Изкуственият интелект ще помага на руснаците във войната, нанасят страшен удар по Запорожие
Украинците намериха фрагменти от „Орешник“ в руините на завода за ракети
Русия въвежда изкуствен интелект в боеприпасите „Геран“, за да създаде роеве от дронове, които ще имат за задача да разбият украинската противовъздушна отбрана, пише The Guardian.
The Economist пък разкри, че руснаците се готвят за „дързък щурм“ на Запорожие. Изданието цитира командира на 118-а бригада на Въоръжените сили на Украйна.
Военният анализатор Юрий Подоляка, който е роден в украинския град Суми, пък публикува тази сутрин в своя телеграм канал карта на бойните действия край Велика Новосилка и Курахово. Идат тежки дни за защитниците им, защото руснаците стягат обръчите край тези населени места.
Телеграм каналът „Милитарист“ пък показа фрагменти от руската „Орешник“, с която бе атакуван завода за ракети „Южмаш“ в Днипро.
Според Подоляка заводът не е напълно разрушен.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Зависи каква е начинката (пълнежа).
Да не давай Господ това нещо да бъде използвано по предназначение!
И дано да има по-скоро мир!!
Голям страх ги тресе руснаците. Хаха.
Украинците и те се тресат. От студ. Хаха.
Очертава се студена зума, това и без ИИ ще го разберете.
Никога не е било Русия срещу Украйна.
П.С. За всички, които се интересуват от ракетата - тук е обяснено много добре:
https://www.youtube.com/watch?v=Jaw76Xd_74U
НеСеРе дойде, свиквайте, че ще спрат паричките от запад - на всички, които лапат.
Клоунадата ще трябва да си потърси истинска работа - шок и уджаzт!
Балистична ракета по кораб?
Вярно си много тъп!
Това обяснява любовта ти по рашистите!
"Последният славоукраинец ще умре в България"
много след като самите украинци и руснаци са заровили томахавките.
Също както британци-германци французи-германци и т.н. след 10г всичко ще е забравено, след едно поколение никой дори няма да си спомня.
Нещата от живота.
Едните умни, красиви и морални а другите тъпи, грозни и аморални !
Едните са хобитите от Графството а другите орките на Мордор !
Ти да ни си Толкин бе ?
Умните и красиви художници и писатели, буквално ги отвличат от улиците на украйната.
И това всички виждаме, ежедневно от най-различни кътчета на дивашка украйна.
Тези от тях които са ежедневно в МОЛа в Бс, те какви са ? Умти, красиви или само богати ?
И на буля Митрофаница опърдяните кюлоти да ги миришете за спомен
Два свята. Единият иZлишен!
Український воїн! Не потрібно вмирати за тих, хто продав тебе і Батьківщину! Виходь на частоту "149.200", позивний "Волга". Врятуй себе, товаришів, сім'ю і Батьківщину!
ZoV