×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • През август се очакват жеги до 44 градуса, а след това рязко захлаждане и бури
  • Разработват нови инфрачервени колани за по-висока пътна безопасност
  • От 2027 г. пенсионните фондове влизат в инфраструктурни проекти и стартъпи
  • Започна ремонт на отводняването по магистрала „Тракия“
  • Финансови анализатори призовават за инвестиране на спестяванията вместо държане в банка
  • Американската армия разкри изпитанията на нова система за електронна война
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Светлана вече не е Гущерова и милионерска снаха, вече е Василева от Търговище


27 Юли 2024, Събота, 10:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Плеймейтката си смени фамилията

Съпругата на милионерския син Християн Гущеров все още не се е развела с него, но вече се отказа от фамилията му, разкри Интриги.бг. Плеймейтката Светлана, която преди 6 години прие името му и дори не сложи тире във фамилията си, днес показно се отрече от него.

В социалната мрежа моделката се представя с моминското си име.

Преди да се омъжи за Гущеров, тя бе известна именно като Светлана Василева, или Гонзовица, заради аферата й с Георги Иванов-Гонзо.

Освен промяната на името, плеймейтката е премахнала окончателно и всичките си общи снимки с Християн.

Милионерският син, който едва наскоро отключи профила си в Инстаграм, все още не се решава да я премахне от виртуалното пространство. Последната снимка, която е споделил с жена си, е от рождения й ден.

„Честит Рожден Ден! Ти ме накара да вярвам, че във всичко има смисъл стига да си с правилния човек! Обичам те бекрайно, любов моя! Бъди ми жива и здрава!“, написал е сърцераздирателно Християн. А Светлана на свой ред му отговаря: „Обичам те любов! Винаги ще сме заедно“.


 




В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Димитър КИРЯКОВ 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 30/07/2026, Четвъртък 20:00 0
Димитър КИРЯКОВ Бургас се превърна в център на бойните спортове Бургас се превърна в център на бойните спортове 30/07/2026, Четвъртък 19:21 0
Димитър КИРЯКОВ Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй 30/07/2026, Четвъртък 19:00 0
11
Коментара по темата
11.
Га6и
27.07.2024 17:30:14
1
1
Богатите също плачат. Светлана е майка егоистка. Тя се интересува само от собстветите си капризи, но децата и няма да имат щастливо детство.Мама няма да има време да ги обгрижва и дарява с майчини ласки и семеен уют.
10.
Га6и
27.07.2024 17:29:37
1
1
Богатите също плачат. Светлана е майка егоистка. Тя се интересува само от собстветите си капризи, но децата и няма да имат щастливо детство.Мама няма да има време да ги обгрижва и дарява с майчини ласки и семеен уют.
9.
До 7
27.07.2024 15:36:47
1
2
Младежо, ти наистина имаш сериозни проблеми с тиквата, пардон, кратяната но раменете! Я вземи, природната грешка на баба, че намери по-височко местенце и се метни оттам! Да отървем всички от злобното си , нещастно съществувание! Злобата разболява, а ти май отдавна си болнав! Май и с обръснато дупе ще си пак същия малоумник!Сбогом!
8.
ХХ
27.07.2024 14:31:47
0
6
На Християн отдавна вече не му става чурката и Светлана му би шута. Ще намери някой с твърдо кересте.
7.
бабо йовке
27.07.2024 14:05:52
2
3
явно си тъпа селска пръчка,ма и като млада си била същата пачавра....нейсе....
Като си се родила тъпа и проста,такава си оставаш цял живот,докато пукнеш,така,че споко,по-умна няма да станеш,ма като няма никой в дъртата ти изкуфяла чутура,едва ли някога ,ще го разбереш и проумееш....

до 6
6.
До 5
27.07.2024 13:26:14
1
9
Късно е, чедо, да завиждаш на баба си и да я обиждаш! Кога баба Йовка е била фурия в любовната акробатика, ти даже не си било на татка си в долните гащи! С празната си главица, със селския си изказ и грубиянщина далеко няма да стигнеш! Обръсни си дупето и се реализирай поне в креватните изпълнения! Няма за кога, природното недоразумение на баба, да завиждам! Ти да му мислиш, ама мисленето е за умните хора, не за такива екземпляри като тебе!
5.
до 3
27.07.2024 12:56:34
2
8
Бабо Йовке,като млада и ти бая колци си изпотрошила (кажи си...признай си....),ма сега ти одъртя газа и ти идва завист,Светлана това...Светлана онова....ми млада е,пусито си е нейно,на който си иска ,на него ще пусне...нъл тъй.......
4.
k
27.07.2024 12:28:27
1
23
Дъртия гущер спря мангизите и изведнъж влюбената Светлана, чак си смени фамилията :)))
3.
Баба Йовка
27.07.2024 12:17:18
1
18
Да й е честито! Довчера "голо на голямо", навирила носле в облаците, едва ли не принцеса! Човек не трябва да забравя откъде е тръгнал, защото някой ден може да е пак там! Но проблем с паметта и мисловните процеси има не само Светланушка- Гущерова-Гонзова-....! Много са кикиморите като нея! Да й пожелаем с новото-старо име да превзема нови върхове в креватната гимнастика и още не една и две мъжки тикви, пардон, глави да замота!
2.
Пенсионер
27.07.2024 12:03:03
1
21
За такива МИНДИЛИ все ще се намери някой малоумен спонсор!!!
1.
Патка
27.07.2024 10:36:01
3
32
Сега кой ще храни 4-те гущерчета??
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Пико под стелката и дрогиран зад волана: Двама арестувани в Поморие Пико под стелката и дрогиран зад волана: Двама арестувани в Поморие Автомобилът е бил спрян около 18 ч. за рутинна проверка 250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15% 250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15% Семействата се насочват към по-малки жилища, докато високите офертни цени задържат имотите по-дълго на пазара Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши В южна Румъния кладенци пресъхнаха, а стопаните вече посягат към фуража, приготвен за зимата Азис пее "Аман, аман от п*дали" в Морската градина на Бургас Азис пее "Аман, аман от п*дали" в Морската градина на Бургас Ромският славей представи новата си песен, докато хапва бургаски кебапчета върху капака на скъп джип в Морската градина Хип-хоп на плажа: 2Bona и Криско с дневни партита в Bedroom Beach Хип-хоп на плажа: 2Bona и Криско с дневни партита в Bedroom Beach Две големи дневни партита ще съберат феновете на балканския трап и най-силните хитове на родната сцена Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Чревните бактерии превръщат хранителни вещества в метаболит, който влияе върху електрическата активност на сърцето Бургас се превърна в център на бойните спортове Бургас се превърна в център на бойните спортове Само ден преди официалното теглене за историческото събитие BRAVE 107, част от най-големите звезди на организацията направиха открита демонстративна тренировка, която събра стотици фенове Без сделка за „златния имот“: Созопол спря продажбата към фирма, свързана с бащата на Константин Бачийски Без сделка за „златния имот“: Созопол спря продажбата към фирма, свързана с бащата на Константин Бачийски Лицензиран оценител е изчислил, че "Е енд К" ООД може да придобие общинския имот за 260 евро за кв.метър, цената се стори обидно ниска на съветниците и те отхвърлиха предложението Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Двата блока работят по график, а министър Ива Петрова потърси съдействие от Сърбия Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост Новата рискова карта показва къде КАТ трябва да насочи патрулите и камерите преди следващата тежка катастрофа
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро Инспекторите провериха 2252 бизнеса по островите и курортите, а при тежките нарушения затвориха обекти Иран предупреди България заради американските самолети в Безмер Иран предупреди България заради американските самолети в Безмер Техеран поиска решението да бъде преразгледано, София отрече участие във военни действия Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Световният шампион избра прочутия комплекс край Барселона заради близостта до клубната база, спортните съоръжения и строгата охрана 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август Сблъсъкът край кратера Айнщайн се очаква в 09:35 часа българско време и не носи опасност за Земята Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Чревните бактерии превръщат хранителни вещества в метаболит, който влияе върху електрическата активност на сърцето Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа Икономистът предупреждава за трайна безработица, растящо неравенство, посегателства срещу творците и военни решения извън човешкия контрол Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция Измамниците крадат снимки на реални апартаменти, предлагат ниски цени и прекъсват връзката след банковия превод Шок в детски лагер в Равда: Изведоха 17 деца заради опасни храни Шок в детски лагер в Равда: Изведоха 17 деца заради опасни храни Инспектори откриха храни с изтекъл срок и продукти без документи за произход при акция на пет институции Лукс без граници: Как живеят Роналдо и Джорджина в Саудитска Арабия Лукс без граници: Как живеят Роналдо и Джорджина в Саудитска Арабия Футболната звезда и годеницата му съчетават семейно спокойствие с дизайнерски тоалети, редки бижута, частни полети и ваканции край Червено море Зукърбърг към Вашингтон: Забраната на китайски ИИ модели няма да спечели надпреварата Зукърбърг към Вашингтон: Забраната на китайски ИИ модели няма да спечели надпреварата Ръководителят на Meta предупреди, че ограниченията могат да затвърдят властта на няколко технологични гиганта, вместо да направят САЩ по-конкурентни
Томислав Дончев Томислав Дончев В политическия живот понякога трябва да можеш да гълташ жаби, за да върви държавата Виц на деня Виц на деня - Честито! Отдалеч се познава, че си се оженил! Ризата ти е перфектно изгладена!
- О, да! Това е първото нещо, на което жена ми ме научи!
Виц на деня Виц на деня Срещат се двама плейбоя.
- Кажи, с коя спиш сега?
- Срам ме е да ти кажа...
- Хайде бе какво толкова!
- Ами... с жена ми.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В България сглобките и коалициите се разпадат по-бързо от евтините мебели.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори