Слави Трифонов експлоатира децата!
03 Февруари 2014, Понеделник, 19:17 ч.
Дискусия в интернет спори трябва ли невръстни хлапета да правят шоу вместо да ходят на училище
Слави Трифонов някак разсеяно наруши правилата на конкурса за избор на партньорка на г-н Андреев. Това стана за втори път. Още преди седем дни трябваше да бъде избрано едно от момичетата, което да стане екранен партньор и част от рубриката "Запознай се с малките".
Зрителите трепетно очакваха да видят кое ще е детето, дори се обзалагаха помежду си. Само че това не се случи. Нито една от четирите финалистки не отпадна, въпреки че се напъваха да пеят свои любими песни на Ку-ку бенд, при положение, че някои не баха чували нито една, камо ли пък любима. Тогава конкурсът бе продължен до поредния петък, но петък дойде, а момечетата продължават да са в пълен състав и даже получиха нови задачи за следващия петък. Така от петък на петък Дългия може да избута цял сезон.
Причината е ясна. Пеещите сладки красавици събират много публика пред телевизионния екран и вдигат рейгинга на шоуто. Елементът на състезнаие също повишава интереса. Когато остане само една, тогава вече ще е ясно, че е тя и ще отпадне състезанието. Само че докога момиченцета ще стоят в неведение и ще чакат една от тях да бъде избрана? Все пак Крисия пътува с майка си чак от Разград, а в семейството има още две деца за гледане. Другите три също не ходят редовно на училище, за да могат да се подготвят при вокални педагози. Явно бизнесът с деца е доста печеливш. Слави ще избере накрая едно от хлапетата, но Магърдич Халваджиян започва пък цяло шоу и надпяване по Нова тв само с деца, за да ги прави звезди. А те кога ще учат, никой не се интересува. Дори Комисията за защита правата на детето. Те просто ги експлоатират за рейтенг, ядосвт се майки на не толкова гениални отрочета.
Крисия Тодорова пък вече е по-голяма звезда от Лили Иванова и Васил Найденов, взети заедно. Само за месец, откакто стана популярно покрай участието си в конкурса за партньорката на малкия Димитър Андреев в „Шоуто на Слави”, 9-годишната разградчанка е натрупала близо 200 хил. фена във „Фейсбук” – двойно повече от тези на кубратската легенда. Изпълненията на момиченцето пък са по-гледани от доста клипове на естрадната прима и Кеца в мрежите за видеообмен.
В категории:
Животът






Министър Станков: Работим активно, за да превърнем предизвикателствата в енергетиката във възможности
17/06/2025, Вторник 16:23
0

Гласът, който ни липсваше, се завръща: Белослава на живо в Лозенец
17/06/2025, Вторник 16:22
0

5 зодии остават завинаги млади
17/06/2025, Вторник 16:20
0

Цял живот ще съм благодарна на съседката Пенка, която ме посъветва да не изхвърлям щипките от торбички за хляб
17/06/2025, Вторник 16:12
0

BKFC се завръща в България с грандиозен спектакъл в Бургас
17/06/2025, Вторник 16:06
0

Никога не съм знаела за какво служи тази страна на рендето, а тя се оказа много полезна!
17/06/2025, Вторник 15:44
0



Македонският президент критикува България за "злоупотреба с правото на вето"
17/06/2025, Вторник 15:20
0

Мъжете полудяват по жените от тази зодия
17/06/2025, Вторник 15:20
0



Никога не съм брала толкова много домати! Това е тайната на свекъра ми за богата реколта
17/06/2025, Вторник 15:02
0
НАЙ , НАЙ - КОМЛЕКСИРАНИЯ БЪЛГАРИН !!!