България евакуира 148 души, сред които много чужденци
Групата напусна Израел
"Евакуирахме група от 148 души, 89 от които българи". Това каза министърът на външните работи Георг Георгиев, който посрещна на столичното летище евакуираните наши сънародници от Израел.
Той подчерта, че освен сънародници, с изпратения от България самолет са се прибрали граждани на няколко различни държави - Словения, САЩ, Белгия, Албания, Косово.
"Най-многобройната група е от нашите съседи от Румъния - 41 души", каза министърът на външните работи.
Самолетът кацна тази нощ в София. Израел и Иран са във военни действия помежду си в момента.
Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000
Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие
21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже
Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви
Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори
Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС
Община Несебър разширява образователната инфраструктура и подкрепя модерни иновации в професионалното обучение
Ипотечните лихви у нас се покачват до 3,5% след решението на ЕЦБ
16 ковчега за 10 дни: Черната статистика по пътищата, която МВР не може да скрие с пиар акции
Дизелът падна до 1.59 евро за литър
Най-дългото лятно събитие идва в Бургас: Boom Summer Fest събира над 400 артисти и инфлуенсъри
Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура

затънал си до ушите в лайната,потапяй се в тях,яж лайна и пукясвай по-скоро......
България без вас,щеше да е едно по-добра място за живеене,русофилска мършо смрадлива.....Понял....???
Нбий си го в кухата кратуна и мри по-скоро...!!!!
до 4
верно сте мърши.....
дядо Петко Славейков ти го е казал,много преди да се родиш.....МЪРШО....!!!!
ДО 2