Три коли се потрошиха на изхода на Бургас
Катастрофирали са „Пежо” със софийска регистрация, служебен автомобил на компанията „Елекртикал груп” и варненски "Мерцедес"
09 Август 2014, Събота, 17:05 ч.
Автор: Флагман.бг снимка: topnovini.bgВ една от колите е пътувало семейство с дете
Пореден пътен инцидент тази сутрин на изхода от Бургас – три коли катастрофираха в района на магазин „Джъмбо” точно под селскостопанския мост. Едната кола от удара се преобърнала по таван, съобщи Topnovini.bg.Катастрофирали са „Пежо” със софийска регистрация, служебен автомобил на компанията „Елекртикал груп” и варненски "Мерцедес". Предницата на „Пежо”-то е размазана от удара, предната й броня е откъсната. Колата беше качена на автомобил на „Пътна помощ”.
Другият автомобил също е потрошен, смачкана е задната му част. И трите коли са пътували в посока София.
Няма данни за серизоно пострадали при кататсрофата. В една от колите е пътувало семейство с дете. С по-сериозни наранявания е мъжът, който е настанен в болницата.
Към момента няма официална информация от полицията по случая. Трафикът в района не е затруднен заради инцидента, той е с обичайната си натовареност.
В категории:
Пътна обстановка
Зеленски се оплака: Войната в Иран отклонява световното внимание от Украйна
Нещата се подреждат за тези 5 зодиакални знака
18/03/2026, Сряда 11:50
0
Задържаха мъж в Търговище за закана за убийство към съпругата му
Прокуратурата разследва смъртта на 36-годишна жена в софийска болница
Великденски и коледни добавки ще има всяка година, решиха депутатите
Парламентът прие пенсионерите да получават добавки два пъти годишно
Утре ще се проведе концертът на майсторския клас по цигулка на фестивала Солисими
Таксите в България са в пъти над тези в ЕС и се отразяват пряко върху домакинствата
Втори труп изплува за часове по Черноморието, този път край Варна
Млади лекари специализират в УМБАЛ Бургас заради спешността и разнообразието
Министерството представи мерки за машинното гласуване и видеонаблюдението с цел прозрачност
Рая Назарян обсъди със САЩ визовия режим и стратегическото партньорство
