Джо Байдън: Благодарен съм, че Доналд Тръмп е добре
Моля се за него и семейството му и за всички, които са били на митинга, сподели след стрелбата президентът на САЩ
Президентът на САЩ Джо Байдън заяви, че е бил информиран за стрелбата срещу Доналд Тръмп на митинг в щата Пенсилвания, предаде агенция Ройтерс, цитирана от БТА.
Байдън посочи в изявление, че е "благодарен да чуе, че той е в безопасност и се справя добре“.
„Моля се за него и семейството му и за всички, които са били на митинга, докато очакваме по-нататъшна информация", посочи президентът на САЩ.
Байдън добави: "Джил и аз сме благодарни на Сикрет сървис за това, че го отведоха на безопасно място. Няма място за подобен вид насилие в Америка. Трябва да се обединим като нация, за да го осъдим".
Над 12 500 тона имитиращи продукти са продадени у нас през миналата година
Ryanair орязва полети
Това е най-опасната дата на ретрограден Меркурий и може да съсипе живота ви
Вижте Стоян от Ергенът с коса
Сварете 3 дафинови листа във вода с канела, няма да съжалявате
Това са на силата през март
У нас само мъжът ми прави баницата, разкривам неговата тайна рецепта, с която става пухкава и 10 пръста висока
Бургаският държавен университет отбеляза Международния ден на редките болести
Вижте как Поморие ще отбележи 3 март
Колко плаща шефът на ChatCPT на ключови служители, базови заплати до 685 000 долара годишно
Кафето с канела носи пари, ако се пие в четвъртък
Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол"
