Прогнозата на НИМХ за четвъртък зарадва цяла България
Максималните температури в повечето места ще са между 29° и 34°, за София – около 29°
На 22 август ще преобладава слънчево време, с купеста облачност в следобедните часове. Това съобщават от НИМХ в своята прогноза.
По-значителна ще бъде над планинските райони на Западна и Централна България, където ще има краткотрайни валежи, придружени с гръмотевици. На отделни места в Дунавската равнина и Горно-Тракийската низина също ще превали и прегърми. В Западна и Централна България ще духа слаб и умерен вятър от северозапад, в Източна - от север-североизток. Максималните температури в повечето места ще са между 29° и 34°, за София – около 29°.

Над планините ще има купеста облачност, по-значителна в следобедните часове, когато ще се развие и купесто-дъждовна, и главно в западните и централни дялове на Стара планина и Рило-Родопската област ще превали и прегърми. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 23°, на 2000 метра – около 16°.
По Черноморието ще бъде предимно слънчево. Ще духа умерен вятър от изток-югоизток. Максималните температури в повечето места ще са между 28° и 32°. Температурата на морската вода е около 27°-28°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
Разкриха две незаконни автоморги с крадени авточасти от Европейския съюз
Тръмп се похвали, че е принудил Макрон да увеличи цените на лекарствата
В любимия на българите Одрин спряха да приемат левове
Москва: България е плацдарм на НАТО за война с Русия
Пазарът на имоти е в капан, а бабите не си дават жилищата
Важно! Дежурен детски кабинет ще работи в медицинския център на УМБАЛ-Бургас по празниците
Обрат! ВиК операторите нямало да вдигат цената на водата, заради еврото
Днес е ден за смирение, подготвяме се за Светата вечер, не правете това, за да не си навлечете беди
Леля Стефка ми даде тази рецепта за пълнена пита "Хайдушки калпак", страхотна е
Рекордна сума: НСО дариха 26 000 лв. на "Българската Коледа"
311 000 винетки изтичат след дни, вижте цените в евро
