×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Новият лидер на Иран: Моджтаба Хаменей - с милиардна финансова империя в Европа?
  • Иран иска да премести мачовете си от груповата фаза на Мондиала в Мексико
  • Шри Ланка обявява всяка сряда за почивна, за да се пести гориво
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бедна българка продава сърцето си заради кредит


Бедна българка продава сърцето си заради кредит
49-годишна българка обяви сърцето си за продажба, заради дълг от 40 000 лева.
18 Август 2014, Понеделник, 11:59 ч.

Преди три години 49-годишната жена пуснала обява в Интернет за органите си, отчаяна е, че никой не й се обажда

49-годишна българка обяви сърцето си за продажба, заради дълг от 40 000 лева.
„По-добре ли е да се хвърля от блока или под някой влак вместо това да продам тялото си, за да не оставям задължения на децата си? Не искам те да живеят в мизерия“, каза пред камерата на ТВ7 отчаяната жена. Тя не желае да показва лицето си, за да не шокира близките си.
„Пуснах обява в Интернет преди три години. Дори вече не си спомням в кой сайт. Досега обаче никой не е проявил интерес. Може би се страхуват, че полицията издирва такива случаи. Не съм единствената изпаднала в подобна ситуация. Много българи си отидоха от този свят заради банките. Хората остават без дом и се самоубиват. Поне няма да оставя дългове на децата си, ако някой ми купи органите. Дотам ме докара живота, че продавам и сърцето си. Само Господ може да ме съди“, добавя жената, която продава органите си. Тя е в пълна безизходица и само в това вижда спасение. Решила се на тази крачка, защото от 6 000. лева заем се стига до задължение от 40 000 лева.
Жената е взела бърз потребителски кредит, дължи пари и на банка. След като я уволнили от работа обаче не можела да си покрива дълговете. В момента съпругът й работи на частно, за да не отиват всичките им доходи в изплащане на дълга и да не умрат от глад. Семейството живее с 200-300 лв. на месец.
"Не ме интересува, че ще си отида от този свят. Дали ще живея още година или две, какво значение има? Важното е да не оставям дългове на децата си“, казва опарената от банките. Тя заяви, че цената, която обяви за сърцето си ще е според търсенето, но назовава сума от около 30-50 хил. лв., колкото да покрият дълга.

В категории: Лична драма


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
2
Коментара
Мария АРНАУДОВА Земетресение с магнитуд 6 удари Куба Земетресение с магнитуд 6 удари Куба 17/03/2026, Вторник 09:40 0
Мария АРНАУДОВА Атакувано е посолството на САЩ в Багдад  Атакувано е посолството на САЩ в Багдад  17/03/2026, Вторник 09:00 0
Тервел ИЛИЕВ Времето се обръща, зимата се завръща Времето се обръща, зимата се завръща 17/03/2026, Вторник 07:27 0
Флагман.БГ Намалете лошия холестерол с тези храни Намалете лошия холестерол с тези храни 16/03/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Скалата с обръщение към украинския си двойник Скалата с обръщение към украинския си двойник 16/03/2026, Понеделник 21:30 1
2
Коментара по темата
2.
л
18.08.2014 09:19:14
11
5
България е една от малкото страни с толкова много собственици на жилища. Явно голяма драма е да останаш без дом, че чак да продадеш сърцето си. В другите държави повечето хора живеят под наем. И какво да вземат да се самоубиват ли ? Още по интересни са ми тези, които събират пари за животоспасяваща операция и накрая умират защото не са събрали парите, но все пак няма да продадат апартамента, защото е свещен. Да не говорим, че в повечето случай е гадна панелка тип гето с откачени комшии , неработещ асансьор и мръсно стълбище защото не могат да съберат по 2 лева за чистачка. Бедни ми българино ...
1.
bale
18.08.2014 09:15:05
0
8
Няма дъно...Тъжно е, но е факт, че истината е такава.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Изтича крайният срок за регистрация на листи за изборите  Изтича крайният срок за регистрация на листи за изборите  Водачите на листите на основните партии вече са обявени, ЦИК ще изтегли номерата за участие утре Шофьори на линейки в Бургас излизат на протест срещу глобите за превишена скорост и червен светофар Шофьори на линейки в Бургас излизат на протест срещу глобите за превишена скорост и червен светофар Протестиращите твърдят, че не получават подкрепа от институциите, въпреки срещите и обещанията за решаване на проблема Само във Флагман.бг: Убиецът на 11-годишната Никол - Иван снощи наръга почти до смърт жена в ж.к."Меден рудник" Само във Флагман.бг: Убиецът на 11-годишната Никол - Иван снощи наръга почти до смърт жена в ж.к."Меден рудник" Намушкал я във врата - точно, както уби Никол през 2017 година АПС регистрира пълна листа за Втори МИР Бургас, водач е Севим Али АПС регистрира пълна листа за Втори МИР Бургас, водач е Севим Али Севим Али подчерта, че ангажиментите на АПС са свързани с развитието на малките населени места, както и възстановяване на правовата държава 25-годишна жена нападната с нож в "Меден Рудник": Извършителят задържан 25-годишна жена нападната с нож в "Меден Рудник": Извършителят задържан Пострадалата е в УМБАЛ - Бургас Дневен хороскоп за 17 март 2026: Овенът да помисли за бъдещето си Дневен хороскоп за 17 март 2026: Овенът да помисли за бъдещето си Девата да се довери на интуицията си Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас Те ще представят свои песни в Галерия „Богориди“ в четвъртък, а ден по-късно ще пеят и във Варна Приморско се превърна в сцена на театралната магия по време на първия фестивал „Сцена за вас“ Приморско се превърна в сцена на театралната магия по време на първия фестивал „Сцена за вас“ Любителски театрални състави от цялата страна представиха своето изкуство в рамките на четиридневен празник на сцената, който събра актьори, публика и творци в Приморско Шофьорите на линейки в Бургас излизат на протест, след като получиха 232 глоби от КАТ за месец Шофьорите на линейки в Бургас излизат на протест, след като получиха 232 глоби от КАТ за месец Половината спешна помощ трябва да остане без книжки - заради това, че са бързали за спасяването на човешки животи  Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вероятно ще се търси със сексологичната и теологичната експертиза, каза той
Земетресение с магнитуд 6 удари Куба Земетресение с магнитуд 6 удари Куба Силният трус беше регистриран във вторник сутринта, епицентърът се намира на 15 км дълбочина Атакувано е посолството на САЩ в Багдад  Атакувано е посолството на САЩ в Багдад  Вълна от дронове и ракетни нападения срещу дипломатическата мисия в Ирак, Израел с нови удари по Иран и Хизбула Мощни взривове в Дубай и Багдад, ирански дронове атакуват посолства и нефтени находища Мощни взривове в Дубай и Багдад, ирански дронове атакуват посолства и нефтени находища Ударено е австрийското посолство и щаба на мисията на ЕС в Ирак Протест срещу „Зара“ в Англия: Отказали помощ на бяло момиче, пребито от мигранти Протест срещу „Зара“ в Англия: Отказали помощ на бяло момиче, пребито от мигранти От магазина виждали как жестоко я ритат на земята, но останали безучастни Лари Джонсън: Ще преживеем глобална депресия заради войната, а не само рецесия Лари Джонсън: Ще преживеем глобална депресия заради войната, а не само рецесия Независимо от риториката на Тръмп, икономическата болка ще стане прекалено силна за много от съюзниците на САЩ, каза US експертът Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран US президентът се сблъска с нещо, което се случва при война – правиш едни планове, а се получава нещо различно, каза бившият шеф на на комисията по европейски въпроси и външна политика  Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Берлин отхвърли искането на Доналд Тръмп да помогне за осигуряването на сигурността в Ормузкия проток, заявявайки, че войната не е на НАТО Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израелската армия заяви, че разполага с хиляди цели за поразяване, докато конфликтът в Близкия изток продължава да се разширява Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Oпустошението от войната не помрачи традицията за Рамазан с рецитали на свещената им книга като източник на надежда и сила Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Медицинският център „Шааре Цедек“ премести стотици пациенти под земята след засилени атаки и очаква нови ранени
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски управлява ГЕРБ с фейсбук статуси Виц на деня Виц на деня Между мъже:
- Скарахме се с жена ми и после тя ми призна, че съм прав. Какво да правя? Никога не съм попадал в такава ситуация.
- Извини и се. Кажи, че не си искал да бъдеш прав.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, защо татко си отиде от вкъщи?
- Ти знаеш ли как се изтриват съобщения във Вайбър?
- Знам.
- Е, той не знае...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако тъщата почне да ти вика "синко", значи на село е пълно с работа!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори