×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пилешко роладе със спанак – новото кулинарно изкушение на шеф-готвач Стоян Мавров


Пилешко роладе със спанак – новото кулинарно изкушение на шеф-готвач Стоян Мавров
Ястието е здравословно и изключително вкусно. Радва се на изключителен интерес на посетителите на ресторант "България"
20 Март 2013, Сряда, 11:22 ч.
Автор: Флагман.БГ

Вкусотията се радва на сериозен интерес
Пилешко роладе с плънка от спанак, чедър, пармезан, кедрови ядки, панирана хрупкава коричка от картофено пюре, сотирани зеленчуци и билков сос. Това са съставките на най-новата вкусотия, излязла от ръцете на Стоян Мавров, шеф-готвач на ресторант „България”.

Кулинарното изкушение бе представено за пръв път навръх 8 март. Оттогава досега се радва на невиждан интерес. Роладето със спанак се счита и да изключително здравословна храна. Направата не изглежда много трудна, но както създателят й сам споделя, нужно е и капчица любов.  

Вкусотията определено си заслужава да се опита, увери се Флагман.





3
Коментара по темата
3.
Николета
11.04.2013 21:29:02
1
3
Бих го пробвала с удоволствие независимо колко калории е ! Изглежда прекрасно! Браво! Не знам само защо трябва да злобеете ... Няма да се оправи тази държава !
2.
Костова
04.04.2013 15:22:06
3
0
От всичките рецепти които се предлагат от Стоян Мавров , няма нито една сътворена от него. Всичко, което публикува като негови рецепти са преписани и ползвани години преди това. Нахално е да се кичи с подобни права и то публично.
1.
Иванов
26.03.2013 14:30:59
1
0
Да това ястие можеше да бъде здравословно,ако преди да напишете статията се бяхте консултирали с истински готвач-професионалист.Това кулинарно изкушение е една калорична бомба съчетала в себе си всички мазни продукти: масло,олио,сметана,трюфелно олио .Спанакът и пилешкото се използват в здравословното хранене ,но не и пържени в масло и маслена баня
Ще ми бъде интересно на колко калории ще оцени вашият Майстор Стоян тази вкусотия ,съчетана от спанак,пармезан,чедър,масло,панирано пилешко филе,сметана ,запържени зеленчуци,трюфелно олио и кедрови ядки.Аз никога не бих си поръчал това ястие ,независимо с колко капки любов е приготвен
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Снимките с Буфон са едно, големият срам на Юве в София е друго! Снимките с Буфон са едно, големият срам на Юве в София е друго! Идеален момент е да си припомним, че Ювентус е бил разгромен в България Бюджет 2025 на Приморско е исторически – с грижа и внимание към всяко населено място и човек Бюджет 2025 на Приморско е исторически – с грижа и внимание към всяко населено място и човек ПРИМ ФЕСТ, който промени облика ни като туристическа дестинация ще бъде надграден, всяка вечер ще има забавления и за гостите на Китен Няма да повярвате с каква двуметрова риба зарибиха река Тунджа Няма да повярвате с каква двуметрова риба зарибиха река Тунджа Веслоносът е нехищна риба, достига до два метра, храни се планктон и по естествен начин прочиства от водорасли Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Клеветата не е позиция, фактите обаче са Пътна помощ от мелето на АМ "Тракия" отговаря: Сумата е висока за хора, които не разбират! Пътна помощ от мелето на АМ "Тракия" отговаря: Сумата е висока за хора, които не разбират! Внушенията, че сме злоупотребили с клиента, са клеветнически – работата беше извънредно сложна и документирана с фискален бон, твърди собственикът на „НК Асист“ С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати Домашен метод, който спестява време, усилия и пари – само с 2 съставки от кухнята Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Гарантираме ви, че всички у дома ще останат очаровани и ще оберете овациите за шедьовъра си Бургас възстановява една от най-красивите си сгради с над 150-годишна история Бургас възстановява една от най-красивите си сгради с над 150-годишна история Сградата на Презенти се реставрира спешно след падане на части от фасадата Скандалната Мис България Елизабет Кравец яхна ултраскъпа кола Скандалната Мис България Елизабет Кравец яхна ултраскъпа кола Тя позира до новото си возило, а всички се чудят кой го е платил Депутатът от ПП-ДБ Йордан Иванов проговори за отношенията си с арестувания митнически шеф Депутатът от ПП-ДБ Йордан Иванов проговори за отношенията си с арестувания митнически шеф Не познавам човек на име Паскал. Не познавам и лице с фамилия Банкова, твърди депутатът от ПП-ДБ
Срина се при Гала Срина се при Гала Поводът за драмата му е внезапната смърт на оперния певец Борислав Спиров, който загина след нелепа катастрофа с камион Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Загиналият парашутист е бил член на 63-та парашутна бригада и е починал тази нощ във военната болница в Ниш от наранявания Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори