Поведението на тези тримата вбеси хиляди бургазлии
Държат се неадекватно
Клип на трима тотални неадекватници, които правят циркове в автобус в Бургас, буквално взриви мрежата. Мъжете се возят по линия Б11 и се държат безобразно инфантилно. Бургазлии ги разпознават като част от несретниците, които обикалят, а често и спят в района на пазара „Краснодар“.
Всички превозни средства са с камери, шофьорите имат паник бутони, а служителите преминават специално обучение. Взети са всички мерки и пътници и служители да се чувстват сигурни, смятат от "Бургасбус".
Според зам.-управителя на превозвача Драгомир Чайков, цитиран от БНР, агресията на пътниците е насочена към кондуктора и нежеланието им да заплатят цената на билета.
"Всички служители преминават специално обучение и инструктаж как да реагират при подобни случаи. В конкретния може би служителка се е изплашила. При шофьорите има и паник бутон. Те го ползват когато няма друго решение. Звъним на 112 , реагират бързо. Имаме и линеен контрол. Работим за сигурността както на пътниците, така и на служителите", посочи Чайков.
Той не скри че има някои линии, които се следят повече от останалите като например №8, която свързва кв. "Долно езерово" и ЦГЧ. Според Чайков за да се подобрят нещата още повече е нужно служителите, които следят камерите да станат повече.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Наравно с тва да отидеш на фронта да се биеш или да вадиш хора от горяща сграда. Представям си къв си щом тва ти се струва невероятно.
Kato im kaje6 ne6to: abe koi si ti 4e 6te kazva6 na horata kak da se durjat , vseki e svoboden.
Kato gi zapuka6 s umruci: eeiii vij go kav babait , bie nevinnite piqnici koito prosto malko sa se otpusnali, zabavlqvat se horata a toi gi bie.
Ei takova ni e ob6testvoto, zatova ne bih se pravil na aktivist osven ako az ili semeistvoto mi ne e pod opasnost, taka ni napravi taq liberalna sistema