×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Мечка се разходи по улиците в Ловеч
  • На 17 и 18 септември движението при 33-и км на АМ „Тракия“ и в двете посоки ще се осъществява в активните ленти
  • Неочакваното продължение на комедията на Теди Москов „Редки тъпанари“ идва в Бургас на 16 септември
  • Регионална бизнес конференция ще се проведе в Бургас на 18 септември
  • Регионален исторически музей – Бургас с вход свободен за ученици на 15 септември
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Зверско убийство по Великден: Заклаха 22-годишен дистрибутор в Бургас и хвърлиха трупа му в нива


Зверско убийство по Великден: Заклаха 22-годишен дистрибутор в Бургас и хвърлиха трупа му в нива
22-годишният дистрибутор Николай Христов бе заклан брутално с четири смъртоносни удара в тялото. Той ще бъде погребан утре
Тема в развитие
виж още
скрий
20 Април 2014, Неделя, 20:36 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка Женя ГАЙТАНДЖИЕВА

Убиецът е заловен, той заклал Николай Христов заради парите от оборта и скрил трупа чак в Карнобатско


22-годишният дистрибутор  Николай Христов бе заклан брутално с четири смъртоносни удара в тялото. Той е изчезнал в четвъртък вечерта. Полицията и близките му са го търсили многократно на мобилният му телефон, който след това е замлъкнал. Николай е бил  служител във фирма за дистрибуция на бързооборотни стоки. Той е бил обран, като се  предполага, че е носел със себе си около 5000 лева.

Днес служебният му автомобил е намерен в малка уличка на квартал „Ветрен“. Тялото на младия мъж пък е отрито, захвърлено на нива край Карнобат. Според първоначалния оглед, той е бил намушкан с дълъг нож, като острието е проникнало и в областта на сърцето.

За по-малко от денонощие служители от отдел „Криминална полиция”, Базовата научно-техническа лаборатория при ОДМВР – Бургас и Второ Районно управление „Полиция” – Бургас разкрили убийството .

По случая своевременно е сформиран екип от служители на ОДМВР – Бургас, които констатирали, че Николай се придвижвал с автомобил «Форд Транзит», с великотърновска регистрация. Извършен е оглед, като са открити следи, които показват, че момчето е убито в колата.

Задържан е криминално проявения и осъждан / за кражби и притежаване на наркотици/ Тодор Атанасов, 21 годишен от Бургас. Извършено е претърсване и изземване в дома му, като са иззети веществени доказателства, сочещи за съпричастност към извършеното убийство.

Тодор е привлечен в качеството на обвиняем, като му е наложена мярка за неотклонение «задържане под стража за срок от 72 часа».

Днес ковчега на Николай беше пред неговото жилище в блок 20 на бургаския комплекс“Славейков“. Това е третият по ред стряскащ криминален случай в региона за последните десет дни. Първо беше зверското убийство на малката Алекс, след това изчезването на медицинската сестра Валентина, а сега е варварското убийство на Николай Христов.

В категории: Крими


12
Коментара
Магнитни бури връхлитат Земята
Магнитни бури връхлитат Земята 15/09/2025, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Млад моторист се заби в крава и загина Млад моторист се заби в крава и загина 15/09/2025, Понеделник 20:30 0
Тервел ИЛИЕВ Мечка се разхожда из голям роден град Мечка се разхожда из голям роден град 15/09/2025, Понеделник 20:00 2
Тервел ИЛИЕВ Толкова пиян шофьор скоро не е хващан в Бургас Толкова пиян шофьор скоро не е хващан в Бургас 15/09/2025, Понеделник 19:34 6
12
Коментара по темата
12.
Смъртно наказание!
21.04.2014 19:08:42
0
6
Наистина трябва да се върне смъртното наказание.В България хората не са узрели за да няма смъртно наказание.
Жестокост ,злоба и завист се наблюдава сред населението. Няма морал ,ценностна система. Човек стана по жесток от животните ! Как за пари ще вземеш нож и ще заколиш човек с който живеете в един блок и сте играли заедно ,като деца или как майка на две деца и леля, с две ръце ще души дете ?!!
Стигнали сме дъното !
11.
valentina
21.04.2014 09:19:33
1
13
Da se varne smartnoto nakazanie smart za takiva
10.
Бургас
21.04.2014 06:40:39
0
18
За такива изроди само смъртна присъда,долен боклук,приятели от деца,живеят в един вход,Ужас!
Смърт!!! От нашите данъци да живее и яде тази гадина в никакъв случай!!! Такива гниди не трябва да дишат,по бързата процедура и да го няма нищожество долно!!!
9.
смърт
21.04.2014 03:36:36
0
12
Значи според мен само 2-3 смъртни наказания излъчени късно в национален ефир биха решили проблема! А за доживотен затвор при такова убийство за 5000 лв....е няма да го храним тоя години наред...
8.
abv
20.04.2014 22:21:10
7
29
не съм фен на герб но при тях битовата престъпност беше паднала и хулиганите имаха страх,сега при бсп все едно нямаме полиция и всички мафиоти бяха оправдани доста странно е
7.
Диана
20.04.2014 21:58:17
1
16
Моралните ни ценности паднаха на дъното. Дори в джунглата животните убиват само да се нахранят. Озверяхме!
6.
23
20.04.2014 21:26:29
19
17
Цветанов да се връща и да оправи нещата
5.
OMG
20.04.2014 21:23:25
1
8
Eto za tova za UMISHLENO ubiistvo trqbva da se dava DOJIVOTEN ZATVOR (pri polojenie che nqmame smartno nakazanie) i togava da vidim dali nqma da namaleqt tezi ubiistva....sega toz kelesh shte leji 10 godini i na 30 veche shte e van :@
4.
фаталист49669
20.04.2014 21:19:43
4
21
Един град, на който му пада най-големия храм не мисля, че хубаво го очаква. Да накаже Бог всички крадци окрали народа и довели го до мизерия, а не невинните хора!
3.
urodi
20.04.2014 21:13:18
1
14
daitw go ve daite da go vidim toz todor atanasov 21 godishen bokluk sigurno e bil nadrusan pokajete go!! ei obicham! Burgas tuk sym se rodil I tuk shte umra ama nqma da se nauchat s teq nojove da se sprat golemite myje batki I napileni hapove nali ste silni e shto vse s noj?? na 27 godini sym I takava prostotiq nikoga ne e bilo vseki da skacha s noj kvo trqbva da stavame kato diviqt zapad vseki s pistolet I da se gyrmime li?? mama vi urodi cql jivot sq toz kelesh da go ebat mangalite v zatvora I da mu vryt mishki v anala bokluk unishtoji dve semeistva!!!! SMYRTNO NAKAZANIE VEDNAGA shtoto shte si plati na nqkoi debel chichko deto typche kompleksiranite pro-mutresi shte leji nqkolko godinki I shte izleze oshte po golqm bokluk vse edno nishto ne se e sluchilo!!!
2.
кбн
20.04.2014 20:58:44
1
38
Кво става тука беее всичко живо се коли и беси деца се удушават, направо не знам в какъв свят живеем. България не беше такава. Спомням си родителите ми как казваха че като студенти са се разхождали из Борисовата градина в София цяла вечер и са били спокойни и щастливи. Аз съм 100 кила и докато стигна до някой капан в морската градина вечер, се оглеждам нон стоп. пфф
1.
OMG
20.04.2014 20:57:23
1
12
Kade jiveeem veche :X naprao sam potresen kolko prosti hora ima...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тъжна вест помрачи празника в Бургас, отиде си любим учител Тъжна вест помрачи празника в Бургас, отиде си любим учител  Известният диригент Тодорка Бинева, която бе и дългогодишен преподавател по солфеж, музикално-теоретични дисциплини и дирижиране в Музикалното училище, е починала днес Никола Цолов предизвика фурор край морето Никола Цолов предизвика фурор край морето Пилотът се срещна с много фенове Колежът по туризъм посреща новата учебна година с най-високата оценка в своята история Колежът по туризъм посреща новата учебна година с най-високата оценка в своята история Студентите ще прекрачат прага на напълно обновената и модернизирана сграда на морския бряг на 23 септември Проф. Вучков: Любен Дилов-син да не се занимава с МВР, ще има опасни последствия Проф. Вучков: Любен Дилов-син да не се занимава с МВР, ще има опасни последствия Той даде пример с Франция, където има огромен проблем с хулиганското горене на коли  Мечка се разхожда из голям роден град Мечка се разхожда из голям роден град Изненадваща ситуация в Ловеч Толкова пиян шофьор скоро не е хващан в Бургас Толкова пиян шофьор скоро не е хващан в Бургас Дрегерът едва не се счупи Милионерите менте, които финансират сивата икономика, ще изядат ли парите за пенсии Милионерите менте, които финансират сивата икономика, ще изядат ли парите за пенсии Тези с фалшивите възнаграждения от 2 млн. лева ще източат фондовете на НОИ, предупреди икономистът Ваня Григорова Не правете тази грешка зад волана, може да е фатална Не правете тази грешка зад волана, може да е фатална Защо не трябва да държим волана с една ръка? 31-годишният син на прокурор Маджарова отглеждал дрогата си в голяма палатка 31-годишният син на прокурор Маджарова отглеждал дрогата си в голяма палатка Маджаров-младши е отведен в ареста на ОДМВР-Бургас за разпит, предварителното производство се мести в Районна прокуратура-Варна А1 раздава 333 награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила А1 раздава 333 награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила
Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Драма отвъд океана Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Макар да се отказа от политическата сцена, той обеща да продължи да работи за доброто на страната Как родителите изпращат първолаците в Япония Как родителите изпращат първолаците в Япония Ако и у нас децата поемаха към училище с подобно възпитание, нямаше да произвеждаме зрелостници като пораснали магарета Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Цените са доста приемливи и всеки може да намери продукти по джоба му Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Безконтролната имиграция, икономическата стагнация и загубата на доверие в политиците неминуемо радикализират народа 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол Младият работник е настанен в столична болница с втора степен изгаряния на левия крак Извънредно! Външно министерство привика руския посланик Елеонора Митрофанова Извънредно! Външно министерство привика руския посланик Елеонора Митрофанова Генералният директор Гергана Караджова връчи писмен демарш на посланик Митрофанова, чрез който Република България осъжда по възможно най-категоричен начин умишленото нарушаване на въздушното пространство на Полша Яки арести за наркотици, има над 20 задържани Яки арести за наркотици, има над 20 задържани Извършителите са на възраст между 19 и 48 години, преобладаващата част от тях - познайници на служителите на реда Този българин е в топ 3 на най-богатите в света Този българин е в топ 3 на най-богатите в света Класацията е на бизнесмените до 40 години
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня – Докторе, чувам гласове!
– А какво ви казват?
– Че съм луд.
– Ами, слушайте ги – те явно ви познават!
Виц на деня Виц на деня Дядо с внучето гледат снимки от сватбата му:
– Дядо, защо си тъжен на снимката?
– Защото съм разбрал, че вече е късно да избягам…
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истински мъж никога не пита за посоката… той просто кара, докато жената вика.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори