26-годишен мотоциклетист загина при катастрофа край Елхово
Той е управлявал мотоциклет, изгубил контрол и излиза извън пътното платно
Млад мъж, на 26 години, от Елхово, загина на участъка между Лесово и Елхово, част от международния път за граничния пункт. Той е управлявал мотоциклет, изгубил контрол и излиза извън пътното платно, съобщи за БТА говорителят на Областната дирекция на полицията в Ямбол Татяна Павлова.
Докаран е в спешното отделение на областната болница в състояние на клинична смърт, като опитите на реанимационния екип остават без успех, съобщиха от Многопрофилната болница за активно лечение „Св. Пантелеймон”. Трагичния случай стана около 18:00 часа.
В посока град Елхово се движат двама мотористи, като вторият загубва контрол по време на управление и излиза извън платното, каза говорителят на ОДМВР. Движението в пътния участък се регулира от полицейски служители.
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

Опaсни облaстни координaтори имa нaзнaчени в облaстите, докaрaни от мaйните си... Нaстaнявaт се между живущите, ползвaт си дaнни от aдминистрaтивните електронно и безконтролно, влияят и когaто се нaложи дa влезеш в отделение се окaзвa, че сa нaстaнени в съседнa болничнa стaя и ползвaт безплaтно лечение ...
Пикляви текстове от сорта "Карай, не я жали, колата иска да се натиска и мен така не ме пази, вдигни ми 200, ще ти върна жеста"
Тук не става въпрос за кола но е същата работа.
Слушал съм навън как и младите пичета се кефят и подмокрят когато такъв дришльо мине по пътя. Айде сиктир и те с тях!