Министър Московски катастрофира, счупена е ръката му
Автомобилът, с който е пътувал министърът на транспорта Ивайло Московски, е катастрофирал в района на ловешкото село Голец. Инцидентът е станал малко след 14:00 часа. Министър Московски е пътувал в посока Габрово. Министърът е настанен в болницата в Ловеч със счупена ръка. С него е пътувала жена, вероятно секретарката му. Тя е с два счупени крака. В момента състоянието на министър Московски е стабилно, той е в съзнание, съобщи изпълнителният директор на ловешката болница д-р Тихомир Бенев. Счупена е лявата ръка, допълва той пред Нюз.бг.
Министърът е получил и лека травма в гръдния кош. На място са министър Томислав Дончев и цялата областна дирекция на МВР, съобщи кореспондентът на БНР. Станала е верижна катастрофа заради аварирал ТИР на пътя, като друг автомобил е тръгнал да изпреварва него и спрелите коли. Този автомобил се е ударил челно в автомобила, в който е бил министърът и хора от екипа му.
От пресцентъра на МВР потвърдиха информацията, като заявиха, че към момента има информация за трима-четирима пострадали. Все още не е ясна и причината за инцидента. Говорителят на Областната дирекция на полицията в Ловеч съобщи единствено, че заради катастрофата пътят е затворен и обходният маршрут е през село Голец.
Само 1 консерва риба тон и 3 картофа: 10 минути и имате пълна купа вкусни кюфтета на масата
Стотинките стават на скрап, режат левовете на ленти
Усложненията след грип по време на епидемията
Това, което ви се случва през февруари, ще определи останалата част от годината!
„Върнаха ми всичко до стотинка“: Ученици спасиха пенсията на възрастен мъж
От 10 години не ям след 18 ч. и никога няма да се върна към стария си живот! Ето как се трансформира тялото ми
Това е най-добрият вид чай за контрол на кръвната захар
Ако нищо не ви върви в живота, направете тези 3 неща
Азис отвърна на критиките: Глупави са тези, които не вярват, че съм се оженил
„Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви
Пак отписват Джокович в Мелбърн
Ледената кралица Линдзи Вон влезе в болница

Кой те гази бе палячо (номер-2) нали и те са на работа, също като теб (ако въобще си кадърен да работиш, а не се занимаваш с глупости пред компа) и в къщи го чакат да се прибере жив и здрав. Ако МАЙКА ТИ е в колата няма да мослиш така!!!
Журналята, мен ме интересува какво е станала с другите хора от другата кола. За тези е ясно че МВРто ще ги пише невинни.