Тежки сблъсъци между полски и руски фенове във Варшава
Стотина руски и полски фенове бяха задържани от полицията във Варшава, след като влязоха в сериозни сблъсъци помежду си на няколко различни места в полската столица преди мача между двата тима снощи.
Полша и Русия са в Група А на Европейското първенство. Мачът помежду им вчера завърши наравно 1:1.
Десет човека, сред които двама руснаци, германец и седем поляци, са ранени, но никой не е пострадал сериозно.
В най-тежкия сблъсък полски футболни хулигани са нападнали руски фенове, които отиват към Олимпийския стадион във Варшава.
Последвало кратко меле между двете групи, при което били запалени и няколко факли.
На няколко други места се стигна до бой между феновете. На мост в близост до стадиона руски запалянковци са влезли в сблъсък и с полицията, има няколко арестувани.
Полицията във Варшава бе сериозно подготвена и предварително очакваше инциденти между поляци и руснаци, с оглед на историята между тези две страни.
Наложи се органите на реда да стрелят с гумени куршуми и да използват сълзотворен газ срещу развилнелите се младежи, които замеряха полицаите с бутилки, камъни и димки.
6 зодии ще сбъднат най-големите си мечти до края на юни
Пълен смях! Пияният баща, накарал 15-годишния му син да го вози, получи глоба... само 150 евро
Автоматичен дефибрилатор за спешни случаи вече има на ключови места в Бургас (ВИДЕО)
Страшна драма в морето с 23-годишен българин в Гърция
Възрастна жена източи 36 хил. евро от НОИ с фалшив стаж
Край на ерата на ултраевтиното пазаруване от Temu и Shein, ЕС въвежда нова такса
14-годишната Ани накара светът да говори за Айтос!
Кампания и награден фонд с мащаб
Турция в шок! Ден след рождения си ден внезапно почина обичана актриса
Ще пътувате за Гърция? Там няма прошка за нарушителите, а глобите - повече от солени
Как пенсионерка успя да измами държавата с 36 000 евро
Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение
