Стая №1, ет.9 в Бургаската онкология: Там живее Ади. Вижте разтърсващото видео
Семейството вече е изчерпало своите финансови възможности, за да помогне на ученичката да се бори с болестта.
Затова е решено на всичко да се бори за последен шанс за
своята дъщеря (вижте видеото).
Бащата Делян Коджабашев е направил видеото с Ади, чрез което се надяват заедно да трогнат тези, които могат да помогнат. Красивото момиче се нуждае спешно от средства за извършването на операция в Израел. Тя ще струва 91 660 лв.
Зрелостничката не успяла да се яви на матурите, нито да
празнува на бала си със своите съученици. Сега нейната единствена надежда е
да…живее. Днес Бесове.бг разговаря по телефона с Делян Коджабашев - историята е истинска. Очаквайте неговият разказ. Видеото е заснето от нашия колега Константин
Бъчваров.
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии

Ако не можеш да смяташ, да ти кажа -около 3000 лв. Какво пишеш глупости?!?! Най ме е яд като хора, които нямат хал хабер коментират наляво-надясно! Че има злоупотреби е ясно, но не може аз да си гледам моите вноски, а ти твоите! Защото когато аз съм здрав с моите вноски се лекува някой болен и обратно! Пфуууу кафа от лаици!
А Бесове обръщайте внимание на текстовете, които взаимствате - почти същата статия прочетох по-рано в друг сайт, а после се пръкна тук при вас леко пипната...Кофти, нали? Поне да бяхте посочили от кой се вдъхновихте и пренаписахте!
Ади, миличка, аз вярвам, че надежда винаги има! Бъди силна и вярвай, че ще оздравееш!
Ако имахте и грам малко човещина в себе си нямаше да пишете такива глупости. Погледнете се в огледалото и вижте дали ще познаете чудовището, в които сте се превърнали....
1. Злокачествен рак НЕ СЕ ЛЕКУВА, особено когато е в напреднала фаза.
2. Винаги се намира някоя алчна клиника - я в Израел, я в Русия, която да даде надежди, да прибере колосална сума и да изпрати пациента да си умре в родината потънал в заеми. За справки фондация Спаси Дарина и малката Дарина (лека и пръст) която събраните суми не успяха да отърват. Случаи други такива много.
3. Каквото и да направим, колкото пари да съберем - не можем да спасим никой от съдбата му.
4. 3-тото е много гадно и тъжно, но живота също е гаден и свиреп.
5. Дано не се мъчи много хубавото момиче и много жалко за нея. Гадни случаи като нейния - бол.