×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пеевски внесе в НС предложение за закриване на Антикорупционната комисия
  • Пристигнаха двата самолета за борба с пожарите от Швеция
  • Държавата отпуска 900 хиляди лв. помощи за пострадалите при пожарите
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

В Слънчев бряг АД назначават политически парашутисти, които грабят вече 13-та година


В Слънчев бряг АД назначават политически парашутисти, които грабят вече 13-та година
Веселин Налбантов
Тема в развитие
виж още
скрий
07 Март 2013, Четвъртък, 15:06 ч.
Автор: Женя АТАНАСОВА Снимки автора

В България проблемите се решават на улицата, искаме да чуят и нашия глас, излизаме и ние на протест. Можем и да стигнем и до крайни мерки

- Господин Налбантов, за поредна година проблемите с организацията на движението и инфраструктурата в Слънчев бряг предизвикват бурни коментари сред хотелиерите. Как точно виждате тяхното разрешаване в момент на тежка политическа криза?

- Както на всички стана ясно, в България проблемите се решават на улицата. В Слънчев бряг вече 12-13 години дъвчем едни и същи теми, които обаче остават без решение. Ръководството на дружеството, което трябва да ги разреши, е от политически назначения. Слънчев бряг АД е едно изчерпано от съдържание дружество, но продължава да съществува. Държавата е провалена, метастазите са обхванали цялата страна, депутатите обаче продължават да осъществяват пряк контрол в Слънчев бряг. На днешната среща стана ясно, че и полицията е подчинена на Слънчев бряг АД. Полицията продължава да твърди, че ще продължава да изпълнява нарежданията на АД-то за осигуряване на вътрешния ред.

А ние вече имаме решение на ВАС, което гласи, че актовете и глобите по репатрирането на автомобилите са нищожни.

- И какви мерки ще предприемете?

- Ние ще излезем на протест, ще действаме с всички разрешени от закона средства. Хората от цялата страна излязоха на улицата и получиха своите искания. Значи това е начина. Предстои тежко лято. Никой не си задава въпроса какво става с нас работодателите, с промишлените предприятия. А ние имаме опасения, че скъпата електроенергия ще бъде насочена към нас. Искаме и нашият глас да се чуе.

- През годините сте организирали няколко протеста, но днес проблемите ви са същите, неразрешени...

- Можем и да стигнем и до по-крайни мерки, но нека първо да вземем решенията на Управителния ни съвет.

- Какви са вашите искания по отношения съдбата на инфраструктурата в Слънчев бряг?

- Инфраструктурата и нейното управление трябва да бъдат към Община Несебър. Няма как да имаме друго становище. Ние не плащаме вече инфраструктурни такси към Слънчев бряг АД, договорите са на изчерпване. Имаме документи в Агенцията по приватизацията, че всички сме се издължили.

В същото време няма значение коя партия идва на власт, изпраща тук парашутисти, които управляват по един и същ начин – грабят.

- На срещата вашите мнения се сблъскаха с тези на другото сдружение в курорта. Има ли място за две асоциации, които да бранят интересите на бизнеса в Слънчев бряг?

- Ние си пречим, те са съгласни с нашите виждания като цяло. Бях рязък, защото се усъмних за миг, че има някакви задкулисни действия, но не е така.


В категории: Несебър


8
Коментара по темата
8.
Таня
21.03.2013 21:30:22
0
1
Налбантов-много лош човек!!!
7.
Този път
08.03.2013 15:10:04
2
1
Налбантов е прав, ликвидация на "Слънчев бряг" АД-то му е майката,че пак ще нацвъка павилиони между хората и плажа за да се издържа. Кметът трябваше да купи алеите преди няколко години,но тогава ГЕРБ спряха нещата за да превърнат собствениците в кокошки,снасящи "златни яйца",докато се придвижват до собствените си обекти! Наглост и рекет!
6.
BANJA
08.03.2013 13:56:02
0
1
БЕСОВЕ ПАК ДРАЗНИТЕ ХОРАТА С ИНТЕРВЮТАТА СИ С НЕКОРЕКТНИ ХОРА.ВИЖ №1
5.
до 4
08.03.2013 06:56:42
0
3
Точно така, нещо като община в общината!
4.
да напомня
08.03.2013 05:12:04
1
4
Г-н Налбантов, преди години г-жа Шулева прокара закон в който се определя, че туристическите комплекси са нещо като селищно образование и не плащат местни данъци и такси на общината. Философията на закона е, че спестените от това средства ще бъдат влагани в инфраструктурата на комплекса.
3.
ПЕТЪР
07.03.2013 22:55:21
0
7
ДОНОСНИКА НАЛБАНТОВ СЕ ИЗКАЗВА--СКРИЙ СЕ НЯКЪДЕ БЕ БОКЛУК -НАЛИ СИ ЗНАЕШ НАСРАНИЯ ГЪЗ.
2.
калинка
07.03.2013 20:45:42
0
8
Налбантов е най-наглия работодател ,подиграва се с хората.
1.
Аз
07.03.2013 19:47:19
0
18
Работихме му 45 дни в "Колизеум" в Сл.бр. при тоя изрод и накрая ни даде на 50 човека по 20 лв да сме си купили билетчета до Бургас! Дъщеря му беше Управителка на хотела и тя му хвърли всичко, скараха се и си тръгна заради нас! От хотел "Планета" после му дадоха персонал докато намери други, които да излъже! Ей такива трябва да ги вкарват в затвора а не да ми дават интервюта!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Жандармерия пази къщите на евакуираните от Плоски, хората говорят за чудо след пожара Жандармерия пази къщите на евакуираните от Плоски, хората говорят за чудо след пожара Над 300 души са били принудени да напуснат домовете си и още не могат да се върнат в селото Латински, биология и олимпийски амбиции – новата гимназия в Бургас, за която си струва да знаеш Латински, биология и олимпийски амбиции – новата гимназия в Бургас, за която си струва да знаеш Новата частна езикова гимназия „Едмънд Бърк“ в Бургас приема само 26 ученици за новата учебна година Легендата DJ Mascota идва в Бургас! DockTales се готви за гореща вечер под звездите Легендата DJ Mascota идва в Бургас! DockTales се готви за гореща вечер под звездите Очаквайте селекция от качествен хаус, клубни ремикси и заряд, който се усеща още от първия бийт, споделят организаторите Олио или свинска мас: Коя мазнина да изберем за пържене? Олио или свинска мас: Коя мазнина да изберем за пържене? За готвене при високи температури експертите препоръчват да се използват мазнини с висока точка на димене Сексуално насилие над деца в интернат, карат ги и да чистят дворове на съседите Сексуално насилие над деца в интернат, карат ги и да чистят дворове на съседите Почти 40 градуса е температурата в стаите в дома на ужасите, матраците са изтърбушени, а тоалетната чиния - счупена Гетото в бургаския кв. "Горно Езерово" започна да се превръща в джунгла Гетото в бургаския кв. "Горно Езерово" започна да се превръща в джунгла Местните винят кметския наместник в бездействие - виждал бетоновозите, но не предприемал никакви мерки Започват проверки в болници след като дете падна от втория етаж на МБАЛ-Карнобат Започват проверки в болници след като дете падна от втория етаж на МБАЛ-Карнобат ИА ,,Медицински надзор” се самосезира, министърът на здравеопазването доц. д-р Силви Кирилов ще бъде запознат с резултатите Гейминг оборудване за лятото: Как да пътуваш и да не изоставаш от играта Гейминг оборудване за лятото: Как да пътуваш и да не изоставаш от играта Почитателите на електронните спортове - т.нар. eSports, имат верен помощник в залозите Ивелин Михайлов за пожарите: Ситуацията е катастрофална и ще става по-зле Ивелин Михайлов за пожарите: Ситуацията е катастрофална и ще става по-зле Той засегна темата за обезлюдяването на много родни села Загиналият рибар Стоян бил майстор занаятчия на мидените мрежи, утре щял да празнува рожден ден Загиналият рибар Стоян бил майстор занаятчия на мидените мрежи, утре щял да празнува рожден ден Помориецът подготвял за пакетиране черноморски култивирани миди, докато хванал щепсела на машината и ел.ток го убил на място
Камчатка е като филм на ужасите, още се тресе и от събудения вулкан тече лава Камчатка е като филм на ужасите, още се тресе и от събудения вулкан тече лава Пет мощни вторични труса са фиксирани само за 10 минути Отиде си голямата германска спортистка Далмайер Отиде си голямата германска спортистка Далмайер Тя бе едва на 31 години Японската "Баба Ванга" предрекла днешното цунами и коронавируса Японската "Баба Ванга" предрекла днешното цунами и коронавируса Ето подробности Куп комплименти полетяха към Лиз Хърли - фенове не могат да повярват, че е на 60 Куп комплименти полетяха към Лиз Хърли - фенове не могат да повярват, че е на 60 Известната дама се показа по леопардов бански костюм Масово нашествие от скакалци в Украйна Масово нашествие от скакалци в Украйна Ситуацията се усложнява от много фактори Чужденец държа 10 години скелета на майка си в тоалетната Чужденец държа 10 години скелета на майка си в тоалетната Стряскащ случай в Япония Най-силните земетресения, регистрирани някога в света Най-силните земетресения, регистрирани някога в света АП представя справка за някои от най-мощните земетресения Кола летя с 202 км/ч средна скорост по "Тракия", на шофьора ще му се доплаче от глобата Кола летя с 202 км/ч средна скорост по "Тракия", на шофьора ще му се доплаче от глобата Когато те засекат камерите и кантарите на тола, измъкване няма, категоричен е депутат Лекари не прекъснаха операция по време на земетресението в Камчатка Лекари не прекъснаха операция по време на земетресението в Камчатка Видео с лекарския екип в операционна, който запазва хладнокръвие въпреки люлеещата се земя, обиколи света Конкурс за свирки предизвика чутовен скандал Конкурс за свирки предизвика чутовен скандал Клипче от състезанието в нощен клуб на гръцкия остров Закинтос стана вайръл в мрежата
Томислав Дончев Томислав Дончев Президентът се е самоопределил като ярка опозиция Виц на деня Виц на деня - Докторе, помогни да сваля килограми, всички диети пробвах!
- Домати, краставици, зеле, лук.
- Да ги варя, или да ги пека?
- Копай!
Виц на деня Виц на деня Лекар към пациент:
- Как е главоболието, от което се оплаквахте?
- Замина за няколко дни у майка й.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ан*лен с*кс - единственият случай в който я убеждаваш, че не ти е никак голям...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори