Топ полицай на месеца задържал банда, обирала туристи в Слънчев бряг
На поредната церемония „Полицай на месец Септември”, провела се пред личния състав на Районно управление „Полиция” – Несебър, Директорът на ОДМВР – Бургас Комисар Милен Димитров отличи инспектор Пламен Диков – разузнавач в „Криминална полиция” към крайморското управление, за това че благодарение на инициативността и професионализма му се е стигнало до разпознаването и задържането на група от извършители на множество грабежи на дамски чанти от жени, осъществени на територията на курортен комплекс „Слънчев бряг” и Несебър.
Сред задържаните бяха шестима младежи, всички криминално проявени от с. Градец, община Котел.
Инспектор Пламен Диков бе отличен лично от Директора на ОДМВР – Бургас – Комисар Милен Димитров, който му връчи почетна грамота и го награди с “обявяване на благодарност” и индивидуална парична награда в размер на 100 лв.
Комисар Димитров подчерта високата степен на професионализъм, демонстрирана от полицейския служител, която допринесла за разкриването на множество тежки престъпления, характерни за почивната зона около Несебър и Слънчев бряг, осъществени в разгара на летния сезон. От своя страна инспектор Диков благодари за полученото отличие, изтъквайки че то не е за индивидуален принос, а като признание за цялостната работа на служителите от Районно управление „Полиция” – Несебър, ръководено от главен инспектор Стайко Манев.
За всеки повод правя тази сполучлива погача с газирана вода
Страхотна победа за българския национален отбор по тенис до 12 г.
Направете това с теменужките през февруари, за да цъфтят непрекъснато
Чийзкейк Орео без печене – кремообразен десерт, който се топи в устата
Георги Ганов нахлу на сесия, удари жестоко общински съветник
Молдова потъна в тъмнина заради срив в електромрежата на Украйна
Жените в живота на Димитър Рачков от първата голяма любов до предстоящата сватба
Българският футбол загуби още една легенда, почина Спиро Дебърски
Рибакина повали Сабаленка за титлата на Аустрелиън оупън
Еконт спира услуга
Радев с нова покана от ПП "Трети март", била създадена за него за изборите
Класическите пържени кюфтета стават сочни отвътре и хрупкави отвън с тайната на баба
