Хищни риби ядат краката на туристите в Слънчев бряг
Хищни малки рибки гризат в несвяст мъртвата кожа по краката на туристите в Слънчев бряг. Досущ като във филма „Грозната Бети” аквариуми с малките водни животни са разпръснати на навсякъде из курорта, а услугата се предлага като FishSPA. Малки и големи, мъже и жени се възползват от този нестандартен педикюр за да бъдат с уж неустоими крака на плажа. Въпросните „салони” за красота са обикновени сергии, други търговци пък са изкарали аквариумите директно на плажната алея, а клиентите посядат на парапети към оградите на хотелите.
|
Малки и големи се възползват от този нестандартен педикюр за да бъдат с уж неустоими крака на плажа
|
Цената за 15 минути гризане под водата на мръсните ходила е 20 лева. Ако обаче си намерите другар по аквариум, цената е 30 лева за двама ви. Някои хитри търговци за обявили HappyHourпрез мъртвите часове на деня и тогава цената е 10 лева за 15 минути.
„Е, с един път не става хубав педикюр. Трябва да си направите няколко процедури. Но пък удоволствието, което ще изживеете, е невероятно, увери ни „управител” на един от много FishSPA „салони”.
|
Най-съвместимите зодии за перфектна връзка
Григор Димитров сред най-богатите в тениса - ето първите 20
Цената на водката в Русия лети нагоре
От кои зодии са най-верните приятели
Пролетна супа със зеленчуци: Лека и свежа рецепта за новия сезон
Зодиите с най-голямо чувство за хумор
Как да премахнете миризми от килими и мебели
Д-р Атанас Атанасов оглави агенция „Медицински надзор“
Вкусна паста с кисело мляко по турска рецепта, която взриви интернет
НАТО разширява противоракетната отбрана в Турция
Община Бургас ще ремонтира Центъра за временно настаняване
Благотворителна вечер в ДГ „Раковина“ събра 500 евро за каузата на Бела от Варна

