Осъдиха експолицая от Четвърто РУ-Бургас Христо за счупената челюст на студент в „Кайт бара“
Пребитият 19-годишен софиянец все още се възстановява след ударите на Петров
Христо Петров, доскорошен полицай от Четвърто РУ Бургас, който се прочу, след като навръх Джулая преби студент на "Кайт бара" в Градина, е бил осъден за деянието преди няколко дни, показа проверка на Флагман.бг. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
Районният съд в Бургас е одобрил споразумение между него и прокуратурата, с което той е признат за виновен и получил 5 месеца условно с 3-годишен изпитаетелен срок.
Престъплението, което остави 19-годишния Владимир Радев със строшена челюст и множество фрактури в областта на лицето, е квалифицирано като средна телесна повреда.
След побоя, младежът и до днес не трябва да се храни с твърда храна.
Полицай от Четвърто РУ-Бургас счупи челюстта на младеж в Кайт бара
Версиите за спречкването между Христо Петров и Владимир Радев са разминават.
Според пострадалия той бил пребит, защото се опитал да спаси свой приятел, ударен със шамар от Христо. Бившият полицай обаче твърди друго - че Владимир и компанията му се гаврели с него и се изпикал върху пицата му.
Христо влезе в системата на МВР, за да пази правата на гражданите, обяви баща му
Присъдата на 21-годишния Христо Петров е окончателна и не подлежи на обжалване. Пострадалият Владимир ще може да си търси правата си по съдебен ред в гражданско дело.
В същото време стана ясно, че Христо е уволнен дисциплинарно от работа.
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София

Тя си знае работата и похватите така, че никой никога няма да може да му сподели/ оневини "мъжкарлъка".
Номер 14 ти си шибан идиот дето е израстнал в саксия, жената в Перник дето я убиха от бой дали е имало причина според тебе, то като си олигофрен с 2 мозъчни клетки дето се надпреварват коя е по-малоумна всичко може да ти се види като причина
Пожелавам ти да разбереш дали бият без причина много скоро
Вас така ли ви устройва?!
Да си мълчим и да му ръкопляскаме, а?!
Безобразие!
"Софийските наркоманчета" са във вашата глава!
Къдрокосото момче е прекрасно!!! Възпитано, умно, интелигентно, студент в университет навън. БРАВО!!!
Този какъв е?
П0б0йник!
Пикльо мина времето на утайките от твоя вид!
Сега шматки като тебе са пазачи по строежи,хотели и т.н...Добре дошъл в реалността!
Шебек
Слагам like на номер 6 и автоматично му лепи и dislike?!
ЗАЩО??
Какви са тези номера?
И не ви е за пръв път!
Ние прокуратура нямаме!
Не съм чувал за такава в НРБ или РБ!
Срам и Позор!
Ноя разграден двор трябва да престане да съществува!
Излезте и Гласувайте!
Стига са ни е*@вали!
Стига!!!!!
Този гл@ворез е обезобразил красивото, интелигентно и възпитано момче!
Унижил го е!
Травмирал го е и осакатил до живот, бе?!
Момчето било все още на течна храна....??
Ах, Кармата е много справедлива и си знае работата!