Закриват единната сметка за плащане на данъци и осигурителни вноски на НАП
28 Февруари 2014, Петък, 07:39 ч.
От приходната агенция препоръчват последните преводи да се извършват най-късно до 11 часа
НАП закрива единната сметка за плащане на данъци и осигурителни вноски, съобщава БНТ. Това се налага след решение на Конституционния съд, че тя е незаконна. Плащанията по нея ще бъдат обработвани днес. От приходната агенция обаче препоръчват последните преводи да се извършват най-късно до 11 часа сутринта. В края на работния ден досегашните банкови сметки на НАП ще бъдат закрити.От вторник плащанията ще се извършват по четири нови сметки за данъци, за социално осигурителни и здравни вноски и за допълнително пенсионно осигуряване. Информацията за новите банкови сметки ще бъде публикувана в сайта на приходната агенция през почивните дни.
В категории:
Животът
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия

НОИ-НАП - да си обучат лелките от фронт-офисите къде какви услуги вършат. Не е нормално да се извинява техен експерт "че не може да даде консултация затова , че не е подредено бюрото му". Друга с такова удоволствие да хвърля талончето за което си станал разноглед да следиш таблата им. Вижте само колко народ се трупа пред сградите им - за да бъде обиждан , хокан , руган.
Набийте в главите на тези "лелки" , че не са най-великите , научете ги да не мякат , да не обиждат. Защото като напуснат там , освен за продавачки за друго едва ли стават.......