Николай Бареков: Само аз печеля от войната на Пеевски с Василев, милионите ми са в пет банки
Бареков сподели, че имал няколко милиона, които били депозирани в пет български банки, но в КТБ нямал пари
30 Юни 2014, Понеделник, 13:01 ч.
Радвам се на скандалите между депутата и банкера, сподели бъдещият евродепутат
Аз съм единственият печеливш от войната между Делян Пеевски и Цветан Василев и затова се радвам на скандалите, в които се забъркват, призна Николай Бареков в „Тази сутрин“ по бТВ.
Той уточни, че благодарение на конфликта им, станало ясно на хората, че нямал нищо общо нито с депутата, нито с банкера, който финансирала покупката на медийната група на майката на народния представител от "ордата" на Доган Ирена Кръстева.
Бареков сподели, че имал няколко милиона, които били депозирани в пет български банки, но в КТБ нямал пари. Лидерът на „България без цензура“ се похвали, че работил още от 18-годишна възраст и призна, че бил богат, защото е работил като изпълнителен директор на национална телевизия. Той обаче отказа да каже какъв е бил размерът на заплатата му.
В категории:
Политика
Как да намалим стреса
Домашна питка с масло: Тайната й
Средиземноморска диета: Ползите за здравето и защо е сред най-препоръчваните режими
Тризначки нахълтват с гръм и трясък в "Ергенът"?
Шоколадов сладкиш без много усилия
Най-съвместимите зодии за перфектна връзка
Григор Димитров сред най-богатите в тениса - ето първите 20
Цената на водката в Русия лети нагоре
От кои зодии са най-верните приятели
Пролетна супа със зеленчуци: Лека и свежа рецепта за новия сезон
Зодиите с най-голямо чувство за хумор
Как да премахнете миризми от килими и мебели
