Управителят на "Делта гард": Благодаря на МВР за бързата реакция
За пореден път група хора се опитаха да ни използват за постигане на лични дивиденти, настройвайки общественото мнение към една лъжа, подчерта Антон Великов
Извършителят на побоя в "Кайт бара" в Черноморец е полицай, а не служител на частната охранителна фирма "Делта гард", показа разследването. Христо Петров е част от екипа на Четвърто РУ Бургас и в нощта на Джулая преби 19-годишен студент. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
От "Делта гард", която е водеща компания в охранителния сектор, излязоха с официална позиция.
Управителят Антон Великов категорично осъди деянието и благодари на полицията за бързата реакция, която доведе до разплитането на случая.
"Аз и моите колеги остро осъждаме този акт на агресия. За пореден път група хора се опитаха да ни използват за постигане на лични дивиденти, настройвайки общественото мнение към една лъжа. Благодарим на служителите на МВР за бързата реакция, защото ние сме не по-малко потърпевши от този грозен инцидент", обяви Антон Великов.
Тобиас Замет преди концерта на Avantasia в София: Забравяме за политиката и лошите новини за 150 минути
Една от водещите компании за осветление в България откри нов шоурум в София
Направи си сам: Как да сглобим велосипед от нулата?
Топ 10 най-добри мъжки арабски парфюми
Схемата с точенето на НЗОК се разраства: Тече акция в още една клиника в Пловдив
Разбиха още една престъпна група: Шестима души и 400 кг марихуана са задържани
Украйна потвърди, че взривилият се морски дрон в Констанца е нейн
5 отбора, които влизат на световното в най-силната си форма
Кон ритна младеж в главата и го прати в болница
