Юлияна Иванова поема ДКЕВР
Юлияна Иванова бе избрана на днешното заседание на Министерски съвет
Ключови думи:
Юлияна Иванова, ДКЕВР, председател, комисия, Ангел Семерджиев, Андон Роков, Бойко Борисов, Министерски съвет
13 Февруари 2013, Сряда, 10:35 ч.
Тя заменя на поста уволнения Ангел Семерджиев
Юлияна Иванова е новият председател на Държавната комисия за енергийно и водно регулиране (ДКЕВР). Това стана ясно, от днешното правителствено заседание. Тя бе предложена на заседание на Министерски съвет, а Бойко Борисов обясни какви са й задълженията.
Припомняме, че на 30 януари освободи Ангел Семерджиев от поста председател на комисията и определи Андон Роков временно да заеме мястото, докато се избере нов председател.
До смяната се стига след забавянето в разработването и приемането на подзаконови административни актове, свързани с Третия енергиен либерализационен пакет, което бе причина Европейската комисия да сезира съда на ЕС.
В категории:
Власт
Тежък ден за Телец, Дева, Козирог и Близнаци: съдбата изпраща изпитания на 19 декември
Как да премахнем лошата миризма от обувките с природни средства - работещи решения у дома
Прегръдката като лекарство: защо тялото и мозъкът ни имат нужда от топъл физически контакт
Теодор Ушев на площада: Мислех, че ни управляват идиоти, оказаха се кръгли...
Бивш национал на Еквадор бе екзекутиран показно в Гуаякил
Как да премахнем миризмата на цигари от дома и колата - доказани и ефективни методи
Декемврийски финансов пробив за Лъвовете: звездите отварят вратата към успеха
82 кг марихуана заловени на Дунав мост - наркотикът бил скрит в климатични панели
Стилиян Петров с тежка изповед: Българският футбол е обречен
Как да премахнем миризмата на канализация в банята - ефективни методи у дома
Божидар Андреев: Взех веществото, за да може жена ми да забременее
Карлос Насар и Александра Костадинова избягаха в природата - романтика на коне под открито небе

Съветника от герб Георги Атанасов сина на Мара Атанасова облагодетелствани от Лапчев известен с псевдонима Джонката лявата ръка на Ангел Циголаря си подари нов джип Мерцедес по време на най-голямата криза в общината.Вдигат данаци,вдигат туристически такси,данак пречистване на водата за да има мерцедеси и далавери ли Лапчев.хората ви загубиха доверие.БОИКО ЩЕ ВЕ ЗАРЕЖЕ А ТОГАВА ЛАПЧЕВ ДА СИ ВЗИМА ПОРТРЕТА И ДА СИ ТРЪГВА МИРНО ИНАЧЕ ЩЕ БЪДЕ ИЗГОНЕН КАТО САИМЕНИКА МУ КОСТАДИНОВ>
препоръчвам да има повече обяснения като тези, на нормален език.....