Баща карал непълнолетната си дъщеря да проституира
Мъжът пускал обяви в интернет за секс услугите
Баща, карал дъщеря си да проституира, а после изнудвал клиентите за пари, защото е непълнолетна, бе задържан. Той е хванат при акция на столичната полиция с 2000 лева, които били белязани.
Мъжът пускал обяви в интернет за секс услугите. След като някой се възползвал, го изнудвал. Искал по 10 000 лева всеки месец, за да не подаде сигнал в полицията, че момичето е непълнолетно. Един от мъжете обаче се свързал с органите на реда.
Криминалистите му дали 2000 белязани лева. Той ги предал на бащата, който бил арестуван с тях при акция на СДВР. Тепърва ще се установява колко са жертвите на схемата.
Според закона сексът с непълнолетна, която е навършила 14 години, е престъпление само ако тя се занимава с проституция. Наказанието е до 3 години затвор, ако е еднократно и до 5 години, ако е станало повече от веднъж или са участвали поне двама души.
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство
Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров
13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата
Защо Gen Z плаща за тишина
Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия"
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“
КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни
„Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас!
Европарламентът затяга мерките срещу изкуствения интелект
След палежа: Скопие уверява, че насилието няма да бъде толерирано

Ако е от ромски произход се пише само 34-годишен мъж извърши нещо си, ако е българин пише 34- годишния криминално проявен Тодор П. и снимката му задължително.
Не знам защо медиите прикриват ромските престъпления.