×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Георги Илиев отново ще е кмет на "Слатина", в "Искър" ще има балотаж
  • Димитър Маринов ще снима филм със Скарлет Йохансон
  • Шефът на Renault подаде оставка
  • Печки, перални и хладилници поскъпват с до 1000%
  • МВР се събира на национално съвещание
  • Над 50 хил. десетокласници се явяват на НВО по математика
  • В Източните Родопи се родиха три нови зубърчета
  • Официално: Стартират разговорите между Филипов и Зингаревич за ПФК Ботев
  • Смърт на пътя затапи движението на важен участък на магистрала Струма
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

БМВ се размаза на бул. "Иван Вазов" в Бургас, хлъзна се на измития път


БМВ се размаза на бул. "Иван Вазов" в Бургас, хлъзна се на измития път
Инцидентът е самостоятелен, станал е при спускане до кръстовището с ул. "Мария Луиза" и моста на Океански риболов
06 Юли 2024, Събота, 09:54 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Флагман.бг

Зад волана е бил млад шофьор, не е успял да овладее бавареца

Лек автомобил БМВ с бургаска регистрация самокастрофира тази нощ, след като колата се подхлъзна на току-що измития път. Инцидентът е станал  бул. "Иван Вазов", близо до кръстовището между ул. "Мария Луиза" и моста на Океански риболов. 

Зад волана е бил млад бургазлия, около 22-годишен, твърди свидетел на ПТП. Вероятно е не е успял да овладее автомоблът и се е ударил в оградителните мантинели. По непотвърдена информация, шофьорът не е пострадал. Не е ясно обаче с каква скорост се е движел. 

На място е имало и екип на Пътна полциия. 

 


В категории: Бургас


Показа безкрайни крака
Показа безкрайни крака 16/06/2025, Понеделник 21:57 0
Стегна куфарите за Гърция
Стегна куфарите за Гърция 16/06/2025, Понеделник 21:40 2
Закъса много
Закъса много 16/06/2025, Понеделник 21:20 0
Показа се с лъскаво Ферари и...
Показа се с лъскаво Ферари и... 16/06/2025, Понеделник 20:33 9
Сполетя го голям ужас
Сполетя го голям ужас 16/06/2025, Понеделник 20:00 0
Флагман.БГ Направи разтърсваща изповед Направи разтърсваща изповед 16/06/2025, Понеделник 19:40 3
Див екшън в голям роден град
Див екшън в голям роден град 16/06/2025, Понеделник 19:24 0
Флагман.БГ Кара кола за 500 бона Кара кола за 500 бона 16/06/2025, Понеделник 19:00 10
Заляха я с критики
Заляха я с критики 16/06/2025, Понеделник 18:40 3
12
Коментара по темата
12.
Портокал
06.07.2024 18:12:23
0
5
Здравейте, нямам идея каква е конкретната ситуация, но всяка сутрин рано минавам по измитите улици и ми прави впечатление, че пътят става адски хлъзгав. Не знам на какво се дължи това, дали на асфалта не знам, но е факт, че настилката става много хлъзгава. В моят случай със сигурност не се дължи на изтъркани гуми.
11.
този пък
06.07.2024 14:53:36
1
10
Ами купувайте им гуми на тези кокошарници, и без това са само на задна....задно де.
10.
Фиии
06.07.2024 14:24:34
0
18
През нощта улиците в Бургас бяха заледени.
9.
Тончо
06.07.2024 13:58:46
0
10
" Вероятно е не е успял да овладее...."
8.
XX
06.07.2024 12:33:53
4
29
Хлъзнало се било... Пишете, че про'с'такът е карал с изтъркани гуми и висока скорост... И вероятно корумпирани полицаи/сервизи са го пуснали така на преглед.
7.
Чукча писател
06.07.2024 11:31:21
1
25
Десет собственика на автосервиз и една морга, харесаха това !
6.
Abc
06.07.2024 11:30:51
0
39
Причината за инцидента е гладкия му мозък не мокрия път.
5.
Внимание ЗАЛЕДЕН ПЪТ пише на табелата !
06.07.2024 10:44:36
4
23
Не е отразил ТАБЕЛАТА на общината за ХЛЪЗГАВ И ЗАЛЕДЕН ПЪТ и да се движи с 30 км./ч. !!! Хем тези табели да СИ СТОЯТ ЦЕЛОГОДИШНО вместо само зимата. Но като в общината залагат на пътни експерти като екс катаджията Гюлев, не се чудете и ядосвайте защо цялата организация на транспорта е леш.
4.
Пффффф
06.07.2024 10:41:35
1
34
Поредния малоумник...
3.
чекри по чекри
06.07.2024 10:18:39
0
38
БМВ Бай Мангал Водач
2.
Нощем в Бургас
06.07.2024 10:13:50
1
66
най трябва да се пазиш от 19- годишни, качили се на 20-годишни бмв-та.
1.
Класика
06.07.2024 10:04:31
0
59
Аз тука не виждам нужда от коментари, всичко е казано :)))))
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ограничават движението по магистрала „Тракия“ към Бургас, шофьорите да внимават! Ограничават движението по магистрала „Тракия“ към Бургас, шофьорите да внимават! От АПИ предупреждават, че ще се ремонтира надлеза над жп линията за София Показа се с лъскаво Ферари и... Показа се с лъскаво Ферари и... Размаха среден пръст Голямо джакузи с минерална вода ще има в Дома за възрастни край Ветрен, строят го до гората Голямо джакузи с минерална вода ще има в Дома за възрастни край Ветрен, строят го до гората Ще има и допълнителни услуги, за да може в максимална степен да се възползват от екстрите, които безплатно Община Бургас ще им осигури, каза градоначалникът Направи разтърсваща изповед Направи разтърсваща изповед Прея е имала тежко детство "Черноморец" ще домакинства извън Бургас "Черноморец" ще домакинства извън Бургас Преговорите за "Лазур" не са се увенчали с успех Див екшън в голям роден град Див екшън в голям роден град Охранители на дискотека пребиха трима мъже в Русе Ваня Григорова разкри защо напусна групата на БСП, привиждат й се канибали Ваня Григорова разкри защо напусна групата на БСП, привиждат й се канибали Социалистите сами умират и без да правя нова партия, каза тя Кара кола за 500 бона Кара кола за 500 бона Тони Стораро е любител на бързите автомобили Слънчев бряг дава старт на Лято 2025 Слънчев бряг дава старт на Лято 2025 Очаква се да затвърди позицията си на водеща европейска парти дестинация Министър Жечо Станков в Люксембург: Сигурната и достъпна енергия за хората и индустрията остава наш приоритет Министър Жечо Станков в Люксембург: Сигурната и достъпна енергия за хората и индустрията остава наш приоритет Пред колегите си eнергийният министър подчерта важността на баланса между стратегическите цели на ЕС в областта на декарбонизацията и нуждата от сигурни и предвидими доставки на конкурентни цени
Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от  Тел Авив Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от Тел Авив Израелска атака прекъсна живото предаване на иранската държавна телевизия, а САЩ изпрати три самолетоносача да спасяват съюзниците им от мъстта на Техеран Показа безкрайни крака Показа безкрайни крака Шейк е фина жена Стегна куфарите за Гърция Стегна куфарите за Гърция Сафарова отиде на остров Миконос Закъса много Закъса много Макар и милионер, Джъстин Бийбър не се радва на безоблачни дни Двойка на обща възраст над 200 години се радва на първа рожба Двойка на обща възраст над 200 години се радва на първа рожба Родителите са костенурки Синът й се размина на косъм от смъртта Синът й се размина на косъм от смъртта Твърди се, че мъжът има сериозни проблеми с наркотиците Сполетя го голям ужас Сполетя го голям ужас Прегази симпатична животинка с болида си Заляха я с критики Заляха я с критики тговорът на Парис Джексън обаче не закъсня и е отвъд официалния изказ Ще реставрират знакова сграда в Поморие Ще реставрират знакова сграда в Поморие След преустройството, сградата на Стария съд ще се превърне в „Дом на културата и традициите“ и ще служи като културен център Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Полет LH752 е бил на път за Хайдарабад и се е върнал обратно, докато е прелитал над българското въздушно пространство
Никушор Дан, президент на Румъния Никушор Дан, президент на Румъния Единственият език, който Русия разбира, е този на силата Виц на деня Виц на деня - Тате, как се запознахте с мама?
- Язе тогава карах такси, а она немаше пари да си плати...
Виц на деня Виц на деня Редник подмазвач:
- Господин старшина, вие сте гений!
- Ти да не си по-хубав бе?! Два непоряда по служба...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За съжаление в Европа сме познати като разбойници, проститутки и рафинирани мошеници
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори