Синът на Гого: Причината за болестта му граничи с паранормалното
26 Януари 2014, Неделя, 17:43 ч.
Ако някой иска да прави нещо за него, нека прави, каза Найденов и помоли поне по християнска традиция да се зачете 40-дневният траур
Димитър Найденов – синът на Гого от „Тоника“, отхвърли категорично твърденията, че баща му се е самоубил. „Как е възможно един човек да се самоубие, при положение, че единственото движение което може да извърши, е с очите?“, попита той в „Предаването на Карбовски“ по TV7. „Баща ми не е починал от никаква лаймска болест, няма никаква сгрешена диагноза, няма виновни лекари“, заяви Найденов. Той посочи, че заболяването на баща му ЛАС - латерална амиотрофична склероза, по принцип е много трудно за откриване. Диагнозата на Гого е поставена от „някои от най-големите светила в България още в съвсем ранна фаза“.Найденов беше категоричен, че няма упреци към лекарите за диагнозата на баща му. Освен това причината за тази болест не е известна на медицината.
„Ние имаме една концепция друга, какво е предизвикало тази болест, но тя вече граничи с паранормалното“, каза тайнствено Димитър Найденов. „Нещо паранормално. Нещо, което въздейства на мозъка“, каза той и намекна, че има предвид „някакъв предмет, зареден с информация“. Такъв предмет би могъл да изпраща сигнали до мозъка на баща му.
Синът на певеца уточни, че баща му не е оставял предсмъртно желание за големи концерти в негова памет. „Ако някой иска да прави нещо за него, нека прави“, каза Найденов и помоли поне по християнска традиция да се зачете 40-дневният траур.
Найденов намекна, че хората, които биха причинили болестта на баща му, са такива, които разбират от „езотерична материя“. „Всички знаем кои са те – т.нар. феномени“.
В категории:
Лайфстайл






Рядко се чупят: Механици посочиха 5 надеждни семейни автомобила
14/09/2025, Неделя 17:20
0

НАСА с амбициозен план: Първи полет с екипаж до Марс в началото на 30-те
14/09/2025, Неделя 17:00
1

Китай и САЩ преговарят в Мадрид за митата
14/09/2025, Неделя 16:40
0

Човекът, който водеше Тодор Живков на риболов, проговори
14/09/2025, Неделя 16:20
0

Българските миди под натиск от климатичните промени
14/09/2025, Неделя 16:00
0



Откриха мъртъв световен шампион
14/09/2025, Неделя 15:46
0









