Джо Байдън е разговарял с Доналд Тръмп
Републиканецът е напуснал болницата след стрелбата срещу него
Президентът на САЩ Джо Байдън е разговарял с бившия президент Доналд Тръмп днес (американско време), съобщи официален представител на Белия дом, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.
Байдън е говорил също с губернатора на Пенсилвания Джош Шапиро и с кмета на Бътлър Боб Дендоу, каза служителят на Белия дом.
По-рано днес на митинг в Бътлър, щата Пенсилвания, имаше стрелба, при която Тръмп бе ранен в дясното ухо.
Един човек, присъствал на митинга, е бил убит, а други двама са ранени и са в критично състояние, съобщи Сикрет сървис.
Агенция Блумбърг предаде, че Доналд Тръмп е напуснал болницата, в която е бил прегледан след стрелбата.
Президентът Байдън ще отпътува от Рехобот бийч, щата Делауер, тази нощ и ще се върне в Белия дом рано в неделя, съобщи в изявление Белият дом.
5 признака на здрава и стабилна връзка, които показват, че сте с правилния човек
Коя зодия ще има най-много пари през март според астролози
Как да почистим фурната без търкане - лесен и ефективен домашен метод
Пролетна умора - 7 естествени начина да върнете енергията си
Картофи на фурна със сирене и яйца - лесна домашна рецепта
Коя зодия трябва да внимава през първата половина на март - предупреждение от астролози
Дара с рекорд - "Бангаранга" събра над 6 милиона гледания за броени часове
Бърз сладкиш с 3 яйца и 1 чаша захар - лесна домашна рецепта за 30 минути
7 най-чести грешки при продажба на апартамент, които могат да ви струват хиляди евро
Коя зодия ще има най-голям късмет на 3 март - звездите носят изненади
100 велосипеда ще са на разположение на бургазлии от 4 март
Палачинки без мляко - пухкави, меки и готови за 10 минути

Когато не са съгласни с нещо, когато не им изнася, правят интриги, подпалват войни и се взаимно изтребват.
И ние следваме тяхната ценностна система, с тази разлика, че сме голи и боси и от нас нищо не зависи, благодарение на англо- краварската политика.