×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Немците се завръщат в Слънчев бряг


08 Март 2025, Събота, 19:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Ще има и много румънци, поляци, чехи, англичани и скандинавци, прогнозират хотелиерите

Немските туристи тази година ще са много. Завръщат се на Слънчев бряг. Това съобщиха туроператори и хотелиери от комплекса. До момента има много заявки, а това слага край на стагнацията в последните години, когато за съжаление, най- масовите туристи преди време, позабравиха родния курорт.

Сега обаче, се очаква пробив на немския пазар и нещата ще си дойдат на мястото. Ще има много румънци, поляци, чехи, англичани и скандинавци, прогнозират хотелиерите.

Според тях, е важно, че комплексът вече има слава на дестинация за семеен туризъм.

Вече са рядкост и предишните ежедневни нощни "турове по баровете", които стимулираха алкохолния туризъм с обиколките на групи туристи по заведения и опитване на най- различни коктейли и твърд алкохол, пише Труд.


 


В категории: Несебър


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Как да направим перфектните бързи спагети Как да направим перфектните бързи спагети 15/06/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент 15/06/2026, Понеделник 18:50 2
17
Коментара по темата
17.
големи разбирачи
09.03.2025 20:51:45
2
2
и,, професори,, тука бе...??
германците такива,французите онакива.англичаните и те бамбашка
ами българята какви са ве......а..???шматки пробити......ми от българята по-големи боклуци има ли ве,,,,малоумници...еми...няма..е затова ша си останете с плюването,по успешните и можещите,щото никакъв уй не става от вас,ставате само за храна на прасетата.....хахахаха
16.
до 8
09.03.2025 20:36:12
0
2
верно си тъп,ама как да го асимилираш като у празната ти чутура няма никой.....отгоре на това си неграмотен......кретен
Did you understand me...asshole...???
15.
XYZ
09.03.2025 19:38:03
1
3
Смях в залата! Дойчо предпочита Испания, Франция и Италия. Даже и Хърватия. Не ще да го лъжат, грабят и обират тук.
14.
*********
09.03.2025 13:37:01
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
13.
Спиро Пирона
09.03.2025 13:10:04
2
4
Немците не са туристи.Паплач с претенции. Скъсани и много НАГЛИ същества.
12.
Ха,ха
09.03.2025 12:34:22
2
8
Защо ли всичките ми германски колеги ходят в Турция,Сейшелски острови Италия, Хърватия и т.н.
И никой не споменава България...
Искат ви се туристи,ама едва ли.
Ще дойдат пропаднали англичани,които от сутринта са на водка и само проблеми правят...
Мечтите са безплатни.
11.
Фрау ком
09.03.2025 10:00:06
7
3
Точно неми са, защото са най-големите педали в Европа... може би след французите. Така че...
Берлин в пламъци през 2026та, вперед !!!

Z
10.
Tui
09.03.2025 08:53:18
1
7
Мечти...
9.
Правилно е да се наричат германци
09.03.2025 08:14:38
2
7
"Немците"

На български, а и на други славянски езици, жителите на Германия се наричат „немци“. Правилно е обаче да се казва „германци". „Немски“ е само езикът, който официално се говори в Германия, Австрия, Швейцария и Белгия. Произходът на думата „немец“ си има история: била е равнозначна на „чужденец“, но всъщност произлиза от „ням човек" - човек без език, човек, на когото нищо не му се разбира.

"Швабите"

На български „шваби“ често се използва като синоним на „германци“. Всъщност швабите са обитатели на една от провинциите в югозападна Германия, която исторически се нарича „Швабско", а днес общо-взето се покрива с провинция Баден-Вюртемберг.
8.
До 4
09.03.2025 08:08:53
5
0
Недей да викаш анадънмо, а виж ком. 7, за теб се отнася... изверг! я я вундабар, Аллах акбар!
7.
*********
09.03.2025 07:31:30
2
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
6.
Е,ЧЕ
09.03.2025 04:13:32
6
10
От блядовете,по-големи скъсаняци има ли бре....!!!...хахаха,.....аре бегай...
5.
ОТ SUNNY BEACH
09.03.2025 04:08:43
5
16
Гюнтер, идвайки в Слънчев бряг на почивка,с умиление забеляза,старото си Ауди паркирано ,пред един хотел ,,което беше оставил,за скраб,в Германия,преди 20-ет години...
4.
do 1
09.03.2025 03:57:03
7
5
много си тъп Саше...еее,тъп си като гьония,с тъпия си коментар....
Анадънму...гьотферен...???
3.
Гост
09.03.2025 03:44:08
16
15
Руснаците върнете а не дойчовците скъсани
2.
..?
08.03.2025 22:55:05
6
21
Кои немци?
Мюмюн, Мехмед,... с немските граждаства ли?
Джиджаните, възпитани, корекомски шваби с файтоните, тоалетите, оперите... само ще ги сънуваме.
1.
Хасан
08.03.2025 20:07:53
9
18
Диз ист свинска варена, итс гуд я я шпрахе дойч я
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
21-годишният Максим от Бургас е шофирал БМВ-то убило тийнейджърка на тротоара в Свети Влас 21-годишният Максим от Бургас е шофирал БМВ-то убило тийнейджърка на тротоара в Свети Влас Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, опитал се е да помогне Търсят парите на „Калашниците“, шефовете на бандата остават на свобода Търсят парите на „Калашниците“, шефовете на бандата остават на свобода Двама от 16-те задържани са оказвали натиск на свидетели, присъствали на катастрофата на „Челопешко шосе“ Черно БМВ уби млада жена на тротоара в Свети Влас при зверска катастрофа Черно БМВ уби млада жена на тротоара в Свети Влас при зверска катастрофа Ако се намирате в района, шофирайте внимателно, спазвайте указанията на полицията и по възможност използвайте алтернативни маршрути „Черноморец 1919“ привлече петима, започна подготовката с умерен оптимизъм „Черноморец 1919“ привлече петима, започна подготовката с умерен оптимизъм Димитър Костадинов официално премина в „Локомотив“ (София) след силен сезон край морето Най-грандиозното заведение на българското Черноморие отваря врати този уикенд! Най-грандиозното заведение на българското Черноморие отваря врати този уикенд! NAKED Beach посреща 3000 души на плажа в Бургас с DJ Gorro, DJ Pokera, Светлин Къслев, Manuel Riva, Dan Tanev и Matizze   Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие Неизвестен извършител е подпалил служебните коли, които са били паркирани в централната част на македонската столица Старозагорските предприемачи братя Ангелови се завърнаха в Бургаско с мегасделка за милиони Старозагорските предприемачи братя Ангелови се завърнаха в Бургаско с мегасделка за милиони Закупиха птицефермата в село Черни връх  Пеевски отстрани Йордан Цонев и Хамид Хамид от ръководството на ДПС Пеевски отстрани Йордан Цонев и Хамид Хамид от ръководството на ДПС Чух хората и винаги ще ги чувам, заяви лидерът Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви Потребителите трябва да внимават за подвеждащи оферти и съмнителни сайтове при пазаруване в интернет Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори Кметът Марин Киров откри престижното състезание, което събира млади спортни таланти от четири държави
Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Дори този петък в Женева да бъде подписано споразумението, едва ли ще се сложи край на войната, защото управляващите в Израел обявиха, че няма да го спазват – няма да изтеглят ЦАХАЛ от Ливан Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Това е минималната премия за главните съдии от Мондиал 2026 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже Тя е паднала от около 40 метра (131 фута) височина Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Напук на разпада в регионалните структури, лидерът бетонира властта си и пенсионира Йордан Цонев и Хамид Хамид от тясното партийно ръководство Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Днес фестивалът принадлежи на ромската култура - жива, пламенна и неудържима Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Историческият законопроект за асистираното умиране се завръща с процедурен коз, който елиминира ветото на „неизбраното малцинство“ Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Два хеликоптера се сблъскаха над Рио де Жанейро в неделя сутринта и се разбиха в западната зона на града, при което загинаха всичките шест души на борда, включително Трие Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Най-големият потрес в залата предизвика разкритието, че едно от изнасилванията е било извършено в мазето на семейния дом на престолонаследника принц Хокон Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Сделката между Вашингтон и Техеран предизвика безпрецедентен разрив и гневни обвинения в предателство Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ представя юбилейна изложба по повод 80-годишнината на Руси Куртлаков Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ представя юбилейна изложба по повод 80-годишнината на Руси Куртлаков  Експозицията, разположена на първия и втория етаж на галерията, има за цел да разкрие многостранния и разнопосочен талант на автора
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Кораби, палете двигателите си. Нека потече петрол Виц на деня Виц на деня В България в часовете по трудово обучение учениците сглобяват табуретки, а в Китай сглобяват айфони. Виц на деня Виц на деня Върви си Червената шапчица из гората, а насреща вълкът.
- Червена шапчице, не те ли е страх да се разхождаш сама в гората?
- Защо да ме е страх? Познавам гората, обичам с*кса...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В живота, както и във футбола, не можете да отидете далеч, без да знаете къде е страничната греда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори