×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Кувейт затвори въздушното си пространство след подновените ирански удари
  • Депутатите гласуват финално мерките срещу необоснованото покачване на цените
  • Жълт код за половин България за значителни валежи, придружени с гръмотевици
  • Втора вечер на антиимигрантски протести и безредици в Белфаст
  • Гълъб Донев ще участва в заседание на Европейския механизъм за стабилност
  • Документите за екстрадицията на Стоян Мавродиев са предадени на посолството на Сърбия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

26-годишен бургаски дрифтър оцеля по чудо след зрелищната катастрофа до хотел "Мираж"


26-годишен бургаски дрифтър оцеля по чудо след зрелищната катастрофа до хотел "Мираж"
Пожарникари извадиха младежа, който по информация на Флагман.бг живее в ж.к."Изгрев" от колата
15 Май 2026, Петък, 21:00 ч.
Автор: Тервел ИЛИЕВ, снимки: Иван КОЛЕВ

Бургазлията бе откаран в Спешното отделение на УМБАЛ Бургас, прегледан е и е установено, че няма сериозни травми

26-годишен млад мъж от бургаския ж.к. „Изгрев“ трябва да запомни днешния 15 май като най-щастливия ден в живота си, защото заради глупост самокатастрофира брутално на кръговото до хотел „Мираж(ВИЖ ТУК) и не само оцеля по чудо, но се размина почти без никакви наранявания, научи Флагман.бг.

Както по-рано тази вечер писахме, той бе изнесен от старото си БМВ от пожарникари, които го качиха в линейката.

Извънредно: Зрелищна катастрофа до хотел "Мираж" в Бургас - шофьор обърна колата си по таван

Бургазлията бе откаран в Спешното отделение на УМБАЛ Бургас, прегледан е и е установено, че няма сериозни травми. Изписан е за домашно лечение.

Катастрофата стана днес около 19 часа, като предстои да се установи точната скорост, с която водачът на БМВ 535, произведено през 2005 г., е шофирал.

Със сигурност е била доста над 100 км/ч (ограничението на това място е 40 км/ч), защото от следите на мястото на инцидента става ясно, че е изпуснал управлението на колата на бул. „Никола Петков“ – на около 50 метра преди пасарелката, след което е навлязъл в зелените площи, отнесъл пътен знак и буквално отсекъл 5-метров бор, след което обърнал черния си баварец по таван.

Вижте видеото:

 


В категории: Животът


Тервел ИЛИЕВ Автор
Тервел ИЛИЕВ
61
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Как се маха мазно петно за 5 минути Как се маха мазно петно за 5 минути 11/06/2026, Четвъртък 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Майсторски наръчник за съвършена домашна баница Майсторски наръчник за съвършена домашна баница 11/06/2026, Четвъртък 19:21 0
Тервел ИЛИЕВ Парламентът с решение за КУБ и незаконния град Парламентът с решение за КУБ и незаконния град 11/06/2026, Четвъртък 18:59 2
Тервел ИЛИЕВ Почина Алексей Измирлиев Почина Алексей Измирлиев 11/06/2026, Четвъртък 18:40 0
61
Коментара по темата
61.
наблюдател
17.05.2026 19:50:36
0
4
Сега би трябвало малоумникът да си плати за знака, бора, тревата и т.н.. А дано, ама надали!
60.
Гичо - Бухъла с окото
16.05.2026 20:34:42
0
5
Къв е тоя празняр ва.....Ша го мятам у храстите да ева и тъпака му....
59.
До 52. Слаб 2 и 1/2
16.05.2026 11:03:45
1
27
Наздраве за втория рожден ден на младежа. Забележителна траектория - започва от скоростта, минава през пасарелката, коси тревата, отнася знака, сече дървото и се обръща по таван заедно с БМВ-то. Истински словесен стоп-кадър, без спирачки, без точки, само напред и нагоре! Равносметката - Да оцелееш след 100 км/ч, в бор и таван на БМВ от началото на века, е истинско чудо. Инженерите в Мюнхен едва ли са подозирали, че сглобяват кола, която 21 години по-късно ще се превърне в самоходна косачка и дърводелски инструмент на кръговото в Бургас, но явно са си свършили работата мъжки. Здрава ламарина, здраво шаси.
В крайна сметка, екшънът приключи, БМВ-то е за моргата, борът е за огрев, младежът е в болницата жив, здрав и с безплатен (макар и доста скъп) житейски урок. Оставаме с надежда Общината да засади нов бор, а местните репортери да си купят пакет със запетаи за следващия петък вечер.
58.
оффф...
16.05.2026 10:39:19
1
23
Шибан изрод! Защо е оцелял...едва ли ще си вземе поука мазния примат!
57.
Kojcho
16.05.2026 10:07:57
2
15
И като добавим поведението на доста моторости, които плъзнаха по улиците след протеста…
56.
До 37
16.05.2026 10:07:55
1
7
Само олигофрените и плодовете на куртизанки и алкохолици сте минали от там
55.
Kojcho
16.05.2026 10:00:03
0
17
Красиво беше вчера, данъци в бездействие. Изпращания, коли форсират, по булевардите гонки, шум…колко патрулки видяхте?! Колко глобени има?! Отнети книжки?!
54.
Татко Барба
16.05.2026 09:49:59
0
26
Хюмнета възпитават хюмнета, резултатът е олигофрени
53.
Джигит
16.05.2026 09:38:16
0
11
Търся кожен салон за космос , не видах БНВ-то седан ли е или комбинизон
52.
слаб 2
16.05.2026 09:26:26
0
24
"Пожарникари извадиха младежа, който по информация на Флагман.бг живее в ж.к."Изгрев" от колата"
Как така от колата, живее в Изгрев ? много глупава журналя хахахахаха
51.
Ватата
16.05.2026 09:22:09
0
11
С тия "космоси" толкоз
50.
Райко Комуниста
16.05.2026 09:21:52
1
20
Татко къде е,татко!? За оноя работа ли ме държа или шишето с ракела, че не си възпита отрочето с умения и дисциплина на шофьор , а не на плагиат , позьор , чеки*жия!
49.
Йорки
16.05.2026 09:11:06
0
11
хАсфалта е виновен!
48.
Истинският виновник
16.05.2026 08:59:19
1
28
Да се осъди веднага да заплати щетите по инфраструктурата. Но истинският виновник са родителите му. Когато е трябвало да му покзват кое е правилно и кое е неправилно, те са били в чаготеките, или най малко "на кафе".
47.
Do 38
16.05.2026 08:42:05
1
11
Аз на 25 си купих 1вата кола ,клоун такъв.Нашите имат възможност ,но предпочитана да ме научат на това какво е труд и как се вадят пари
46.
*********
16.05.2026 08:40:43
0
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
45.
Ккк
16.05.2026 08:15:43
0
6
Дрифтуи мрифтуи
44.
Дидо
16.05.2026 08:06:01
0
33
Жалко за борчето. Животът му е в пъти по-ценнен от на тоя примат!
43.
!
16.05.2026 08:02:32
1
38
Глоби до откат за този келеш!
Да засади борова гора за негова сметка и да я поддържа, докато е жив, отново за негова сметка. Без книжка до живот!
Гамен!
42.
До 38
16.05.2026 07:55:11
2
34
Не е младост думата ,а малоумие , така ,че ,ако на младини си идиот ,на старини няма да станеш гений.
41.
Народът е казал
16.05.2026 07:51:39
0
31
Един път стомна за вода ,втори път ,на третия се чупи. Не вярвам този малоумник да си вземе поука ,дано следващия път да не пострада невинен
40.
До 38
16.05.2026 07:31:30
0
40
Не всички сме минали от там. Имам книжка от 18 годишен и за 20тина години шофиране нямам и една глоба за превишена скорост, какво остава за дрифтове. Айде няма нужда да го оправдаваш тоя пикльо, дето няма баща да му сложи два шамара. Добре че не е застрашил някого.
39.
Маринов
16.05.2026 07:30:09
0
27
Поредната бургаска бнв шматка
38.
Мма
16.05.2026 07:22:24
0
28
Спокойно дебелата свиня ше остане без книжка, вече няма и барака и е гладна мишка скоро няма да има друга ...
37.
Бургас
16.05.2026 05:49:01
34
3
Бъдете по разбиращи, всички сме минали от там(младост е думата) сега преценявам ситуацията от всички гледни точки и освен моята безопасност винаги следя за безопасността на околните.
36.
Е36/Е39 вече не ги правят така
16.05.2026 05:20:36
0
32
За щастие на нашия 26-годишен бургаски герой, неговото Е60 от 2005-а хвана последния влак на здравите немски шасита. С малко по-нова кола борът щеше да спечели по точки.
35.
..
16.05.2026 04:36:51
7
36
От изгрев. Изгрев е гетото на Бургас. Винаги е бил и винаги ще бъде
34.
Жалко
16.05.2026 01:39:39
2
29
Какъв прекрасен донор щеше да
33.
Безделници
16.05.2026 01:21:06
1
50
Всяка вечер тия безделници с пробити мозъци се скупчват до ОМВ и Технополис.Като гламави влизат в бензиностанцията и излизат през Технополис с мръсна газ.Камиончето мие асфалта ,те въртят гуми и се състезават с бараките с пробити гърнета.И всичко това до 2 районно ,но те са над нещата.А един малоумник с мотор по 50 пъти ей така за хоби форсира с мотора си до Джъмбо и обратно ,с мръсна газ.Разбираме,че пари за по дълги мотокросове явно няма,но защо не си остане там някъде в пустошта и да се свърши най накрая тоя кошмар.
32.
Ся
16.05.2026 01:17:49
0
38
Ми те шофьорите по-млади от колите които карат!!!!!
31.
Закон
16.05.2026 01:11:41
0
48
Не всеки който кара БМВ е идиот, но задължително всеки идиот кара БМВ
30.
Случаен минувач
16.05.2026 00:21:02
0
26
Мръсна смърт за всички микромозъци и миркопишковци, които се състезават през нощта! Смърт и за шефа на КАТ, който спи. Майка ви да еба мръсна, мързеливи боклуци!
29.
Денчо
16.05.2026 00:05:29
0
58
Същия ме изпревари 2 мин преди катастрофата на соортна зала Младост с над 100 км/ч през бус лентата отдясно. Това може да го видите ако гледахте камерите по спирки и кръстовища вместо да засичате скорост скрити в храсти
28.
___(___ za дрогите
15.05.2026 23:35:35
1
36
Мозък колкото на цаца изпържен от пико разбъркано в някой кенеф,може и алкохол направен в гараж,простащина и дебилизъм,платена книжка и 25 годишен димилник от марката на неграмотниците.Това е резултата.Забравих да кажа вече доста често тези камикадзетата са с диагнози ,шизо,мазо,психо,деградации на личността и тем подобни красоти.Съвет към нормалните хора,не ползвайте често пътищата,там е като на война само ,че не с хора а с простаци и примати.Ако ви се наложи да го ползвате купете си танк,ентелбе,багер или някой 5 тонен брониран джип,така може да имате шанс против пасмината.
27.
Пууууу
15.05.2026 23:19:50
0
37
Поредния малоумник!
26.
...
15.05.2026 23:01:22
1
26
Нищо чудно заради такива "каскадьори" скоро да монтират и автоматични шипове по пътните платна.
...
25.
Хм
15.05.2026 22:21:29
0
45
Поредния дрогиран боклук с таралясника
24.
Нещо тестове наркотици алкохол а у
15.05.2026 22:18:42
1
24
Нещо тестове наркотици алкохол а у
23.
Нещо тестове наркотици алкохол а у
15.05.2026 22:18:35
2
21
Нещо тестове наркотици алкохол а у
22.
добре виновен е поне е жив
15.05.2026 22:15:24
28
8
добре виновен е поне е жив ще се поправи дано, аз искам да обърна внимание на разположението на билборди и други реклами поставени в опасна близост по пътищата .
21.
V
15.05.2026 22:13:55
0
52
Поредният олигофрен от родова линия в която никой никога не е имал три цифрено IQ, но оцелява по чудо, явно този свят наистина е адът щом толкова невинни и добри хора си отиват, а лоботомизираната утайка и паплач винаги е непокътната и окуражена да продължава да сее простотията си навсякъде
20.
култовия клип
15.05.2026 22:12:10
0
17
сабале имаше един у трънките,шо тъй стана, еми тъй стана
19.
до 15
15.05.2026 22:06:30
0
12
да, Теодор до Охридски
18.
msp
15.05.2026 22:04:36
0
21
идиот!!!
17.
Да й боклука
15.05.2026 21:55:22
0
29
Пожелавам им на тея л@йн@ бързащи за чалгарарката си като пръкнат малкото дебилче като тях, ей такива да ги притесняват, да усетят тръпката, децата в колата ли пазиш или да си нащрек за такива боклуци.
16.
До Сега
15.05.2026 21:53:26
0
41
Нещо спира ли институциите да му връчат сметката на този олиго? От къде накъде аз да плащам за някакъв дрифт г-ъз.
15.
*********
15.05.2026 21:50:46
0
13
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
14.
Мда
15.05.2026 21:46:16
1
44
Татко му възпитан от ИТН- Има Такъв Ненормалник. Чалга, селяния, голямо его от простотия. Това е поколението на бургашките политици. Нагли, прости и със съмнително образование. Нищо ново за НРБ!
13.
То едно време
15.05.2026 21:41:21
0
23
Имаше един такъв дебел мухльо , дето уби приятеля си до Палмбийч , май беше Алфа - дебелата Свиня от Славейков.... И той караше така....
12.
Като чуя бНв и ми призлява
15.05.2026 21:39:19
5
43
Калпазани с дву-сантиметрово чело карат подобни 30-годишни таралясници и се мислят за "вся и всьо" на пътя. Одеве един с някакъв Сеат на годините на 30+ годишната ми дъщеря ми се издрифти от дясно и добре, че имам модерен автомобил със сигнализация за "изпреварващи селяни", която ме предупреди, че иначе щеше да стане леш!
11.
Сега
15.05.2026 21:36:00
1
59
Кой ще плаща разходите на тази каскада.....пак данъкоплатците ли.....Я сега всички разходи да ги плаща каскадьора , и другия път да си има 1 на ум ....колко ще му струва педалското изпълнение за Тик Ток ...
10.
Интересен
15.05.2026 21:33:34
0
65
Флагман ако сте добри журналисти изкарайте записа от пасарката да видят хората как караше и как щеше да блъсне хората!
9.
Пряк СВИДЕТЕЛ
15.05.2026 21:30:11
1
99
Едно от момчетата, които щеше да удари и едва не отнесе го пита за къде е бързал толкова и с какъв акъл кара над 110-20км/ч в градско и келеша крещи и оговаря "Кви са тия малоумни въпроси, малоумен ли си, бързах, ти не си ли бързал" . Супер наглото уродче!
Мина между две коли, едната беше в лявата лента, а другата в дясната, като щеше да отнесе и двата автомобила. Караше с над 100км/ч. Престъпник!
Името му е Теодор и е от квартал Изгрев.
8.
пуйка с бекон
15.05.2026 21:23:58
2
72
Добре че не убил някой невиден човек тоя шибаняк. Доживотно отнемане на книжката за такива
7.
до 4
15.05.2026 21:18:37
1
50
Бургазлия е, от елитния квартал Изгрев, предстаавител на града.
6.
——-
15.05.2026 21:12:30
1
68
От Изгрев.Мишок с БВМ.Теодоре много си прост
5.
Добрите новини:
15.05.2026 21:12:13
2
67
1. Дебелия не отнесе и не уби никой невинен
2. Едва ли техните ще му купят пак такава кола и ще се порадваме на един тъпанар по-малко по улиците...засега
4.
Хахахахахахах
15.05.2026 21:10:20
10
27
От меден рудник ли е
3.
Бургазлия
15.05.2026 21:07:58
1
125
Трагедия...
Жалко за бора...
А сега тоя без капка мозък в главата...трябва да полага обществено полезен труд...например 6 /шест / месеца да сади борчета в града...и да монтира знаци...
Мисля , че е ще е разумна присъда...
2.
Кухи
15.05.2026 21:07:42
4
57
Един по един да се изподжаскат тия,където нощно време бръмчат и тормозят хората в града.Пукоти,гърмежи,дрифтове.Така им се пада!
1.
В храстите
15.05.2026 21:04:26
5
55
Изненадал е полицаите в храстите!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Рокадите в Бургас продължават: Христо Панайотов се върна в ИАРА като изпълнителен директор Рокадите в Бургас продължават: Христо Панайотов се върна в ИАРА като изпълнителен директор Знаковият социалист изглежда е преминал към отбора на Румен Радев Арх. Комитова: В „Баба Алино“ перат пари с мълчанието на 10 министерства, а водата е като в ромските махали Арх. Комитова: В „Баба Алино“ перат пари с мълчанието на 10 министерства, а водата е като в ромските махали В такива строежи се влагат бандитски средства, които са крадени, от корупция, от проституция, от оръжие, от наркотици, обясни тя Бургас има потенциал да се превърне в мощен инвестиционен център Бургас има потенциал да се превърне в мощен инвестиционен център Южната морска столица изпревари северната по ново строителство и демографски прираст, сочат данните Кънчо Стойчев: Българският производител е роб на веригите, но държавата може да свали цените Кънчо Стойчев: Българският производител е роб на веригите, но държавата може да свали цените Властта не може да се меси в ценообразуването, но ако върне конкуренцията, пазарът ще се нормализира   Ваксините срещу ковид могат да причинят рак – експерти Ваксините срещу ковид могат да причинят рак – експерти Онколози докладваха на изслушване във Вашингтон за поредица такива случаи ГЕРБ търси „новите умове“: Партията поема курс към пълно обновяване от Поморие ГЕРБ търси „новите умове“: Партията поема курс към пълно обновяване от Поморие Задава се трета сериозна вълна на обновяване 8 други неща, които можеш да направиш с 5000 евро на месец, освен да наемеш хотел „Мираж” 8 други неща, които можеш да направиш с 5000 евро на месец, освен да наемеш хотел „Мираж” „Добре, а сега какво правим с този кораб?” Медийната джунгла срещу закона: Бургаската колегия настоява за спешни реформи в сектора Медийната джунгла срещу закона: Бургаската колегия настоява за спешни реформи в сектора Флагман.бг като най-голям работодател в регионалния медиен сектор подкрепя искането да има ясни издатели и правила  Напушеният Евтим е мъжът, когото ченгетата озаптиха с тейзър и белезници в Созопол Напушеният Евтим е мъжът, когото ченгетата озаптиха с тейзър и белезници в Созопол 40-годишният созополчанин се барикадира в дома си, баща му подал сигнал на тел. 112 Димитър Николов за детската болница: Каквото зависи от нас е свършено, чакаме Министерството Димитър Николов за детската болница: Каквото зависи от нас е свършено, чакаме Министерството На бизнес форум днес кметът на Бургас разказа как се е родила идеята за създаването на първата детска болница в страната
Сделка или удари: Тръмп ги отмени, но в Иран са готови за бой Сделка или удари: Тръмп ги отмени, но в Иран са готови за бой Властите в Техеран обявиха, че не се поддават на принуда, а Али Акбар Дарейни от Центъра за стратегически изследвания в ислямската република коментира, че това, което US президента казва, не отговаря на истината  Шакира и „Ацтека“ дадоха старт на Световното първенство по футбол Шакира и „Ацтека“ дадоха старт на Световното първенство по футбол Спектакълът на стадион „Ацтека“ заложи на впечатляваща сценография и костюми Ваксините срещу ковид могат да причинят рак – експерти Ваксините срещу ковид могат да причинят рак – експерти Онколози докладваха на изслушване във Вашингтон за поредица такива случаи Чудо в Турция: 14-годишно момиче оцеля след падане от 12-ия етаж Чудо в Турция: 14-годишно момиче оцеля след падане от 12-ия етаж При падането момичето е преминало през навес на балкон, което е намалило силата на удара му в земята Мъск ще стане по-богат от половината население на света, взети заедно Мъск ще стане по-богат от половината население на света, взети заедно Очаква се личното му състояние скоро да надхвърли един трилион долара Задържаха за наркотици актриса от "Забраненият плод" и още 21 звезди на шоубизнеса в Турция Задържаха за наркотици актриса от "Забраненият плод" и още 21 звезди на шоубизнеса в Турция Името ѝ беше замесено в разследване, свързано с употребата на наркотици в развлекателната индустрия в южната ни съседка Геополитическа предпазливост: Петте големи в Европейския съюз чертаят нови граници за бъдещите членове Геополитическа предпазливост: Петте големи в Европейския съюз чертаят нови граници за бъдещите членове Натискът за реформа се засилва от амбициите на държави като Черна гора, която се стреми към пълноправно членство до 2028 година, и бързо напредващата Албания Дневен хороскоп за 11 юни 2026: Звездите носят шанс за ново начало. Стрелците срещат любовта Дневен хороскоп за 11 юни 2026: Звездите носят шанс за ново начало. Стрелците срещат любовта Ден на интуиция, смели решения и важни избори – едни зодии ще открият нови възможности, а други трябва да се пазят от прибързани действия и чуждо влияние Иран обяви пълно затваряне на Ормузкия проток Иран обяви пълно затваряне на Ормузкия проток Властите се заканиха, че ще обстрелват всеки кораб, опитващ се да премине от там. Започва ли нова криза за горива? САЩ отново нападнаха Иран САЩ отново нападнаха Иран Множество експлозии в Техеран и провинцията. Властите обвиниха ОАЕ, че също участва в атаката 
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори