Това е най-секси мъжът за 2024 г.
Актьорът Джон Кразински стана популярен с ролята си в "Офисът"
Актьорът Джон Кразински е тазгодишният най-секси жив мъж според списание People. Звездата, която всички познаваме и харесваме с ролята му на Джим в сериала "Офисът", се присъедини към колекцията от неприлично добре изглеждащи мъже на изданието.
А там са Брад Пит, Хю Джакман, Джони Деп, Патрик Демпси. Чест е да застанеш до такива редки екземпляри за човешкия вид. Но в първия момент Кразински споделя за People, че е помислил секси титлата си за някаква шега, пише webcafe.bg.
"За момент ми причерня, всъщност. Нямах никакви мисли. Нищо по-различно от това, че може би ми правят номер. Точно така се събудих, мислейки си: "Това ли ще е денят, в който всички ме питат ти ли си най-секси живият мъж". И все пак наистина това е денят. Вие, хора го направихте. Вдигнахте летвата за мен", казва актьорът.
Кразински допълва, че съпругата му - актрисата Емили Блънт, е "много развълнувана" от новината, като е бил много радостен да ѝ съобщи какво постижение е отбелязал с външния си вид.
Актьорът е най-известен с ролята си на Джим Харпър в американската версия на сериала "Офисът". През последните години се изявява и като режисьор. Негова в хорър поредицата "Нито звук", където е режисьор, играе и съсценарист.
Тази година Кразински пусна и първата си анимация "Измислени приятели", където старата му дружка от "Офисът" Стив Карел озвучава един от героите.
За жените по света класацията за най-секси жив мъж на People е второто по важност подреждане след календара с австралийските пожарникари и всяка година обявяването име се следи с интерес.
Макар че е поласкан от титлата, Кразински казва за People, че това няма да промени начина, по който възприема себе си. Но е възможно да промени начина, по който половинката му Емили Блънт го третира.
"Мисля, че ще ме кара да върша повече домакинска работа", шегува се актьорът пред People и продължава: "Ще каже: "Добре, вече се доказа пред света, сега е време да се докажеш и вкъщи".
Бившата на Джизъса с чанта за 20 бона: Бъбрека си да беше продал, пак нямаше да ми осигури този живот!
Лорд Минчев се изгаври с Азис: Тази година булка, догодина - люлка
Почитаме двама свети чудотворци, ето какво повелява традицията и кой празнува днес
Ще има ли промени в таксите в банковия сектор след 1 февруари
Режисьорът и част от актьорския състав на "Клошар" гости на предпремиерата в Културен дом НХК
Само 1 консерва риба тон и 3 картофа: 10 минути и имате пълна купа вкусни кюфтета на масата
Стотинките стават на скрап, режат левовете на ленти
Усложненията след грип по време на епидемията
Това, което ви се случва през февруари, ще определи останалата част от годината!
„Върнаха ми всичко до стотинка“: Ученици спасиха пенсията на възрастен мъж
От 10 години не ям след 18 ч. и никога няма да се върна към стария си живот! Ето как се трансформира тялото ми
Това е най-добрият вид чай за контрол на кръвната захар
