Инцидент в несебърско село
59-годишен мъж е с контузия от ПТП
В неделя около 08.45 ч. на ул. "Михаил Герджиков" №55 в несебърското село Баня кола "Форд Транзит", управлявана от 53-годишен мъж от Първомай, поради неспазване на дистанция, застига и блъска намаляващия скоорстта пред него лек автомобил "Мерцедес Е 220 CDI". Вторият автомобил е управляван от 26-годишна жена от Първомай.
От ПТП пострадал пътника на задната седалка в Форда - 59-годишен мъж от с. Брягово, който с охлузвания и натъртвания, без опасност за живота.
Той е прегледан в болница "Сърце и мозък" и освободен за домашно лечение.
Спират даването на ваучери за храна
Нов инцидент при гонка: Моторист се заби в кола
Крум Зарков: БСП дава три месеца толеранс на новото управление
Синът на Милен Цветков - механик на Световното първенство за коли с водородно задвижване
4 зодии отварят нова врата
Отиде си актрисата Кина Дашева
Родопски пататник по стара рецепта – хрупкав отвън, сочен отвътре и невероятно вкусен
Порой заля къщи и улици във варненското село Войводино
Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“
Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор
След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган
