Извънредно! Пожар избухна в парк Росенец край Бургас
Първите пламъци станаха видими около 1:30 часа, не може да се идентифицира мястото в района
Огромни пламъци се разразиха около 1:30 часа в парк "Росенец", който се намира в южната част на бургаския залив. огънят се вижда и от Северния плаж, който се намира отсреща и е на не повече от 5 мили разстояние.
Посетителите на нощните заведения край брега около 1:45 излязоха навън, за да наблюдават пламъците, идващи отсреща. Възможно е толкова голям огън да възпроизведе в толкова кратко време само някой от резервоарите на нефтения терминал или да гори резиденцията на почетния председател на ДПС Ахмед Доган.
Темповете, с които се разраства огънят, са огромни. Кадрите са от първите минути на пожара, заснети са в 1:45 ч. Със сигурност не гори растителност, тъй като само преди три дни дъждът над района беше проливен. Видът на пламъците прилича на умишлен палеж.
Очаквайте подробности.
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години

Ако духне от Запат се разнася воня на Нефто завода и Кроношпан...
Ако пък обърне от Изток, Нефто пристанището ни трови и утайниците в блатата...
Къде е Чичото , къде са останалите?
Кой ще потърси сметка на паникьорите от Флагман и на тая невнятната Гюдерия, отразителката на нощният живот в Морската градина...
Бас ловя по написаното, че си някой моторист...моторяга ;)
Мазохист ли си та ме предизвикваш всеки път с един и същ текст?
Нещо друго не можеш да сътвориш нали?
Тъпак...
КОЛКО Е ЩАСТЛИВ ТОЗИ, КОЙТО СЕ НАРИЧА ТУРЧИН.
Да не сте прекопирали снимката от някой роZки сайт ве?
Хахаха
Бой по окупаторската сволач, бой..
"Три цистерни в петролен склад в руската Курска област се запалиха в резултат на украинска атака с дрон, съобщи изпълняващият длъжността областен управител Алексей Смирнов, предаде Ройтерс".
Големите клюкарки разчитате на читатели да разпространяват слухове и на платени статии.
Ама май няма да е скоро . Началниците казаха случая да не се раздува !
Турците са си в Турция, не говорят български и не пишат коментари в български сайтове.
Ти си турчеещ циганин, такива като теб, турците ги мразят повече и от кюрдите
А-Ахмет
Б-Бойко
С-Сали
Ю-Юсуф
Я-някой Якуб
Света Марина 2
или 'Утопия2"
По този случай, работните колективи и организации поднасяха свойте подаръци за Първият, таен мъж в страната ни.
Тока например, колектива на Конституционният съд, начело със сърдечната тръпка на нашият водач, г-жа Д.Атанасова му издадоха две решения.
Явно тази вечер, след отбелязване на ЧРД в братски Дубай, друг творчески колектив, вместо заря е дарил умният ни евро-атлантик с барбекю на резиденция.
Дрон имате ли?
Ние сме в Славейков и мислихме, че лъха от обичайното място...
Някое барбекю да е направило беля?
Или някоя от караваните?
Жал ми е за дърветата и невинните животинки!!!
За двукраките - не особено.