×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Чудо! В бургаския жк „Зорница” хванаха мобилна лаборатория за синтетична дрога в „Хюндай купе”


Чудо! В бургаския жк „Зорница” хванаха мобилна лаборатория за синтетична дрога в „Хюндай купе”
21-годишният водач на Хюндая е от В. Търново, вкарват го в ареста на Пето РПУ към 19,15 часа – младежът с изрусения гребен, охраняват го тежковъоръжени полицаи
09 Януари 2014, Четвъртък, 19:26 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Иван КОЛЕВ

Момче и момиче от Велико Търново са задържаните, има и много хапчета за продаване

Около 17 часа зад блок 43 в бургаския жк Зорница, в автомобил Хюндай купе с великотърновска регистрация, са намерени огромни количества наркотици. Това съобщи отлично запознат източник на Флагман.бг.

В колата са били момче и момиче. Момчето е на 21 години, а момичето е на 22 години. И двамата са от Велико Търново.

Патрулка на бургаската жандармерия се натъкнала на товара при проверка на возилото, тъй като двамата вътре се държали странно. В багажника е намерено оборудване за лабораторно добиване на синтетична дрога, както и огромно количество амфетамини.

Наш екип отиде на мястото зад бл.43, където видяхме как три полицейски автомобила конвоират Хюндая към Пето РПУ.


Хюндаят е тунингован, с две врати, със завиден саунд, но струва не повече от 2 хил.лв. , видя нашият репортер
„Пред полицейското управление има  жандармеристи и редови полицаи – около 15 души, които оглеждат съдържанието на багажника, току-що вкараха в ареста момчето”, предаде нашият репортер Иван Колев.

От багажника той видял да вадят колби и всевъзможни други стъкленици и течни вещества в туби. Оборудването e в пътнически сакове и свидетелствало за мобилна лаборатория за наркотици.



В категории: Крими


15
Коментара
15
Коментара по темата
15.
KOSHMARA VI
12.01.2014 00:13:03
2
8
TAZI STATIQ E PLOD NA NECHIE DOSTA RAZVINTENO VYOBRAJENIE,NQMA NISHTO OBSHTO S ISTINATA,KOQTO E NAPISANA V DOKUMENTITE,VRYCHENI OT ORGANITE NA REDA OT PETORAIONNO V BURGAS.OSVOBODENI SME,TYI KATO NE SME OBVINENI,AKO BQHA OTKRITI NQKAKVI NARKOTICHNI VESHTESTVA V NAS SAMI MOJETE DA SE DOSETITE,CHE VSE OSE SHTQHME DA SME ZADYRJANI!NE ZNAM KOI PSEVDO REPORTER PRAVI SVOBODNI SACHINENIQ OTNOSNO KAZUSA,NO PRI POLOJENIE,CHE NE E PRISASTVAL NA OBISKA NA KOLATA I NAS SAMITE NQMA ABSOLUTNO NIKAKVO PRAVO DA PUBLIKUVA TVARDENIQ BEZ DA MOJE DA DOKAJE DOSTOVERNOSTTA NA DUMITE SI!VAPROSNIQT SAK,KOITO E NAMEREN S MATERIALI ZA PRIGOTVQNE NA SINTETIKA NE E DOKOSVAN OT NAS,KOETO BIVA DOKAZANO OT EKSPERTIZA!A TAZI GLUPOST SYS SGRESHENITE MI IMENA NE VEDNYJ,A DVA PYTI E TOTALNATA GLUPOST,KOQTO MOJE DA BYDE.NAPISANA.MNOGO MOLQ PRAVETE RAZLIKA MEJDU LILIQ I LILQNA,MEJDU NIKOLAEVA I NIKOLOVA I NAI VECHE BORISOVA ILI BELEVA!ETO OT KYDE IDVAT SYMNENIQTA ZA BYLGARSKATA PRESA .. IDVAT I TO S PRAVO,ZASHTOTO TOVA SA ABSOLUTNI MISHOCI,KOITO PISHAT PREUVELICHENI PIKANTERII CHAK DO BEZHABERIE...NA TAKIVA ELEMENTI
14.
циганка_дърта_пуши_лула
10.01.2014 18:36:07
1
4
хаха, взеха на Темелков материала...най-новия дилар от Зорница е, неговото име е,той е.......Румен Темелкоооов..йееее
13.
ванката
10.01.2014 16:39:48
3
3
Мляко мърша смешна,къде те ебаха толкова време че те нямаше шматка.
12.
Иванова
10.01.2014 16:03:08
1
1
крайно време беше
11.
APOSTOLOV
10.01.2014 11:57:14
1
4
TEMELKOV E BEZSMURTEN
10.
ludiq90
10.01.2014 10:17:01
2
3
dobre che veche radostin go nqma v kvartala!a sega palno s shanadjiii!!!!!
9.
Коцето
10.01.2014 07:53:15
2
6
Sega e red da hvanat koceto bashtata i zornica shte ostane bez dilari
8.
до един чукундур
10.01.2014 07:18:38
5
7
"Дрогата" от край време е извън закона, чукундур! Същевременно хората си употребяват "дрога" независимо от това. Това да ти казва нещо? Мен ми казва, че офертата ти първо е стара, второ- не работи и трето- че си един голям чукундур!
7.
Georgi Jelqzkov mukata
09.01.2014 21:17:21
4
15
Eeeeeee dobre 4e men ne me hvanaxa ahxyaxayxhayxauxaxa takmo otivax pri tqx axaxaxax
6.
Mlqkoto i Rusnaka
09.01.2014 21:09:39
16
4
mamito vi 6anajiiska 6i iba...
5.
Арнолд
09.01.2014 21:08:44
5
19
Дребни риби.Що не щурмуват големите да ги видим тогава?
4.
izkaga
09.01.2014 21:07:34
4
2
haha
3.
ааа
09.01.2014 20:46:15
5
16
Затвор за всички. Дрогата извън закона.
2.
лекия
09.01.2014 20:29:27
4
12
нагледали се на сериали и тръгнали да стават наркобарони
1.
Badr Hari
09.01.2014 19:52:34
3
31
Вече и в час по трудово убочение учениците в 5-ти клас се учат да правят ПИКО, даже щели да праят паралелка в ТОХ-а за готвене на пико...!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси ChatGPT се нуждае от 3,617 NVIDIA HGX A100 сървъра, с над 28,936 графичи процесора (GPUs), за да работи - около 564 MWh на ден LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) Иновативният фестивал гостува на Царево, Лозенец, Ахтопол и Синеморец от 1 до 4 август,  с различни 3D визуализации на върха на вълните и проекции по сградите Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Велчева има талант в пеенето Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда 21 секунди е прието за най-нормално Как да се отървем от паяците у дома Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък Във фаталната катастрофа участваха млади шофьори Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Светлите сили разрушават матрицата на рептилите, казва уфологът. Според него много от пожарите са запалени от обсебени хора, управлявани от нисшите астрали За какво служи малкото копче на предпазния колан За какво служи малкото копче на предпазния колан Основната функция на това интересно дизайнерско решение е доста полезна Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол "Колеги и колежки, това е в посока Бургас", споделя притеснен гражданин за тапата Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана "Снимките (с мизерни условия) отразяват моментно състояние на част от сградата, която не се използва", уточняват от министерството
Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев В Белия дом и Кремъл са на тръни Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Тя не е искала тялото й да бъде местено при фатален инцидент в планината Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Галатасарай позлати централния нападател Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Ако Киев не е готов за преговори, Москва ще чака, каза той В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници Драма в Германия
Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Виц на деня Виц на деня - Какъв е некадърният доктор?
- Този, който сам си купува уискито...
Виц на деня Виц на деня Мъжът пие едно, две, три, па забрави.
Жената пие едно, две, три, па като се сети...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жената е като дявола. Няма да ти даде тялото си, докато не ти вземе душата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори