Венета Райкова с интересен пост намекна за връщането си в БНТ
Ей, ама голяма симпатяга съм от малка. Родена съм за телевизия, ще се върна, когато му дойде времето, написа Райкова
Венета Райкова предизвика истинско вълнение сред своите последователи, след като отбеляза 66-ия рожден ден на Българската национална телевизия с емоционален пост в социалните мрежи. Именно в БНТ през 1992 г. започва телевизионният ѝ път, след като печели конкурс за водещи.
"Ей, ама голяма симпатяга съм от малка. Родена съм за телевизия, ще се върна, когато му дойде времето“, написа Райкова към архивна снимка от първите си професионални стъпки в ефира.
Думите ѝ веднага бяха разчетени като ясен знак, че обмисля завръщане на екран – макар тя да не разкри кога и в коя медия това ще се случи. Постът ѝ бързо събра вълна от коментари, поздравления и очакване – както по повод юбилея на обществената телевизия, така и заради възможността Венета Райкова отново да заеме място в телевизионното пространство. Феновете ѝ не скриха радостта си, а мнозина написаха, че именно нейното присъствие липсва в родния ефир. Макар към момента Райкова да не разкрива подробности за бъдещите си планове, намекът ѝ бе повече от категоричен – телевизията остава част от нейната съдба, а завръщането ѝ изглежда само въпрос на време, пише "Блиц".
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“
