Напредва изграждането на новото кръгово до хотел "Фаворит" в Бургас, вижте кога ще е готово
По договор изпълнетелят трябва да приключи дейностите до края на годината, но почти сигурно ще е готов предсрочно
Сериозен напредък се отчита в изграждането на новото кръгово кръстовище на бул."Димитър Димов" и бул."Никола Петков" - до хотел "Фаворит", установи Флагман.бг. По договор изпълнетелят трябва да приключи дейностите до края на годината, но почти сигурно ще е готов предсрочно.
Кръговото е тип "Елипса" и на първо място ще премахне една от конфликтните точки в Бургас, където редовно стават катастрофи, а на второ - ще облекчи пътникопотока и осигури бързо и безпрепятствено извеждане на трафика от града. Трафикът на въпросната точка е изключително затруднен най-вече през летните месеци, тъй като там се струват много автомобили, които пътуват в посока квартал „Сарафово“ и Северното Черноморие.
В същото време стана ясно, че до 15-ти септември ще бъде поставен нов светофар до МБАЛ "Лайфхоспитал", там ще има и автобусна спирка. Пред блок 72 в ж.к."Зорница" ще се осигурят паркоместа в зелената фуга, научи Флагман.бг.
Изграждането на кръговото движение е част от общинската политика, а скоро се очаква да се реализират подобни проекти и на други две места - на бул. "Захари Стоянов" в ж.к."Меден рудник".
Вижте видеото:
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Хохохохохо
Пак само крадене на пари и поръчки за наши фирми.
Къде ,къде по- важни ремонти има из града от три години незавършени стоят.
Сега край КАТ , ВиК разкопаваха и оставиха всичко да "улегне"!
Хората си разбиват колите вече втори месец да монават през техните временни ремонти , а хората работещи там дишат яко прахоляци ...
Няма вече, от години, научиха си урока, че правят каквото правят, без да го обсъждат с никого, там че няколко льольовци ще мрънкат по фейса, минава и заминава.