Еротична масажистка напира за съпруга на Пацо от „Биг брадър“
Излизам по барове, напред-назад, това е най-интересното при мен, разказа тя
19-годишна девойка от пловдивското село Граф Игнатиево, специалист по еротични масажи, е сред финалистките в шоуто „Да намерим жена на Пацо“. Та се казва Надежда Вълкова и е учила за козметичка. Момата не пожела да направи веднага еротичен масаж на Пацо, защото не можела през дрехите „да му набара точките“, както сама се изрази.
Ако Пацо се съблече и трябва да му направя масаж, ще започна отдолу, обеща тя. Освен това Надежда можела да прави и кола маска на интимните части на мъже. „Ако по време на обезкосмяването мъжът се възбуди е по-добре, защото така мога да му обера всичко“, обясни влюбеното в Пацо момиче.
„Ако се получи нещо между нас, не искам след това да правиш еротични масажи на други“, прояви внезапна ревност бъдещият жених, на което момичето отговори: „Спокойно, само на тебе ще правя“.
Надежда живее в Пловдив. „Излизам по барове, напред-назад, това е най-интересното, което се случва с мен“, каза девойката и обеща да замине веднага за Гълъбово, ако Пацо я одобри за жена. Тя най-много харесвала в него очите и характера. Макар че не бе „облякана“, според нейния израз, Надежда потанцува малко на чалга парче на Преслава.
Класическите пържени кюфтета стават сочни отвътре и хрупкави отвън с тайната на баба
Тя е бременна с 12-тото си дете, а дъщеря й с първото
Температурата в Москва падна под -20 градуса
Попфолк певицата Андреа открива нова творческа страница като художник
Тревога за инвеститорите - цената на златото спадна рязко
Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България
Страхотен бутер сладкиш с боровинки и крема сирене за съботния ден
Оставаме си най-нещастните в ЕС, според световните класации
България изпреварва Сърбия по военна мощ, но остава зад Турция и Румъния
Само 5 български университета влизат в класацията Times Higher Education 2026
Бившата на Джизъса с чанта за 20 бона: Бъбрека си да беше продал, пак нямаше да ми осигури този живот!
Лорд Минчев се изгаври с Азис: Тази година булка, догодина - люлка
