Коли паркират в пешеходна зона и пречат на бургазлии
23 Януари 2014, Четвъртък, 05:54 ч.
Общината не взема никакви мерки, оплаква се възмутен гражданин
В центъра на Бургас непосредствено до главната улица най-демонстративно някои шофьори си спират колите на плочките, оплака се възмутен гражданин в рубриката “Моята новина” на Нова телевизия. “Редно ли е колите да минават през пешеходната зона и да пречат на пешеходците? Това е направо нарушение на закона и Общината не взема никакви мерки. Подадохме сигнали и никой не ни отрази. Явно тези коли са на някои бизнесмени, които си плащат”, коментира Иван Димитров. Той изпрати на Нова телевизия и едноминутен клип, за да покаже как колите ”превземат” плочките и затрудняват пешеходците. “Това е безобразие! Оттам минават и малки деца, и майки, но постоянно се движат коли през пешеходната зона. Новите плочки дори вече са се отлепили от тежестта на колите. Това не е улица за коли, а пешеходна зона. Моля да отнесете въпроса към кмета на града”, призова възмутеният бургазлия.
В категории:
Бургас
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш

въпреки че е зона за пешеходци и колелета,но никой не го интересува.Българският'' ШОФЬОР''е само за глоби и колчета тогава ще се научи ,че
тротоара е за вървене не за паркинг!!!!!!!!!!!!
Мен ми е интересно в синя зона защо някой си плащат,други не ги закачат изобщо - Пример улица Антим I и aвтомобилите от офиса на FedEx!!!
То да е само там... Ама така ще е докато КАТ в Бургас не им пука за неправилното паркиране, от 112 не отразяват такива сигнали, а от Общината си гледат само синята зона...