×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Секс на морето: От 10 лева до 100 евро за платена любов край плажа


10 Август 2014, Неделя, 12:56 ч.

Има опасност страната ни да стане втори Тайланд за евтин секстуризъм

От 10 лева до 100 евро върви платената любов по родното море. Варна се нарежда на първо място сред морските ни градове, когато говорим за секстуризъм. Чужденците определят продаващите плътта си жени тук или като „много красиви“, или като „отвратителни“. Цените варират от 20 до 100 евро на час, като циганките са най-евтини и най-опасни, защото може да те оберат до шушка, признават опиталите от сладостта и жилото им. За разлика от страните в ЕС платената любов, която предлагат неелитните проститутки у нас, дори и през лятото не струва повече от 100 лева за 30 минути. По шосетата край морската столица таванът за сексуслугите удря 50 лева, но секструженичките предоставят тялото си и за 10- 20 лева, показва проверка на „Монитор”.

Има опасност страната ни да стане втори Тайланд за евтин секстуризъм. През последните години чужденците идват в България не само заради ниските цени и многобройните културни забележителности, но и заради „лесните и евтини момичета”. "Заповядайте в България. Тук жените са красиви и лесни, в най-лошия случай са евтини", пише в страницата на туристическа агенция в сайт за международен туризъм и запознанства между пътешественици. Там има регистрирани близо 1 милион души, които вече знаят, че страната ни е идеално място за секстуризъм и много от тях се възползват от това.

Най-голям е интересът на британците, чиито жени са популярни с това, че не са сред най-големите красавици. Затова Българското Черноморие е рай както за туристите, така и за родните „пеперудки”, които не остават без работа през горещия сезон.

Всички жрици на любовния фронт по Северното Черноморие са инвентаризирани и класифицирани по възраст и външен вид. Най-евтините улични проститутки са пръснати по тройки от южния край на Аспаруховия мост до разклона за курорта Камчия, по стария път за Девня, както и по булеварда на разврата, както наричат бул. „Вл. Варненчик”. Чужденците у нас признават, че секстуризмът ни е лесен и достъпен. Много хотели, хостели и дори ваканционни къщи предлагат информация за местата, където се предлага и получава платена любов. Затова всяка година млади и стари предприемат пътувания към морето, не за да посетят музеи, археологически и исторически паметници, а за да се облажат от случайни сексзапознанства. „Дори пенсионерите на Европа идват уж по бизнес дела, правят си кефа, а после обясняват на жените си - не стана работата с бизнеса”, коментира 60-годишният Макс, който също се възползва всяко лято от свежата и евтино предлагаща се плът по курортите. Германските тийнейджъри също идвали на тълпи за тези услуги.

По комплексите казват още, че за сексгърли питат ирландци, англичани и скандинавци. Коментират също така, че Тайланд им идва далече, затова пък България е на 2-3 часа път със самолет.

В Златни пясъци има много малко улични проститутки. Ще ги разпознаеш, защото изглеждат стереотипно. Качеството варира - момичетата са от секси до отвратителни. Някои изглеждат доста изкусително и екзотично, особено циганките. Цената е между 50 и 100 евро и нагоре за един час или за цяла нощ. Освен това в повечето хотели се плащат 20 долара, за да пуснат момичето с теб в стаята. В други пък направо те питат на рецепцията дали търсиш сексразвлечение и ако е така, ти предлагат каталог с проверени красавици, които идват в стаята ти, но са по-скъпо удоволствие”, коментира норвежец, пристигнал преди седмица на морето. Най-много му харесало у нас, казва той, че тук просто няма правила!

В категории: Животът


3
Коментара
Показа новия си нос
Показа новия си нос 15/06/2025, Неделя 13:20 1
3
Коментара по темата
3.
Xaxo
10.08.2014 13:12:15
0
6
Имало било опасност страната ни да стане втори Тайланд за евтин секстуризъм.
Не опасност ами дано да стане.Щото ако няма секстуризъм и евтин алкохол не германци
и англичани ами и руснаците ще избягат.За какъв чеп да идват иначе.Да пазарят от сергиите
от Слънчев Бряг ли?Или да разглеждат разхлопаните плочки в центъра на Бургас.
Щото ако си милите че, идват заради мръсния плаж и бетонните хотели, много се лъжете.
2.
Xaxo
10.08.2014 13:12:15
0
3
Имало било опасност страната ни да стане втори Тайланд за евтин секстуризъм.
Не опасност ами дано да стане.Щото ако няма секстуризъм и евтин алкохол не германци
и англичани ами и руснаците ще избягат.За какъв чеп да идват иначе.Да пазарят от сергиите
от Слънчев Бряг ли?Или да разглеждат разхлопаните плочки в центъра на Бургас.
Щото ако си милите че, идват заради мръсния плаж и бетонните хотели, много се лъжете.
1.
xsl
10.08.2014 10:42:19
1
4
Gluposti samo bednqci idvat v bg kvi 100evro xaxa te idvat na all in clusiv s 20 evro kara sedmicata pone sa mi kazvali
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Хороскоп за деня – 15 юни 2025, неделя  Бургас догони София по търсене на имоти Бургас догони София по търсене на имоти Три квартала чупят рекорди по търсене и цени Търсят се нови директори в ключови училища в региона Търсят се нови директори в ключови училища в региона Свободни позиции в училища от Бургас, Айтос, Несебър, Карнобат и други Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Сестрата на пострадалия се свърза с Флагман.бг, за да разкаже потресаващи подробности за инцидента Тир удари каруца, уби коня Тир удари каруца, уби коня Катастрофата е станала в района на Бяла Слатина Първото издание на Ретро фестивала в Царево стартира с голям интерес Първото издание на Ретро фестивала в Царево стартира с голям интерес Арт улицата пред СУ „Н. Й. Вапцаров“ става сцена на вълнуващото пътуване назад във времето Боцка се от 24-годишна Боцка се от 24-годишна Това решение е продиктувано от желанието й да поддържа свеж и младежки вид Само това ни липсваше! Ескалация и в Косово Само това ни липсваше! Ескалация и в Косово Арестувани са били представители на сръбското вътрешно министерство и пенсиониран полицай Страни от ЕС обмислят забрана на социалните мрежи за подрастващи Страни от ЕС обмислят забрана на социалните мрежи за подрастващи Засега Брюксел не е проявил инициатива за законодателни промени, но няколко държави вече са пред консенсус по темата Ще спечели половин милион това лято Ще спечели половин милион това лято Хитовата певица ще реализира над 50 участия през месеците юни, юли и август и трябва да събере енергия
Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Президентът, обръщайки се към парада, заяви, че "армията на САЩ пази нашата свобода, вие ни правите силни и тази вечер накарахте всички американци да се гордеят с вас" Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Трима загинали и 125 ранени при последните атаки по израелските градове Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Иран няма да промени позицията си по ядреното си досие и няма да преговаря, докато израелските атаки продължават Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Акцент ще бъде поставен върху процеса на присъединяване на България към еврозоната Нетаняху: Израел ще нанесе удари по всички обекти на режима в Иран Нетаняху: Израел ще нанесе удари по всички обекти на режима в Иран Израел ще възобнови гражданските полети постепенно, предпазливо и бавно, веднага щом обстоятелствата го позволят, съобщи премиерът Известен милиардер почина по абсурден начин Известен милиардер почина по абсурден начин Той е председател на световния гигант за автомобилни части Sona Comstar Радев: Правителството налива значителни средства за пропаганда и реклама на еврото Радев: Правителството налива значителни средства за пропаганда и реклама на еврото Не ви ли тревожи фактът, че правителството налива средства в социологически агенции, за да му предоставят такива резултати, каквито то иска да види, коментира пред журналисти държавният глава Турист счупи „Стола на Ван Гог“ Турист счупи „Стола на Ван Гог“ Нелепият, но и шокиращ инцидент, е бил заснет от охранителните камери и набра огромна популярност, след като беше публикуван в интернет Сбогуваме се с този сериал Сбогуваме се с този сериал „Големият финал“ обещава емоционално, разкошно и достойно сбогуване с един от най-обичаните сериали на съвременната телевизия и кино Стрелба по щатски депутати в Минесота – един е убит, друг е ранен Стрелба по щатски депутати в Минесота – един е убит, друг е ранен Простреляни са в домовете си, вероятно от представящ се за полицай човек
Томислав Дончев Томислав Дончев Влизането в Еврозоната да не би да е градушка или друго стихийно бедствие Виц на деня Виц на деня - Да ти се похваля, купих си крокодил и го гледам на вилата.
- Съседите не реагират ли?
- Кви съседи?
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, достави ми ор*лно удоволствие!
- Кво бе? Свирка ли искаш?
- Не ма! Замълчи малко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За разлика от мъжa жената е готова с изводите още преди началото на разговора.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори