×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Президентът назначи Елеонора Димитрова за посланик на България в Бразилия
  • Студентите платена форма на обучение ще имат право на стипендия, реши ВАС
  • Един милион и осем хиляди туристи са посетили Варна от началото на годината до 10 октомври
  • Въздушна спешна помощ ще има база край Търговище
  • Литва затвори границата си с Беларус
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Доналд Тръмп спасен от ангели?


Доналд Тръмп спасен от ангели?
100 процента това е Божествена намеса, коментира негов симпатизант. Стрелецът обаче е убит
Тема в развитие
(М)истерия с ФБР! Разследват дали нападението на Темас е тероризъм Пастор пророк, предсказал стрелбата по Тръмп, със зловещо пророчество за криза Окървавеният Тръмп избяга от образа на бизнесмен, атентатът работи в негова полза Фицо: Нападението срещу Тръмп е копие на атаката срещу мен Родните политици за атаката срещу Тръмп: Насилието заплашва демократичния процес Стрелецът срещу Тръмп се гордеел, че е хомосексуалист, мразел републиканците Тръмп избяга от онази с косата, но вижте кои президенти не успяха Борисов притеснен след стрелбата в САЩ, зове съперниците си за предизборна кампания без омраза Синът на Доналд Тръмп със закана след покушението Доналд Тръмп спасен от ангели? Идентифицираха чудовището от Пенсилвания! Стрелецът е 20-годишен Джо Байдън: Благодарен съм, че Доналд Тръмп е добре Британският премиер Киър Стармър втрещен Опитаха да убият Доналд Тръмп, но само го направиха още по-силен! И републиканците, и демократите ужасени след стрелбата в САЩ Илон Мъск за първи път обяви публично подкрепата си за републиканеца Джо Байдън е разговарял с Доналд Тръмп ФБР поема разследването на стрелбата в Пенсилвания Извънредно! Снайперист простреля Доналд Тръмп и го ликвидираха
виж още
скрий
14 Юли 2024, Неделя, 09:26 ч.
Автор: Флагман.Бг

Миг преди да бъде улучен в ухото, той отместил леко главата си и така се разминал със смъртта

Ново видео показва животоспасяващия ход, който Доналд Тръмп прави точно, когато куршум профуча в главата на бившия президент на митинг в Бътлър, Пенсилвания. 

Точно преди да бъде ударен в ухото, Тръмп леко завъртя глава - за негов късмет рязкото движение на главата го спасява от по-тежки наранявания или дори смърт, пише БЛИЦ. 

Миг след като бившият президент леко отмества главата си, куршумът го уцелва в ухото. 

В горния десен ъгъл на видеото се появи бързо движещо се сиво петно, което може да е куршумът, на осмата секунда.

 

В края на клипа Тръмп си слага ръката отстрани на главата, а кръвта се вижда как тече от ухото му и по лицето му. 

„Гледайте как Тръмп обръща глава в последната секунда, преди да бъде произведен първият изстрел“, гласи забавено видео на стрелбата, публикувано на X от The Hodgetwins .

Друг потребител на X,  Mirthful Moments, написа: „Буквално част от инча в последната милисекунда. 100 процента божествена намеса. 

Вероятно Доналд Тръмп е спасен от ангели, за да продължи мисията си, коментират окултисти. 

След като Тръмп очевидно беше уцелен, той падна зад подиума и беше заобиколен от агенти на тайните служби, които след това изведоха бившия кандидат президент от сцената до кортежа му. 

Преди да напусне сцената, Тръмп енергично размаха юмрук пред тълпата, карайки обожаващата си публика да започне да скандира: „САЩ! САЩ!'
 


В категории: Животът


Издирват 15-годишно момиче
Издирват 15-годишно момиче 30/10/2025, Четвъртък 19:00 0
18
Коментара по темата
18.
зрител
14.07.2024 18:32:37
6
1
ако малко от малко се вгледате в клипа и помислите, ще разберете, че няма никакви ангели, а му казват кога да се отдръпне и в момента в който си слага ръката на ухото, чак тогава шурва кръвта, защото торбичката с кръв е в ръката му. Тези постановки сме ги гледали и гледали. Могат да заблудят само кьоравите.
17.
Nostradamus
14.07.2024 16:13:12
1
10
Това е Знамение, че Тръмп ще Победи на изборите!
16.
Браво флагман
14.07.2024 14:41:56
1
1
Най добрите флагмани само снимки на трупове качвате без никва цензура
15.
Мдаа
14.07.2024 14:27:54
0
2
Окултисти приемат информация от ангели? Светът наистина се е обърнал с главата надолу, за да получава такива мисловни абсурди!
14.
До 7 Педала от промяната
14.07.2024 12:39:37
5
28
ПП - Продължаваме Погрома (на България) не е партия, а секта и поддръжниците им, естествено, също се държат като стадо без критично мислене към "богоподобните" им пастори. Приемат всичко казано от водачите им за чиста монета, без грам съмнение. Защото те са ангелите небесни, а онези, които им разкриват мошенгиите, са дяволски изчадия. Ей такива последователи преди векове са горили невинни хора на кладите, заслепени от омразата на Кирчовци, Кокорчовци и Рашкови. Но и тяхното си стои и скоро ще опитат горчивите им плодове.
Защото, когато пистолетът в ръцете на лудия гръмне, твърде вероятно е на сцената да не остане никой.
13.
Нико
14.07.2024 12:37:33
9
4
И дяволът е ангел
12.
много нелепо е
14.07.2024 12:22:48
11
3
да ти преразказват видео,което всеки човек може да си изгледа сам.Да му обясняват какво всъщност вижда,най-вече,че не е видял ангелите,дето са спасили Тръмп.
11.
до 7
14.07.2024 11:47:25
2
14
Е добре бе беше нереализиран, беден, смачкан от живота бай ганьо като теб да си изкаже свръх компетентното мнение хахахахах смешник
10.
444
14.07.2024 11:01:46
20
10
Изведоха Тръмп, а хората зад него взеха спокойно да си събират багажа и да си ходят, като след край на прожекция.
9.
333
14.07.2024 10:59:38
21
10
Тръмп пада прострелян, а хората зад него спокойно си зяпат в телефоните. Интересно този куршум, дето му одра ухото, къде отиде че не уцели стоящите зад него.
8.
!!!!!!!!!!!!
14.07.2024 10:08:51
26
13
И двамата побърканяка да убият Байдън и Тръмп, ще намерят други. Там всички са такива. Дано поне гражданска война да стане, че да се съкрати значително най голямата си измет на планетата
7.
ХааааХа
14.07.2024 10:02:23
40
17
Американските десни фашисти, сега ще изкарат побъркания си клоун божи човек. Болен народ ей, либерали, консерватори, все измет за трепане
6.
До 1
14.07.2024 10:02:21
9
17
Викаш американците четат флагман и не искаш да се прави реклама на Тръмп
5.
Дидо
14.07.2024 10:01:03
5
27
До Флегми оливате се....Първо - явно е, че си неграмотен, и второ - Тръмп водеше на памперса с 8-9 пункта....Явно по рождение си налъм...
4.
MT
14.07.2024 09:54:41
2
19
ЕлДжибистиците сте свършени.
3.
Ylxlgzlgxhxjxjc
14.07.2024 09:54:39
32
6
ФАЛС. ФЛАГ..... КОЙТО. ГО. ПОДКРЕПЯ. Е. МОРМОН......ТРЪМП. Е. МОРМОН
2.
Йоца амстердама
14.07.2024 09:53:29
20
32
Скоро и в Банкя.
1.
Флегми оливате се
14.07.2024 09:52:18
93
12
Напишете още 30 статии да му надувате свирката на тоя.

Байдън ще спечели въпреки всички постановки :)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Станимир Хасърджиев измамил свои близки за стотици хиляди лева Станимир Хасърджиев измамил свои близки за стотици хиляди лева  В схемата за пари е замесен и баща му “Златен век” за директорката на Държавен куклен театър - Бургас “Златен век” за директорката на Държавен куклен театър - Бургас Заслужено отличие, коментира кметът Димитър Николов Летище Бургас става още по-гостоприемно за товарни полети. А за пътнически? Летище Бургас става още по-гостоприемно за товарни полети. А за пътнически? Логистичен хъб или живо международно летище? Накъде вървим?  „Бургас Инвест“ с отличие от Камарата на строителите и нов визионерски проект „Бургас Инвест“ с отличие от Камарата на строителите и нов визионерски проект Поредната награда е свързана както с реализираните жилищни сгради до момента, така и с изгаждането на впечатляващия с мащаба си комплекс до Mall Galleria От несигурност към спокойствие: PAXMINING показа пътя към стабилни доходи в нестабилни пазари От несигурност към спокойствие: PAXMINING показа пътя към стабилни доходи в нестабилни пазари PAXMINING предлага сигурен начин за печалба от криптовалути чрез облачен майнинг – без техника, без стрес и без нужда от опит Fabric Club посреща Нова година 2026 с грандиозна дискотека и две уникални зони за изживяване! Fabric Club посреща Нова година 2026 с грандиозна дискотека и две уникални зони за изживяване! Fabric Club превръща последната нощ на 2025-а в експлозия от музика, стил и еуфория – с DJ Mascota, MC Mikey и DJ Pokera зад пулта Кораб-фантом изправи на нокти институциите в Бургас Кораб-фантом изправи на нокти институциите в Бургас На борда имало двама украинци Новите будители на бургаските деца получиха своето признание от кмета Димитър Николов Новите будители на бургаските деца получиха своето признание от кмета Димитър Николов Общо 104 млади учители и техните ментори получиха благодарности и признание за своя успешен старт в кариерата Германец с нелепа кражба във Варненско Германец с нелепа кражба във Варненско Открадна саксия с цвете Vivacom представи напредъка си в устойчивото развитие за 2024 г. с фокус върху зелената енергия и иновациите Vivacom представи напредъка си в устойчивото развитие за 2024 г. с фокус върху зелената енергия и иновациите Vivacom поставя нов стандарт за отговорен бизнес в България – с 5.5G технологии, зелена енергия и 100% рециклиране на оперативните отпадъци през 2024 г.
Фрапираща история с учителка, гаджето й и ученичка, първите двама са в ареста Фрапираща история с учителка, гаджето й и ученичка, първите двама са в ареста Случи се в САЩ Gunvor купува рафинерии на „Лукойл“, но заради руски олигарх санкциите може да останат Gunvor купува рафинерии на „Лукойл“, но заради руски олигарх санкциите може да останат Съоснователят на швейцарската компания Генадий Тимченко, който е приближен до Кремъл, е продал своя дял на партньора си Защо тунелът на император Комод в Колизеума е магнит за туристи, а амфитеатърът в София пустее Защо тунелът на император Комод в Колизеума е магнит за туристи, а амфитеатърът в София пустее Няма друг град в света, притежаващ такава полузаровена забележителност точно в градския център, от която не изкарва и един лев Срутеният блок в Гебзе взе четири жертви: Откриха и родителите мъртви след 19 часа под отломките Срутеният блок в Гебзе взе четири жертви: Откриха и родителите мъртви след 19 часа под отломките Единствено най-голямото дете в семейството - 18-годишната Дилара Билир, оцеля в инцидента Тръмп: Измамата с изменението на климата загуби войната Тръмп: Измамата с изменението на климата загуби войната САЩ спряха парите за фондацията на Бил Гейтс и той заяви, че „глобалното затопляне“ не е толкова страшно Здравна криза налегна цяла Европа Здравна криза налегна цяла Европа Системната липса на инсулин е само част от критичните проблеми Тръмп нареди спешни ядрени тестове, след като Путин се похвали със Статус-6 Тръмп нареди спешни ядрени тестове, след като Путин се похвали със Статус-6 От Вашингтон считат, че Китай настига тях и Русия във въоръжаването Тръмп оцени срещата със Си с 12 по десетобалната скала Тръмп оцени срещата със Си с 12 по десетобалната скала Не е говорено за Тайван. Китай ще започне отново да купува американска соя и ще направи компромис за редкоземни елементи, Вашингтон обмисля да намали мита Изненадващ победител на изборите в Нидерландия Изненадващ победител на изборите в Нидерландия Крайнодесните на Герт Вилдерс получиха шамар във вота 7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство 7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство Намерено е тялото на едно дете
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Дали са български вълци, дали са турски, няма да са хора с докторантура по ядрена физика
Виц на деня Виц на деня - Омъжи се за мен! Откакто те познавам, не мога да спя!
- Простак такъв! Искаш да се ожениш за мен само за да се наспиш ли?
Виц на деня Виц на деня - Операцията мина успешно. Днес си на лекарства и системи. За вечерта ще пратя сестрата.
- Докторе, може ли да не е тази вечер, че още ме боли.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Днес шефът толкова дълго вика по мен, че накрая неволно казах: "Да, скъпа!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори