Ромски оркестър нахлу в „Билла“, продавачките завъртяха най-бруталния кючек
Действието се развива в склада на магазин от австрийската верига
Уникален клип се превърна в сензация в социалните мрежи. Ромски оркестър е нахлул в складовата зона на един от хипермаркетите на австрийската верига „Билла“, за да забавлява служителите.
Музикантите се раздават – свирят най-бруталния кючек, който сте чували, а няколко жени, вероятно продавачки от магазина разтърсват телесата си под звуците на ориенталската музика.
Поне 10-ина пък снимат и излъчват във фейсбук.
Коментарите са разнопосочни. Според едни няма нищо лошо работещите в магазина да се забавляват, но други са категорични, че ако австрийските собственици видят тези клипове ще останат ужасени – нито мястото на танците е в магазина, нито е допустимо да се правят тези изпълнение под бранда на фирмата.
Какво е вашето мнение?
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Телесата??? Вероятно идва от теле! Следователно едни телета хвърлят кючеци на плаца(работното място).
Еми това ми е мнението.
И какво може да им направи ръководство на веригата магазини:нищо!
Ако ги няма мангасарите в Европата кой ще работи?
Може би австрийци?Или пък германци?Аааа сигурно швейцарци?Разбирам......
Ето затова ще им търпите циганските изцепки и пари ще им давате за това даже.