Ужас в Алпите! Откриха мъртви петима скиори
Шестият от групата все още се издирва
Петима oт шестима ски бегачи, изчезнали в швейцарските Алпи през уикенда, са намерени мъртви. Ужасната новина съобщи полицията в кантона Вале. Последният човек от групата все още се издирва. Лошите метеорологични условия усложниха издирването, но екип от спасители най-накрая успя да достигне до района, където са били открити телата на петима шестте души, обявени за изчезнали.
Групата скиори, които са на възраст от 21 до 58 години, са напуснали Цермат сутринта на 9 март с цел да стигнат до град Арола по-късно същия ден. Те обаче изчезват в околностите на връх Матерхорн.
Буря през уикенда е попречила на хеликоптери и спасители да стигнат до района, но снощи са успели да свалят телата на петимата скиори. Шестият от групата все още не е открит.
B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас
Как да направим перфектните бързи спагети
"Ад" на популярен плаж: Дронове кръжат след атака на 4-метрова акула
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция
Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло
