×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Мария Илиева специален гост с най-големите си хитове на „Бургас и морето“
  • Черноморец 1919 се завръща в Бургас, посреща Берое в събота от 18 часа, входът е свободен
  • Ясен Петров ще поеме Спартак
  • Само 5% от новите фирми оцеляват
  • Девет плажа в Гърция останаха без „Син флаг“ след внезапни проверки
  • Русия удари американска компания в Киев
  • От "Възраждане" поискаха съвет по сигурността заради позицията на Иран за авиобаза "Безмер"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Губернаторът на Бургас Константин Гребенаров е кавалер №1 на 8 март


Губернаторът на Бургас Константин Гребенаров е кавалер №1 на 8 март
В тоалет, реплика на роклята на Анджелина Джоли от последния Оскар, блестеше Ваня Милчева (вдясно), имиджмейкър на шато "Minkov brothers"
08 Март 2012, Четвъртък, 12:30 ч.
Автор: Добромир ДОСКАЧАРОВ Видео автора

Единствен той сред мъжката половина на властта се сети да уважи успелите от различни браншове

Областният управител на Бургас Константин Гребенаров даде изискан коктейл в зала „Компас“ на интерхотел „България“ в навечерието на дамския празник 8 март –виж видеоматериала). Губернаторът покани точно 80 жени от различни браншове – лидери в своята област, доказали се професионалисти, общественици. Сред гостенките блестяха председатели на общински съвети, кметици, магистрати, журналисти, учители и администратори. За гостенките освен цветя, марково вино и гурме, дело на главния шеф на ресторант „България“ майстор Стоян Мавров, имаше и програма. Специално бе отбелязано високото качество на новите вина на шато "Minkov brothers" от серията Сайкъл - гевурц траминер, пино ноар и вилние. Областният лично поздрави всяка от дамите, с него бе и заместникът му Атанас Терзиев. Оценката на светското събитие е най-висока по повод празника, категорични бяха гостенките. Гребенаров е единственият представител на властта, който се сети, че въпреки кризата, жените се нуждаят от внимание и уважение на този важен за тях ден.

Сред бляскавото дамско общество се отличаваха особено ярко фигурите на три видни дами – художничката Райна Рачева, педагогът Венда Райкова и журналистката Евдокия Симеонова – създателка на съвременната журналистическа школа в Бургас.




В категории: Лайфстайл


Добромир ДОСКАЧАРОВ Автор
Добромир ДОСКАЧАРОВ
16
Коментара
Владислав БОНЕВ Курс за 100 евро менте: Клиент измами таксиджия Курс за 100 евро менте: Клиент измами таксиджия 31/07/2026, Петък 14:00 1
16
Коментара по темата
16.
Вендета
09.03.2012 09:24:44
3
4
Много жалък опит за PR на Гребенаров. Целта тук е създаване на медиен комфорт и благоразположение на медиите към него. Явно Брадатия доносник в последно време се е активизирал медийно. Нещо крои май? Я срещу вечният му опонент Рейзи/който го унижи пред цяла България, проваляйки кандидатурата му за кмет на Созопол/, я срещу някой нов враг.
15.
Прост Земеделец
09.03.2012 09:06:16
1
9
Явно не съм единственият ощетен от тази, обвита от корупция г-жа Лидия Станкова. Тази слагачка и нагаждачка успява да се задържи на поста си вече при няколко правителства, въпреки ла.ната в които е затънала. Тя не защитава интересите на обикновените земеделски производители, а само на мутренските фирми, източващи евросубсидии, като в това число влизат и фирмите на мъжа ѝ, въпреки, че има конфликт на интереси, това не прави впечатление на никой. Докога ли ще продължава този хаос в Областна служба земеделие-Бургас? Отговора е само един - докато директор е Лидия Станкова.
14.
жоро николов
09.03.2012 08:46:36
0
6
ООООООО,господи....Незнам кой е разработил сценария за тази изява на г-н обласният управител.Но вместо за добър имидж на властта и добър замисъл,явно ефекта е обратен.Обществеността и обикновените хора се питат друго:Това елита ли е,или жените който могат и са способни да се нагласят и подлагат във всяка ситуация.Носители ли са на морала,професионализма и личният пример и в какво.Май тези същите се опитват да го отхвърлят и да ни налагат други модели
13.
Забавя, но не забравям
08.03.2012 23:52:10
0
8
О, кого виждаме тук? Мазната, корумпирана, руса кифла - Лидия Станкова. Оправи корупционните схеми в земеделието, та и на културно мероприятие отишла. Станкова върни ми заграбените от съпруга ти земи, а след това имай очи да се показваш сред хора. И това ми бил елита на Бургаска област.
12.
Мъхеста Брада
08.03.2012 23:28:23
2
2
С тоз Гребенаров направо се насрахте. Утре очаквам новина от типа - Гребенаров пръдна цели три пъти и накрая се наака"! Касабова, Касабова много си жалка! Рейзи те отряза и сега лижеш г.за на Брадатко!
11.
До 9
08.03.2012 20:34:16
0
3
По-голямата част от тези чанти , не са отгледали и едно дете . Защо ли ? Защото са разведени , а още по-зле - защото са стари моми, отдадени на професията ! Хвала !
10.
jo
08.03.2012 19:27:04
1
2
г-жа Касабова е много готина и достойна,създаде с екипа си един независим и обективен сайт, да е много здрава и обичана й желая и все така да не й пука
9.
хм
08.03.2012 19:23:21
0
2
интересно ми е тези "успели" жени сами деца какви деца са възпитали и научили да бъдат Човеци, това за мен е успяла жена - оставила нещо стойностно и читаво в резултат на собствени усилия, време и качество.Другото е временна конюнктура и снобски бошлаф
8.
Допълнение към №4
08.03.2012 17:20:48
0
2
Наистина успяла жена ли е Тони Костова? Отиваш при нея в службата с болката си и тръгваш с още по-голяма.Некомпетентна,нагла...и гордо застанала отдясно на областния.Защо ли...
7.
Lena Naidenova
08.03.2012 17:19:51
0
0
Gospodin 101 manekenki bih kazala si e napravil evtino meropriqtiice. Opredeleno uspelite jenici lipsvat ot kokteilcheto, no za smetka na tova pyk prisystvashtite sa izvadili naftaliranite rokli ot garderobite. Tuk tame nqkoe svejo devoiche,ama to moje li da se zabeleji ot vsichkiq tioq paplach...
6.
Бисер Илиев
08.03.2012 15:44:01
0
2
Така е Христо! По подобни събития в Бургас, най-често можеш да видиш комплексари и първенюта. Лицемерието е на килограм, а простотията се пласира на тонове.
5.
христо николов
08.03.2012 15:26:15
0
5
В никакъв,ама в никакъв случай Бургаската общественост няма да приеме ,че това са най-успелите жени на областта.Упелите жени на бургаска област не са това,поне в 90% от присъщващите.Не си ли присвояват тези качества едни и същи хора,който с години избиват комплекси и гледат кокетно да се покажат на разни събития
4.
Тони Костова
08.03.2012 15:14:50
1
5
На Терзийката, духалката и тя там наредена, барната в лила. Самата красота. Но аз бях най-хубава. Тъкмо ходих да ми турнат ботоксче, че да се опъна малко.
3.
Гинка
08.03.2012 15:01:21
1
4
Много гнусно събитийце е спретнало ченгето. Само добре излъскани, но здраво провлачени стари чанти. ;)
2.
скръц
08.03.2012 14:28:56
1
3
Брех, областния събрал всичките готини мацки на Бургас
Еваларка
1.
Nina
08.03.2012 12:55:38
1
1
strahotno video :)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
С възпоменателни прояви Поморие почете 120-годишнината от опожаряването на Анхиало С възпоменателни прояви Поморие почете 120-годишнината от опожаряването на Анхиало Хиляди домове и черкви са погълнати от пламъците, а местните жители са принудени да напуснат родната си земя Кобилкина смени сутрешния секс с бягане, а по пътя разказа за капризен милионер Кобилкина смени сутрешния секс с бягане, а по пътя разказа за капризен милионер Богаташът искал 20-годишна жена без минало, но получил бърз урок за двойните стандарти Готвят двойни глоби за родителите на деца, които бягат от клас Готвят двойни глоби за родителите на деца, които бягат от клас Прогресивна България предлага санкции до 500 евро при повторно нарушение и въвежда праг от 70% присъствие Съдът остави Стоян Колев под домашен арест, деца лагеруват пред блока му Съдът остави Стоян Колев под домашен арест, деца лагеруват пред блока му Тиктокърът поиска по-лека мярка, но магистратите го оставиха в дома му, където продължава с лайфовете и ремонта Курс за 100 евро менте: Клиент измами таксиджия Курс за 100 евро менте: Клиент измами таксиджия 62-годишният водач разбрал след пътуването, че приетата банкнота е неистинска, полицията започна разследване Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото Основната версия на криминалистите е, че в убийството на Владимир Янков - Загатото е забъркан някой от най-близките му кръгове „Солени ветрове“ от днес в Бургас, атракцията тази вечер ще е „Кучешката вахта“ „Солени ветрове“ от днес в Бургас, атракцията тази вечер ще е „Кучешката вахта“ Песни на Пламен Ставрев, Христо Граматиков, Светлана Стоянова, Гриша Трифонов, Емил Ангелов и Бойко Георгиев може да бъдат чути в „Небесните бардове на България“ Парламентът прекрои изборите: Задължителни машини, курсове за СИК и глоби до 15 000 евро Парламентът прекрои изборите: Задължителни машини, курсове за СИК и глоби до 15 000 евро Хартиената бюлетина остава резервен вариант в големите секции, район Чужбина отпадна, а лимитът за секциите извън ЕС беше премахнат Часът на истината за Евровизия 2027: Ще научим ли днес града-домакин? Часът на истината за Евровизия 2027: Ще научим ли днес града-домакин? Въпреки очакванията БНТ да се произнесе до края на деня, Бойко Димитров от СОС намекна, че знае нещо повече и анонсира за възможно забавяне на крайното решение Геро запазил отлични отношения с бившата си жена след развода Геро запазил отлични отношения с бившата си жена след развода Актьорът и Цвети Гагарова са запазили нормални отношения, а дъщеря им Йохана гледа към театралната сцена
Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал Старият проект за Глобална лига на нациите отново излиза на дневен ред след решението на Европа да бойкотира турнирите на ФИФА До 49 000 мигранти преминаха в Сеута, Испания прати армия и водолази До 49 000 мигранти преминаха в Сеута, Испания прати армия и водолази Гражданската гвардия подсили границата с кораб, хеликоптер, дронове и морски екипи, а откритите тела достигнаха 27 Гърция спира наемите в брой: От 1 октомври всичко минава през банка Гърция спира наемите в брой: От 1 октомври всичко минава през банка Наемателите рискуват да загубят жилищни помощи, а собствениците - 5% данъчно приспадане Почина Франко Барези - сърцето и вечният капитан на Милан Почина Франко Барези - сърцето и вечният капитан на Милан Легендарният защитник си отиде на 66 години, оставяйки след себе си 719 мача, шест титли на Италия и три европейски триумфа Кошмарен жребий дебне ЦСКА: Аталанта, Монако и Брайтън сред възможните съперници Кошмарен жребий дебне ЦСКА: Аталанта, Монако и Брайтън сред възможните съперници При отпадане от Макаби Тел Авив армейците ще бъдат непоставени в решителния плейоф за Лигата на конференциите Демерджиев прати сигнал срещу Пеевски до Сметната палата Демерджиев прати сигнал срещу Пеевски до Сметната палата Вътрешният министър иска проверка за разминаване между декларираното имущество, доходите и разходите за частни полети Търговците натиснаха спирачка на цените, но юлската инфлация остава 4,4% Търговците натиснаха спирачка на цените, но юлската инфлация остава 4,4% Бизнес климатът се подобрява в промишлеността и строителството, докато секторът на услугите очаква по-слабо търсене Трагедия! Лавина помете 10 алпинисти, сред тях е легендарният Нирмал Пурджа Трагедия! Лавина помете 10 алпинисти, сред тях е легендарният Нирмал Пурджа Рекордьорът по изкачени осемхилядници е бил с още 9-има алпинисти под Броуд пик, тече издирвателна акция Добра новина! Започват ремонтите на два подлеза в Бургас Добра новина! Започват ремонтите на два подлеза в Бургас Става въпрос за подлеза на ул. "Никола Петков" и този при магазин Лидл в ж.к. Славейков Богдан Милчев: България е в пандемия от тежки катастрофи Богдан Милчев: България е в пандемия от тежки катастрофи Председателят на Института за пътна безопасност предупреди, че държавата отчита трагедиите, вместо да управлява риска преди тях
Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт МВР работи повече от всякога. Усилията са огромни, но резултат няма Виц на деня Виц на деня - Какво е общото между книгата и жената?
- Гледат се първо отзад. Ако не ти хареса, изобщо няма смисъл да гледаш отпред.
Виц на деня Виц на деня - Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, вярно е.
- Тогава дай пари за сладолед, че ти счупих очилата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори