надлеза над жп линията за София Показа се с лъскаво Ферари и... Показа се с лъскаво Ферари и... Размаха среден пръст Голямо джакузи с минерална вода ще има в Дома за възрастни край Ветрен, строят го до гората Голямо джакузи с минерална вода ще има в Дома за възрастни край Ветрен, строят го до гората Ще има и допълнителни услуги, за да може в максимална степен да се възползват от екстрите, които безплатно Община Бургас ще им осигури, каза градоначалникът Направи разтърсваща изповед Направи разтърсваща изповед Прея е имала тежко детство "Черноморец" ще домакинства извън Бургас "Черноморец" ще домакинства извън Бургас Преговорите за "Лазур" не са се увенчали с успех Див екшън в голям роден град Див екшън в голям роден град Охранители на дискотека пребиха трима мъже в Русе Ваня Григорова разкри защо напусна групата на БСП, привиждат й се канибали Ваня Григорова разкри защо напусна групата на БСП, привиждат й се канибали Социалистите сами умират и без да правя нова партия, каза тя Кара кола за 500 бона Кара кола за 500 бона Тони Стораро е любител на бързите автомобили Слънчев бряг дава старт на Лято 2025 Слънчев бряг дава старт на Лято 2025 Очаква се да затвърди позицията си на водеща европейска парти дестинация Министър Жечо Станков в Люксембург: Сигурната и достъпна енергия за хората и индустрията остава наш приоритет Министър Жечо Станков в Люксембург: Сигурната и достъпна енергия за хората и индустрията остава наш приоритет Пред колегите си eнергийният министър подчерта важността на баланса между стратегическите цели на ЕС в областта на декарбонизацията и нуждата от сигурни и предвидими доставки на конкурентни цени
Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от  Тел Авив Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от Тел Авив Израелска атака прекъсна живото предаване на иранската държавна телевизия, а САЩ изпрати три самолетоносача да спасяват съюзниците им от мъстта на Техеран Показа безкрайни крака Показа безкрайни крака Шейк е фина жена Стегна куфарите за Гърция Стегна куфарите за Гърция Сафарова отиде на остров Миконос Закъса много Закъса много Макар и милионер, Джъстин Бийбър не се радва на безоблачни дни Двойка на обща възраст над 200 години се радва на първа рожба Двойка на обща възраст над 200 години се радва на първа рожба Родителите са костенурки Синът й се размина на косъм от смъртта Синът й се размина на косъм от смъртта Твърди се, че мъжът има сериозни проблеми с наркотиците Сполетя го голям ужас Сполетя го голям ужас Прегази симпатична животинка с болида си Заляха я с критики Заляха я с критики тговорът на Парис Джексън обаче не закъсня и е отвъд официалния изказ Ще реставрират знакова сграда в Поморие Ще реставрират знакова сграда в Поморие След преустройството, сградата на Стария съд ще се превърне в „Дом на културата и традициите“ и ще служи като културен център Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Полет LH752 е бил на път за Хайдарабад и се е върнал обратно, докато е прелитал над българското въздушно пространство
Никушор Дан, президент на Румъния Никушор Дан, президент на Румъния Единственият език, който Русия разбира, е този на силата Виц на деня Виц на деня - Тате, как се запознахте с мама?
- Язе тогава карах такси, а она немаше пари да си плати...
Виц на деня Виц на деня Редник подмазвач:
- Господин старшина, вие сте гений!
- Ти да не си по-хубав бе?! Два непоряда по служба...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За съжаление в Европа сме познати като разбойници, проститутки и рафинирани мошеници
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори