×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мишо Шамара: Песента на стария диктатор е изпята, но студентите искат да ни го върнат


Мишо Шамара: Песента на стария диктатор е изпята, но студентите искат да ни го върнат
Мишо Шамара призова студентите да протестират не срещу правителството, а срещу президента, защото е марионетка на Борисов.
05 Ноември 2013, Вторник, 07:45 ч.

Рапърът призова окупаторите на университета първо да махнат президента, защото е марионетка на Бойко Борисов и после да искат оставката на Орешарски
Жалко ще е млади и умни хора да протестират, за да се върне старият диктатор! Той е изпята песен и за студентите също не е фактор, но фактът, че президентът ще назначи правителство, ако това падне, е една от причините да не ги подкрепям. Това каза в студиото на “Здравей, България” рапърът Мишо Шамара. Той обвини Плевнелиев, че е марионетка на Борисов. “Затова студентите трябва първо да махнем държавния глава и тогава да искаме оставка на Орешарски. Иначе ще поставят пак Бойко Борисов. Един вид ще махнем злото, което е създадено от него, т.е. Пеевски и ще върнем по-голямото зло – Бойко”, коментира Мишо Шамара. Той сподели, че тази нощ е била безсънна за него.
“Бях на парти. Напихме се и затова не съм лягал”, каза рапърът, който снощи напусна Къщата на ВИП Брадър.
“Не съм се забавлявал там, защото моето чувство за хумор е много по-изпращяло, но там намерих приятели като Павката, Стойко, Станка”, каза още Мишо Шамара.
Той призова почитателите си да са по-толерантни към бежанците, защото това са хора които страдат. “Ако има престъпници, трябва да бъдат съдени по същия начин както всеки българин. Не си избираме родителите по цвета на кожата, затова не трябва да сме ксенофоби. Всеки има право на живот и на щастие и ако можем да помогнем на хората, ще е хубаво”, заяви певецът.

В категории: Политика


Тервел ИЛИЕВ 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже 16/09/2025, Вторник 21:33 3
Флагман.БГ Айтос посрещна Първия учебен ден (СНИМКИ) Айтос посрещна Първия учебен ден (СНИМКИ) 16/09/2025, Вторник 17:59 0
14
Коментара по темата
14.
galena
07.11.2013 18:21:10
0
0
tozi mi6o puk e takwv kapacitet, napravo , pwlen kompleksar.
13.
galena
07.11.2013 18:21:09
0
0
tozi mi6o puk e takwv kapacitet, napravo , pwlen kompleksar.
12.
galena
07.11.2013 18:21:06
0
0
tozi mi6o puk e takwv kapacitet, napravo , pwlen kompleksar.
11.
TinTIn
05.11.2013 11:07:03
7
5
В нормална държава този примитив щеше да е пъдар най-много. Има речников запас от 100-тина думи, поне половината от които псувни.
Но то и затова България е толкова зле, защото простотията и селяндурщината се толерира.
10.
Igrach
05.11.2013 10:10:26
5
1
Do 2,3,4 - Da ima pochitateli, na maika ti putkata!!!
9.
БЪЛГАРИН
05.11.2013 10:10:14
3
6
Аз пък го харесвам Мишо. А вие герберите не го харесвате, защото казва истината. А какво толкова харесвате на Пламен Медаров - лигльото, простака, "бизнесмена", това ли е човек за подражание.За такъв боклук гласуват само простите и тъпите. Имал 75% одобрение, ха ха ха.НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ, НЕ НИ ПРАВЕТЕ НА ГЛУПАЦИ, НЕ ИЗВЪРТАЙТЕ РЕЙТИНГИТЕ НА СЪКВАРТИРАНТИТЕ. СРАМ И ПОЗОР ЗА ВАС И ЗА ТЕЗИ, КОИТО ГЛАСУВАТ НА ПЛАМЕН.Просто не мога повече да го гледам него, пък и Нова телевизия. СРАМ И ПОЗОР!!!!!!!!
8.
БЪЛГАРИН
05.11.2013 10:10:13
3
5
Аз пък го харесвам Мишо. А вие герберите не го харесвате, защото казва истината. А какво толкова харесвате на Пламен Медаров - лигльото, простака, "бизнесмена", това ли е човек за подражание.За такъв боклук гласуват само простите и тъпите. Имал 75% одобрение, ха ха ха.НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ, НЕ НИ ПРАВЕТЕ НА ГЛУПАЦИ, НЕ ИЗВЪРТАЙТЕ РЕЙТИНГИТЕ НА СЪКВАРТИРАНТИТЕ. СРАМ И ПОЗОР ЗА ВАС И ЗА ТЕЗИ, КОИТО ГЛАСУВАТ НА ПЛАМЕН.Просто не мога повече да го гледам него, пък и Нова телевизия. СРАМ И ПОЗОР!!!!!!!!
7.
Stanishev
05.11.2013 09:44:31
5
4
Мишо Шамара е червена бабка!
6.
лекия
05.11.2013 08:57:16
7
0
мишо е умен човек ама е комплексар...
5.
ха
05.11.2013 08:48:54
5
10
Откога, когато казваш истината, те определят като боклук? Що се отнася до почитателите- това са пълни глупости. Нима само известните могат да имат мнение и да го изразяват медийно?Аз също имам мнение, нямам почитатели, защото съм обикновен гражданин, и кво- да млъкна ли? ПРАВ Е ШАМАРА, прави са всички, мислещи хора, които не споделят окупацията на 10 или 20 борещи се за звездния си час- телевизионното си представяне.
4.
?
05.11.2013 08:40:35
6
4
Дали наистина има почитатели този ?
3.
?
05.11.2013 08:40:34
5
2
Дали наистина има почитатели този ?
2.
?
05.11.2013 08:40:34
4
2
Дали наистина има почитатели този ?
1.
anonim
05.11.2013 07:58:43
8
9
БОКЛУК
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Нападнатият с брадва е бивш състезател по ръгби, плашел с бой и карал хората да го спонсорират Нападнатият с брадва е бивш състезател по ръгби, плашел с бой и карал хората да го спонсорират Враждата му с охранителя Иван не е отскоро, а днес софиянецът е пристигнал специално, за да го открие като го е посетил на работното му място и се опитал да му вземе оборота Торпедо изплува в морето край Созопол Торпедо изплува в морето край Созопол Няма яснота какъв е произходът му, военните започват обследване Мъж почина при мистериозни обстоятелства във Велико Търново Мъж почина при мистериозни обстоятелства във Велико Търново Почернената му съпруга с разтърсващ разказ Бургазлията от "Ергенът" посочи на какво разчита най-много при първа среща с жена Бургазлията от "Ергенът" посочи на какво разчита най-много при първа среща с жена Валентин се счита за чаровник Вотът на недоверие незаконен? Конституционния съд може да реши съдбата на кабинета „Желязков“ Вотът на недоверие незаконен? Конституционния съд може да реши съдбата на кабинета „Желязков“ Дори и опозицията да събере 121 гласа за сваляне на правителството, решението на парламента вероятно ще бъде отменено  Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са В следващите дни ще се ремонтира аварийно аутобана Извънредно! Пазач на паркинг нападна с брадва мъж в Бургас (ОБНОВЕНА) Извънредно! Пазач на паркинг нападна с брадва мъж в Бургас (ОБНОВЕНА) Свадата се случи пред очите на майки и деца Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана (ОБНОВЕНА) Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана (ОБНОВЕНА) Майка му - апелативният прокурор Валентина Маджарова няма намерение да си подава оставката, подала е само молба за отпуск Зловеща находка на брега край Солниците в Бургас Зловеща находка на брега край Солниците в Бургас Труп на делфин шокира бургазлии Татяна Султанова: Сливен се е превърнал в национална автоморга! Татяна Султанова: Сливен се е превърнал в национална автоморга! По време на заседание на парламентарната комисия по околна среда и водите миналата седмица Султанова за пореден път повдигна въпроса за инцидента край сливенското село Чинтулово, където в края на юли горя обект, използван за складиране на автомобилни гуми
55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже Андреа не е срамежлива Газа гори, ООН обвини Израел за геноцид Газа гори, ООН обвини Израел за геноцид  Властите в Ерусалим обаче категорично отхвърлят доклад на Независимата международна комисия за разследване Невиждана жестокост - млад баща уби 11-месечното си дете Невиждана жестокост - млад баща уби 11-месечното си дете Бруталната агресия е излъчена на живо в социална мрежа, кадрите вече са изтрити, но едно семейство се разпадна за миг Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Змията е убита и изядена Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Създаде се впечатление, че малко кученце шофира с близо 200 километра в час в руската столица Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Президентът на САЩ обвини вестника в лъжи за него, семейството му и бизнеса му Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Скандалът разтърси най-голямата верига за хот пот – съдът в Шанхай обяви родителите на младежите за отговорни Израел започна сухопътна офанзива в Газа Израел започна сухопътна офанзива в Газа "Газа гори", каза израелският министър на отбраната Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Драма отвъд океана
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня - Защо майсторите се заглеждат в силиконовите бюстове?
- Защото изчисляват, колко душ кабини щяха да уплътнят с толкова материал
Виц на деня Виц на деня - Тя все ми викаше "Никакъв с*кс до сватбата!"
- И какво стана?
- Какво ли... срамна сцена в ритуалната зала!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук „Аз не съм на възраст, в която несъзнателно правя глупости. Аз съм на възраст, в която те се вършат осъзнато и с удоволствие!“ – Марк Твен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори