Васко Василев: Ако не бях станал музикант, щях да пържа риба в Приморско
Световноизвестният цигулар Васко Василев искал да има ресторант край морето, ако не беше се захванал с музика
05 Ноември 2012, Понеделник, 10:01 ч.
Автор: Бесове.БгЩях да имам ресторантче край морето, мечтае с усмивка
музикантът
Ако не бях станал музикант щях да имам ресторант край морето, но нямаше да почивам, защото това също изисква много работа. В Приморско щях да пържа риба, каза с усмивка световноизвестният цигулар Васко Василев пред bTV. Очарователният музикант заяви, че славата не му влияе и е успял да се съхрани земен и естествен. „Това е така може би, защото от малък свиря пред публика, която се състои от известни хора. Освен това непрекъснато пътувам в страни, където съм никой. Това отрезвява”, каза той.
Като свое изкушение той посочи – хубавото вино, хубавата храна и хубавите жени. „Обичам много баница, от тази най-обикновената – със сирене”, добави Василев. Той добави, че не се притеснява да казва „обичам те” и смята, че човек трябва да дарява любов. „Понякога се опитвам да прикрия сълзите си, но друг път не успявам”, каза още той.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Ей тоя е българина дето е*а майката на Ванеса Мей :)
Ела баба, ела, баница със сиренце ше сторя и рибка ше ти опържа, а ти ше ми посвириш на уше!