Иво Аръков се завръща в Съни бийч
Не пропускайте уникалното шоу
Иво Аръков ще се завърне в любимия Слънчев бряг, макар и само за 1 вечер. Той заедно с Антоан Петров и Кирил Ефремов ще превърнат Bedroom beach в театрална сцена, за да изнеасат на нея своето култово представление „Спанак с картофи“. Неговата премиера е насрочена за 11 август от 21:00часа, а билетите вече са в онлайн продажба на промоционални цени.
Вече официално са обявени и още две театрални представления. Първото от тях е най-новата комедия на българската сцена, участие в която взимат и цял отбор известни актьори -„Молба за напускане“. Тя ще се състои на 28 юли, а в нея ще видим Филип Буков, Петьо Петков - Шайбата, Руслан Мъйнов , Силвестър Силвестров, Антоан Петров и Петър Данов.
Сашо Кадиев и Мариан Бачев също ще гостуват в Слънчев бряг. Те ще представят ,,Аз, досадникът" на 04 август, комедия, в която смехът избухва в изобилие и ни държи в напрежение до последната секунда! Двамата невероятни актьори играят наемен убиец и самоубиец в две съседни хотелски стаи. Единият има мишена за убиване, другият е нещастно влюбен.


Кичка Бодурова стана баба
Лазарки от ДГ „Раковина“ внесоха празнично настроение в Съдебната палата в Бургас
ПГТ „Иван Вазов“ в Слънчев бряг отбеляза 59 години с празник на талантите и професионалните умения
БФВ иска да изгради Дом на волейбола
Облачно време с валежи и сняг в петък, температурите леко се повишават
Новият физкултурен салон на ОУ "Георги С. Раковски" в с. Оризаре бе домакин на спортна инициатива за ученици от II клас
Осъдиха Нова тв за интервю с порноактрисата Габровска, създавали опасен модел за подражание
Има хипотеза, че детето в Ямбол е оставено умишлено само на терасата
Етичната комисия към Прокурорската колегия се самосезира заради Емилия Русинова
Иран с остро послание към САЩ и Израел след ново изявление на военните
Бизнесът и кабинетът търсят спешни решения срещу скъпия ток за индустрията
